Normala ili ne, molim par savjeta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Osim svega sto sam ti napisao u PP također želim ovdje dodati da već nakon par postova, "toplih" rijeci i poticaja koje di dobio osjetim drasticnu promjenu vibre. Vjerujem da bi ti puno pomogao i iskren razgovor s nekim od koga ne moras nista skrivati. Ako nemas frenda, mozda ti moze pomoci frendica. Ne mora biti netko previse pametan. Dovoljno je netko tko ce te poslusati. Za ovaj dio pametnog obrati se ovdje kod nas :p
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja sam sa 18 orahe glavom lomio. Mislio sam da me apsolutno nista ne moze zaustaviti duvo ili ne. Nije ni to bas najbolje... ali svakako to su godine za ozbiljnu zajebanciju nikako ih ne prosvercat sa psihijatrima, mislima, strahovima i ostalim peripetijama. Mislim da si se malo prepao faxa/zivota. Nema tog savjeta do onog u kojeg sam sebe mozes ubjediti a to je budi tinejdzer uci i zezaj se jer proce brzo najbrze.
 
13.03.2015
15
4
3
57
Nabavite neku od knjiga Osho Rajneesha ili od Sai Babe i krenite polako uciti tko ste i sto ste . Nije bitno kojom pocnete , Kasnije ce vas to voditi taman na kojem ste stupnju tu cete knjigu naci ili od jednog ili od drugog .
Preporuka bi bila npr;
Od Sai Babe ima set knjiga koji se zove Sai govori Zapadu a takav naslov ima i prva knjiga , odlicna pa poslije cete vec saznati redom koje idu ako ce vas interesirati .
Od Oshe rajneesha ;
Vrhovna Alhemija - vrhunsko djelo
Jutarnja i vecernja molitva itd
isto tako cete vec naci i druge njegove knjige ako ce vas interesirati.
PAZNJA ;
Nemojte dopustiti da vam um odmahne rukom i kaze , sta ce ti to sranje , napravite suprotno i nabavite jednu od tih knjiga i krenite.

To je jako bitno jer oni jedini znaju objasniti tko si i kako funkcioniras ti i sve oko tebe i zasto se desava to sto se desava.

Samo hrabro , sretno . Bog i svako dobro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Begaaj