Northern Light Auto - 400w hps - box: Mammoth Pro 120

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

enjoint

Aktivan Član
20.12.2013
131
460
63
pozdrav ekipa!!!

evo i mene nakon dugo vremena da podijelim sa vama svoja iskustva i da naravno cujem savjete iskusnih clanova!
iz sebe imam jedan uspjesan grow i to zahvaljujuci forumu jer sve potrebno (osnovno) sam naucio citajuci danima i jos
puno toga moram za nauciti i svaki vas savjet cu rado poslusati!

sjemenke: northern lights automatic 5 kom i gratis od RSQ 1kom easy bud


svjetlo: hps 400w philips master t-son

box: mammoth pro 120x120x200 1.44 - mylar 210D 95% refleksije


zemlja: tu sam bio malo neozbiljan i nisam kupio provjerenu kvalitetu nego sam birao drugu varijantu
inace je iz shopa u nizozemskoj 70% zemlja i 30% perlit
potovi su 13 litara i nadam se dovoljno

hrana: canna-flores i vege jos od proslog growa mi ostalo ;)


ventilacija: ne znam podatke da napisem tocne informacije ;)


ostalo: ph metar, ovlazivac zraka, termo i higro metar, ventilator u boxu, davin dv 400w timer, carbon filter, fan controller


sjemenke su prije 9 dana savljenje u zemlju nakon sto su proklijale metodom vlazne sterilne gaze i u tanjur
rasvjeta je trenutno 18/6 i imam namjeru poslije 2-3 tjedna prebaciti na 12/12 i uraditi scrog
citao sam po forumima i podjeljena su misljenja oko rasvjete ali nakon dugo citanja mislim da je ok 12/12 kad pocne cvjetanje jer vidio sam par biljki ne dovoljno razvijene sa rezimom 18/6 do kraja! mozda grijesim ali to je moj izbor i vas savjet ce mi naravno dobro doci!
zalijevanje je cca svaki 4 dan ph vode 6.5
temperatura u boxu sa rasvjetom ne prelazi 30* i kad je rasvjeta ugasena spusti se do 21*
vlaznost mi malo zadaje probleme jer ne mogu tako cesto dopuniti ovlazivac
vlaznost se krece izmedju 45% i 35% kad je lampa upaljena i kad je ugasena 50%-65%
sa gnjojenjem cu poceti kad biljka bude imala 15 dana starosti i pocet cu sa pola doze terra vega!
a cim krene cvjetanje da nastavim sa gnjojivom za cvjetanje!

i evo jos jedna slika danas slikano pa da cujem vasa misljenja i komentare
 
Poslednja izmena:

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
sretno..(bash me jako zanima smoke report ovog RQS NL automata ...trebao bi biti bash relax laganica )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: enjoint

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.969
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
@ vjestica
Ma couch lock !
Imam jos nekih 15gr NL-a u teglici vec 3 godine i nikako da potrosim,jer svaki put kad pogledam u nju najezim se :D
Ali dobro o ukusima se ne raspravlja,inace pusim samo sative ali poklon se ne odbija :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

enjoint

Aktivan Član
20.12.2013
131
460
63
zlavjestica je napisao(la):
sretno..(bash me jako zanima smoke report ovog RQS NL automata ...trebao bi biti bash relax laganica )
relax laganica :D sve si rekla! meni iskreno sve se svodi na to da je ugodna za pusit i da mogu normalno funkcionirati!
mozda ce ova moja biti drugacija nego ova koju kupujem u shopu :D vidjet cemo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
@ RAW..pa nakon 3 god curinga bi trebao biti bash skroz blag
( meni i puno jache sorte budu upola blazhe nakon 10-12mj. curinga ...npr.channel+ koji ima chak tripi efekt.ili LSD-njega sam iskjurala do neprepoznatljivosti hahha..i odlichan je za bolove+laganica relax efekt..nakon 8-10mj je skroz blag..samo mu mirs/aroma tj.terpeni izadju do izrazhaja ..onak..puna usta okusa )
curam ih u staklenkama za zimnicu ( one sa staklenim poklopcem i gumenom brtvom ) ili plastichim posudama koje imaju sistem za lagani vakum..obavezno u mraku..i shto stalnija temperatura..
@enjoint ..eee to to..to se trazhi :) .probaj onda CBD sorte-tu nechesh fulati ako zhelish funkcionirati normalno..uz laganica opushtenost + blagi osjechaj pozitive ( pozitiva pogotovo ako u genetici ima high CBD sativu )..i slichnom su mi se pokazale i neke automatic sative...npr.haze auto mi 1.pada na pamet jer je bash takav ( dodushe..takodjer je kjuran neko vrijeme )
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.969
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
zlavjestica je napisao(la):
@ RAW..pa nakon 3 god curinga bi trebao biti bash skroz blag
( meni i puno jache sorte budu upola blazhe nakon 10-12mj. curinga ...npr.channel+ koji ima chak tripi efekt.ili LSD-njega sam iskjurala do neprepoznatljivosti hahha..i odlichan je za bolove+laganica relax efekt..nakon 8-10mj je skroz blag..samo mu mirs/aroma tj.terpeni izadju do izrazhaja ..onak..puna usta okusa )
curam ih u staklenkama za zimnicu ( one sa staklenim poklopcem i gumenom brtvom ) ili plastichim posudama koje imaju sistem za lagani vakum..obavezno u mraku..i shto stalnija temperatura..
Iskreno nisam ga probo vec preko godinu dana,ali imam i starije vutre i nista ona ne popusta :D
Moram bas jedan dan naci snage da probam NL :)
 

enjoint

Aktivan Član
20.12.2013
131
460
63
ekipa jel mi moze neko pojasniti zbog cega su mi rubovi listova malo savijeni prema gore i na slici ispod ne znam sta je to ali list za list se spojio

i druga slika na kojoj se bolje vide rubovi listova

temperatura ne prelazi 30 i vlaga je sa upljenom lapmpom otprilke 40-45
negjde je power napisao da je to sasvim normalno u pocetnoj fazi i znam da uzrok tome moze biti vlaga i temperatura ali opet briga i nadam se nepotrebna
lampa je 60 cm od biljki
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.