Northern Light Auto - 400w hps - box: Mammoth Pro 120

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Biljke su ti u završnoj fazi. Normalno se ponašaju i fino izgledaju. Ako si planirao skidati za 2 tjedna preporučam ti da ako imaš volje i snage u kičmi da to flushas ovih dana i ostavis tako skroz dok ih ne porušiš. Kolicina zemlje x 4 vode :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: enjoint

enjoint

Aktivan Član
20.12.2013
131
460
63
@Oprah bit ce jos jedan flush prije rusenja :p hvala drug
mirisom me vrhovi podsjecaju ko da mirisem vocnu salatu ;) predobar miris,
ali nije toliko intezivan! mene podjseca na neki blagi miris limuna, a ljepsa polovica kaze
vise kao naranca :D

i zanima me jesam flushom mogao toliko dignuti ph zemlje??

@CilI tebe bi zamolio da mi objasnis razliku u ove tri i cetri grane na EB i tvoj savjet da li da osisam sve ispod da samo ostavim te cetri grane?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

enjoint

Aktivan Član
20.12.2013
131
460
63
Easy bud strain koji sam supertopirao tvojom metodom! Iako savjetujes da se supertopiraju automatici koji su po specifikacijama veci od 90 cm ako se dobro sjecam ovaj raste do 60 cm ali je bio cisto eksperiment da vidim razlike i svidja mi se kao strain da je tako otporan i super napreduje!
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Daj koju sliku ako možeš. Ako je Automatic ne sisaj nista. Supertopiras a kasnije samo savijas grane da sve dobiju jednaku jakost svjetla.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: enjoint

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dobro izgledaju. Kod foto neki ogole spodnju 1/3 grana od listova. Skidaju lišće. To ima smisao kod
foto a kod auto ne. Odstranis jedino pozutjelo lisce i možda koji fan list, koji smeta svjetlu, da dodze do spoidnjih
grana. Imaš prvu generaciju autosa, jer so male. OK je to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: enjoint

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
malo ih rastegni na 4 strane da dobiješ u sredini više svjetla i uživaj čekajući kraj...fino izgleda
 
  • Sviđa mi se
Reactions: enjoint

enjoint

Aktivan Član
20.12.2013
131
460
63
stanje u boxu nakon tri mjeseca je malo razocarajuce jer nisam ocekivao toliko dugo da ce trebati jer kao da imam razlicite biljke! Jedna je skinuta i testirana jer ona je od pocetka bila naprednija i bez nekih problema sa listovima, na jednoj sam skoro ostao bez listova dok ostale imaju ostecenja ali imaju puno vise listova i vrhovi se debljaju ali mi djeluje previse sporo! Sad sam na 4 NL i jedan easy bud! Mozda sam malo precijenio svoje sposobnosti zbog proslog growa koji je prosao bez problema! tako da cu sljedeci grow zamoliti nekog iskusnijeg clana da mi bude mentor a ako ima neko zelju da se javi da prodjemo kroz to jer imam pristup svim mogucim stvarima sto se tice uzgoja ali gubim se jos u tom svijetu! stavit cu poslije slike svake biljke pojedinacno da imate uvid kako to izgleda
 
Poslednja izmena:
04.04.2014
267
230
43
Sledeci put samo proveri Ph zemlje pre nego sto ubodes menku u nju i to ti je to jer sve ostalo ti je bilo vrhunsko. Da ne znas da growas budovi bi ti odavno bilo na curanju, a oni se i dalje debljaju:)
 

enjoint

Aktivan Član
20.12.2013
131
460
63
@komsijin mali hvala drug bit ce bolja priprema dr. put ;)
@caspe RQS je sjeme

evo slike sve skupa!
lijevo se vidi biljka na kojoj sam izgubio najvise listova i zadnja slika easy bud isti simptomi ko i na ostalim biljkama!



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.