Northern Light Auto, HPS400, Hesi kit, Box 1x1x2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Probaj drzati sto blize potove,da svijetla ugrabe sto vise,vent pokraj njih i masala:):thumb:
Edit,pa naravno,neka se jos udebljaju vrhovi,to je pri kraju.NL je stvarno dobar automat,barem meni
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Glavatan
17.04.2017
48
50
18
Malo sam zbunjen zbog vrhova koji su blago spaljeni ali pogledat cu danas mikroskopom kakvo je stanje na hedovima. Nekako sam konto da imam sigurno još najmanje tjedan dana dok uđem u taj vremenski okvir za branje
 
17.04.2017
48
50
18
Pozdrav svima jedan od posljednih puta u ovom dnevniku :D
Od jučer su cure u potpunom mraku napokon.
Dakle nakon duge i teške muke (više čekanja nego problema) nakon 3 mjeseca automati su gotovi skoro.
Tijekom cijelog growa nisam imao većih problema osim na početku previše zalijevanja u negdje u sredini previše kemije premalo vode.
I na kraju sam sad malo zajebo jer sam prije manje od 2 tjedna odradio zadnju kemiju pa poslije toga neki polovan flush i onda sam zakasnio da odradim jos jedan zadnji ali jebga tako je kako je ispalo. Vrlo brzo su se počeli pojavljivat amberi tako da sam morao ići na gašenje. Škola za drugi put svakako.
Cijeli grow me je pratio mentorCilI, kojem sam ekstremno zahvalan na strpljivosti i ažurnosti odgovorora i savjeta i svime. Stvarno dugujem brate :respect:
Što se tiče uvjeta, može se primjetit da ova sorta može bez problema izdržat i veće temperature bez nekih problema jer sam sredinom growa imao malo problema sa previsokom temperaturom. Pošto je prvi put ne znam jel to negativno utjecalo na prinos značajnije ali meni je na oko ovako dobro i zadovoljan sam kako ide.
Hedovi su tvrdi i nabijeni dosta. Snježni su onako baš prekrasno. Što se tiče mirisa, jako je ugodan i nijje tešak i jak nego onako blag da bi se skoro moglo proći i bez filtera cijeli grow kontam da se nebi nešto naročito čulo vani uz dobru ventilaciju.
I et ne znam što da kažem još. Ako koga što zanima neka pita ;)
Nakon 48 h noći idu na manji trim i sušenje. Poslije sušenja trim ostalo i kjuranje.
Sve sam to planirao odradit u boxu ovako tako da ne mogu kretat odma sa novim growom al u planu je dok završim sa svime ako bude sve kako treba odma malo veći zalogaj sa nekim drugim sortama ne automatika.
Toliko za sad, slika je malo jer sam kasno pogledao još trihome i odlučio da idem na off trajno pa sam na brzinu poslikao i to je to.
 

Prilozi

  • 1 (1).jpg
    1 (1).jpg
    447 KB · Pregleda: 66
  • 1 (2).jpg
    1 (2).jpg
    422,3 KB · Pregleda: 65
  • 1 (3).jpg
    1 (3).jpg
    418 KB · Pregleda: 63
  • 1 (4).jpg
    1 (4).jpg
    454,2 KB · Pregleda: 72
  • 1 (5).jpg
    1 (5).jpg
    402,2 KB · Pregleda: 73
Poslednja izmena: