Northern Lights Auto. Fem. By Zixauer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.04.2015
20
0
1
27
Pozdrav svima.
Odlucio sam se posadit jednu biljčicu iz hobija i napravit grow dnevnik.
Narucio sam ju sa stranice ''Bonza Seedbank''
Ovo mi je prvi grow tako da bi mi dobro došla pomoc oko hmm svega hah.
Mislim ju uzgojit potpuno prirodno bez lampi gnojiva i neznam cega.
Svaka pomoc je dobrodosla i unaprijed hvala :D
Cekam da proklija sjeme je unutra 2 dana.
IMG_0078.JPG
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
kako očekuješ da će nešt narast bez svijetla? dobit ćeš tanku nit kao dlaka i to se osuši i gotovo.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
ako mislis saditi pod suncem vani onda si na krivome mjestu otvorio dnevnik al prebacit ce se u vanjske, ta posudica je dovoljna za prvih 15-ak dana pa ces morati presaditi u vece posude ili u zemlju, kakvu si to kaljužu napravio.. cini mi se ko domaca zemlja i neka za cvijece, prepuno vode.. kupi neku dobru zemlju (teramagma, potgrond h) i u nju sadi..

sretan uzgoj
 
03.04.2015
20
0
1
27
ne mislim ju prbacit van u kuci ce bit u dijelu di ima normalno svjetlo a nevide ju drugi izvana i znam da ju moram presadit to je samo dok ne proklija. ta zemlja sto si napisao netreba nista u nju dodavat? i sto se tice vode mislim da je nije previse jer ne curi od ispod voda

kako očekuješ da će nešt narast bez svijetla? dobit ćeš tanku nit kao dlaka i to se osuši i gotovo.
Bez svjetla u smislu lampi i toga na suncu je

i da to je mjesavina zemlje za povrce i ovakve zemlje (Look for soils that have an NPK (Nitrogen-Phosphorus-Potassium) ratio of around 5:1:1 or 8:4:4. Really, any soil composed of more nitrogen than the other two nutrients will be adequate for germinating marijuana seeds.)
 
Poslednja izmena od urednika:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
ne treba im nista dodavat to su dobre i provjerene zemlje (tm i potgrond h) nakon 20ak dana pocnes gnojiti, ako ocekujes to dovrsiti na prozoru bit ce to jako slabo, nemoj pisati post za postom imas opciju "uredi" poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: borelee
03.04.2015
20
0
1
27
nemam para za lampe i to mislio sam samo da bude u tegli u kuci.
i kolku ulogu igra gnojivo?
 
Poslednja izmena od urednika:
03.04.2015
20
0
1
27
A prirodni gnoj?
Nekom logikom mislim da bio on bio najbolji





* * *
nema potrebe da citiras kada odgovaras prvi posle posta koji komentarises
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
bio bi, al opet ovisi koji i koliko je suh, jer može vrlo lako biti prejak. ako već hoćeš prirodno onda uzmi plantelu organik i to ti je to, nema kemije u njoj.
 
03.04.2015
20
0
1
27
bio bi, al opet ovisi koji i koliko je suh, jer može vrlo lako biti prejak. ako već hoćeš prirodno onda uzmi plantelu organik i to ti je to, nema kemije u njoj.
Hvala na savjetu jer nezelim bilo kakve kemikalije pa makar to bili kemijski nutrijenti.

Bez lampe ili puno direktnog sunca ništa od toga.
jel ok prostroija u koju sunce ulazi od jutra do navecer?



* * *
nemoj pisati post za postom, imas opciju Urediti (Edit) doole levo pa edituj
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
03.04.2015
20
0
1
27
ja mogu ja zivnim na brdu tak da mi je u sobi direktno sunce veci dio dana.
i kuca je tak poslozena itd itd
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
i garant su sva 4 zida od stakla pa ima sunca od jutra do sumraka. a probaj frend ako nemas druge (a imas, cfl svako moze da nabavi) pa okaci fotke za sedmicu il dve
 
03.04.2015
20
0
1
27
Da al takva zarulja kosta 300 kuna :(
A ja trenutno nemam 300 kuna za dat za zarulju
Da i izmedu ostalog treba tu zarulju zasarafit u nesto tak da je to vec 600 kuna ako ne i puno vise.
 
Poslednja izmena od urednika: