NORTHERN LIGHTS AUTO (Nirvana seeds), 150mh/150hps combo by Mad Rabbit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
sretno zeko, navijamo za NL
stavi i mjenjaj mokri rucnik pred vent da malo vlagu dignes malo, ili u tanjuric sastrane naguras iscjeđeni rucnik:thumb::D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpeg UPDATE :
Pozdrav drustvo :wave:. Opet mali update!! :D.
Trenutno je u tijeku dan broj 15 ove moje nortike. Kao da je malo nadosla te mi se cini da je pocela zvakat nutriente iz terra brila.
Naime vec sam prije spominjao da mi se cini da joj je prejaka u startu!!
Temp u boxu je oko 24-26C dok je vlaga i dalje niska oko 30-35%.
Poceo sam regulirat ph vode da budem siguran sto se polijevanja tice. :p
Mislim da cu je pustit jos jedno tjedan dana mozda malo duze na rezimu 24/0 te onda do kraja cvjetat sa 20/4..
Hranjenja jos nema za sad nikako,dobit pol doze tnt-a mozda prije cvata nakon boosta..
Na listovima prvog kata se izbacile fleke zbog prskanja mojom nepaznjom,jbg nece se vise ponovit nadam se.. :razvaljen::
Lst ce ici cim se malo vine gore ali dosta je nabijene strukture.. :gled:.
Toliko drustvo za sada,cujemo se opet u sljedecem updateu,a do tad evo i fotke neke da upotpuni tekst.. Ciaos svim i budite dobri!! Peace
:lol: :joint: :vutra:
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    316,2 KB · Pregleda: 18

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpeg UPDATE :
Ciaos svima. :wave:!! Dan 22 rezima 24/0 i dalje,no ima nekih izmjena oko samog setup-a. Naime,zbog opasnog minusa u mome kraju morao sam prebaciti biljku u malo veci box ( 45x60x110cm) radi dobitka na temperaturi posto sam vec prije spomenio da growam u negrijanom prostoru te je box u pocetku sa cfl+led zaruljama postao "hladan" i temp je padala i cak ispod 18C. :smoke:. No kako god mozda je malo pretrpila stresa,ali sad je pod mh 150w,presadjena( neki dan u 20L terrabrilla,bacila je pistilu danas ako sam dobro vidio,i idemo dalje.
Odustao sam od topiranja,jer prvo nisam bas odusevljen razvojem ali sto je tu je mora se sad skulirat napokon i idemo dalje lagano!! :cool23:.
Novi uvjeti u boxu su temp na 20cm od vrha je 26-27 te mi je takodjer i vlaga skocila na cak i 50-60%.. :djede:.
Molim nekog od modova( @Stipe ,ili @VenloNL ) da mi izmjene naslov dnevnika na 150mh/150hps.. Hvala i ekipo toliko evo i fotkica koja,jos nisam odrezao ova dva lista od prvog kata koji su fasovali zbog prskanja mojom nepaznjom,no i njih budem rijesio sutra i ide lst lagano.. Peace :vutra::respect:
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    237,4 KB · Pregleda: 32
  • image.jpeg
    image.jpeg
    277,4 KB · Pregleda: 35

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
UPDATE ;
Pozz svima :wave:!! Evo kratkog posjeta mome boxicu.. :banana_rasta:.
Dan 26,rezim i dalje 24/0,uskoro mijenjam na 20/4.. Temp manje vise ok 23-26 C,vlaga niza ali ne smeta toliko.. Nesto se oduzuje ovaj preflower i to mi stima zbog duze vege.. :D..
Lst joj picim skroz i to naklon do poda.. Cisto mazohisticki nema milosti.. :lol:
Dobila danas pol doze tnt-a ( 2,5ml/L vode),cist dost da ne fali u cvatu!!
Od juce imam i prinovu u boxu u posudici malena auto skunk ( sensi seeds) drugi dan na povrsini posadjena u litru mix florabele zute i tera brilla.. Toliko i cuemo see,peace svima.. :vozdra: image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    214,3 KB · Pregleda: 27
  • image.jpeg
    image.jpeg
    214,2 KB · Pregleda: 27

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
Ooo rabbit pa sto ja neviđah tvoj dnevnik:joint: fino to napreduje samo mozda malo vlagu sredit jer se naostrili :);)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ha neznam @tiki kako si promasio.. :cool: :D!! No kako god vlaga malo jebe da al sta je tu je,kak se bude jos zagustila skocit ce i vlaga sama.. Jest malo su nasiljeni listovi al nije strasno.. :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tiki

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
UPDATE :
Pozdrav drustvo!! Kilavi se kilavi ova moja polarna.. Dan 36 je u tijeku,ubacen hps 150 prije tjedan dana negdje,rezim smanjio neki dan sa 24/0 na 20/4. Vidi se promjene,dosta je osla u strech i ide jos svakodnevno.. Pistile krecu i racunam da krece cvjetanje.. :D :joint2:.
Dobila je danas pola doze hesi boosta zajedno sa pola doze blooma.. Prakticki nije nist jela od aditiva osim one pol doze tnt-a do sad evo.. :cool23: :vozdra:.
Mislim da cu joj sljedecu dozu vode pojacat malo vidim da sad vec moze cugnut dost jer ima tu 20L zemlje nagurano!! :djede:.
Toliko za sad sljedeci update se vidimo u nesto bijelijem tonu.. Zivi bili i veseli i pozz od zekana!! :lol:!!
:vutra: image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    332,8 KB · Pregleda: 8

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
image.jpeg image.jpeg Hello svima. :D :wave:!!
Dan 41,izasla malo na svjetlo "dana".. :lol:!
Rezim rada smanjen sa 20/4 na 18/6,jer mislim da ce bit najbolje za cvjetanje koje krece i napokon to ide sad kako treba!! :cool23:..
Dobila je dva puta vodu za redom svaki put po 2L ph 6.5.. Pustio sam ju da pojede sve iz zemlje te joj u utorak dajem punu dozu hesi blooma.. :bocni::!!!!!!
Toliko za sad cujemo se za dalje ekipo pozdrav svima i budite mi high.. :banana123: :mario::..
:vutra: image.jpeg
 

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
Polako s gnojenjem sprzeni su ti malo vrhovi mozda da krenes s pola prvo;)
Inace ljepo izgleda bit ce tu finega vrhića:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Znam @tiki da su spicevi malo spaljeni,ali to je od prije jos jer sam krenio sa gnojenjem rano tj bubnio sam zajedno pol doze blooma+pola doze boosta a bilo je jos dost hrane u zemlji.. Hm.. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tiki

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
UPDATE :
Pozz svima,eo malo javljanja nakon duze pauze od zadnjeg reporta!! :D.
Dan 53, ide sve po planu,nortika pijucka i vodu i hesi ko luda.. :banana_rasta:!!
Zalijevam ju svaki 4 dana po dvije litre vode,te svako trece zalijevanje ide hesi bloom 10mL te ce dobit sutra i dozu boosta!! :bocni::..
Po specifikaciji ovo bi trebala biti indica dominant,ali barem kako ovo izgleda po phenotipu bi rekao da je ovo 80% sativa u pitanju!! :puuuh::.
Lst joj radim konstantno,prija joj,cropao sam dva vrha osla su blizu lampe na 10cm.. :djede: :joint2::joint:. Skocile su temp u mome kraju vani pa s time je i ubacen jos jedan vent da raspiruje topao zrak ispod hps-a. Temp preko dana ne ide preko 29 a preko noci ne pada ispod 20C.. Vlaga i dalje nesto niza ide nakon polijevanja do 45% a inace oko 25-30%..
Sve u svemu biljka je zdrava i to me veseli i vidi se da ce bit lijepih bata do kraja.. Mirisa skoro da i nema osim onaj klasicni miris zelja tj klorofila.. Ne kazu za nju djabe da je jedan od "najtisijih" strainova.. :cool23:.
Eto to je to za danas cujemo se u sljedecem reportu.. Peace & enjoj..
:vutra:
image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    259,7 KB · Pregleda: 22
  • image.jpeg
    image.jpeg
    275,6 KB · Pregleda: 23

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Dan 61. Polarna pije ko velika sad vec.. Razmisljam o flushu za koji dan da malo korjen prodise.. :bocni::.
Iskreno razvuko bi ju jos al prostor mi ne dopusta gura tako sto je tu je.. Cvjetovi me opasno podsjecaju na sativu.. Hm cudan phenotip to je svakako!! :D :rasta:.
Uzivajte mi.. I pozz od Zekana!! :joint:
:vutra: image.jpeg image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    259,5 KB · Pregleda: 10
  • image.jpeg
    image.jpeg
    263,6 KB · Pregleda: 15

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Hello.. Update :
Pozz svima,jos jedan report u nizu.. Northern lights ima sada vec 68 dana od sjemena,ide to lijepo sada.. :D :ajnstajn:!! Uvjeti vecinom ok,temp je ugodna od 24-26 C po danu,dok je po noci uz mali heater oko 20C,vlaga oko 30%. Rezim rada je 18/6 i ostat ce do kraja!!
Pije malena ko nespasena,sad imam kraci interval svaki treci dan sukne po 2,5L.. Nisam flushao pricekat cu jos jedno dva tjedna pa cu onda. Razmisljam na sljecem zalijevanju da idem i sa pola doze phospour+ uz punu dozu blooma..?! :confused:
Mirisa bas i nekog nema strasnog,onako fino umjereno se osjeti..
Brancheva ima dost nisam brojao ali evo izvukao sam oko 15-ak vecih plus centralni na kojem ce bit dosta.. Ne ocekujem puno ali mislim da ce ovo biti jaka "dizalica" barem kako sada izgleda po genetici!! Cak se i na najacim vrhovima pocelo i secerit,lagano se nakuplja.. Hih :vozdra: :let:.
Tolko od mene i polarne za danas, budite mi nasmijani.. Ciaos!!!
:vutra: image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    406 KB · Pregleda: 10
  • image.jpeg
    image.jpeg
    285,6 KB · Pregleda: 9

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Propustio dnevnik , nije lose bice mesa vidi se da je odlican strain samo cepaj imaces odlican rezultat sretno!!!
p.s mozes je malo vise pocastiti vodom + nesto vitaminsko ,hranjlivih vrednosti pucaj full doze nekako se obesila ili si je slikao dok je na dijeti ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
@reaktor ,hvala na savjetima,znam da je odlican strain u pitanju!! :D!
Pocastim ja nju dosta sa vodom,nije u tome problem,nego je problem u niskoj vlazi tokom cijelog growa,to je razlog zasto stalno izgleda "objeseno".. :confused: :rasta:. Nazalost nemam nekek extra vitamine da joj dajem morao bi nabavit recimo super vit ili slicno!! Od hesija koristim bloom,boost,tnt,te p+!! smiley9934
 
  • Sviđa mi se
Reactions: reaktor
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.