NORTHERN LIGHTS AUTO (Nirvana seeds), 150mh/150hps combo by Mad Rabbit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz drustvo svima!! :wave:!!
Eo kratkog javljanja po zadnji put u ovome dnevniku!! :joint2: :joint:..
Sto se tice samog produkta,nakon tjedan dana susenja,nortika je izbacila 120g cvjeta+ 55g popcorn budova sa trimom!! Naravno kao sto se iz slika moze vidjeti napravio sam cannabutter po prvu put i mogu priznat da sam veoma odusevljen!!
Koristio sam jedan maslac od 250g na tih 55g suhe mrvljenje mase,te je od toga svega nakon dva sata kuhanja na pari ispalo ne tako puno mase ali zato je ispalo tako kvalitetno i dosta jako sa tom prekrasnom zelenom bojom!!
Sve u svemu mislim da cu uvijek ovo pravit u buduce,stvarno me odusevio cannabutter!! Nadam se da se i vama svidja barem kako je sudeci po prekrasnoj boji..
Eto drustvo bilo mi je drago brijat sa vama u jos jednoj prekrasnoj epizodi!! Smoke reporta nece biti jer smatram da nema potrebe, svi vec dobro znamo kakav je nortern lights kao strain tako da eto!! Do nekog sljedeceg druzenja uzivajte mi i budite mi zdravi i veseli!! Pozz svimaaa,i da modovi moze lock na dnevnik!! Ciaosss :let:!!
:vutra: IMG_7390.JPG IMG_7391.JPG IMG_7392.JPG IMG_7393.JPG IMG_7394.JPG IMG_7395.JPG
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.