Northern lights, Critical, 600w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Samo dospi zemlje u vreće i to ti dođe kao ukopavanje. Svakako bolje neg da strše tak kao žirafe. Možeš slobodno zemlje dosuti centimetar do prvih listova.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Evo update-a sto se biljaka tice,do sad nisam nista djubrio pa me zanima da li da krenem sa djubrenjem polako?
26og juna su mi nikle u casama a sad je 23 jul.
Evo fotki:
https://imageshack.com/i/id415b0ej
https://imageshack.com/i/iqe8dfa9j

Dve su mi bile malo zakrzljale ali i one su polako krenule da rastu.
Da li imate neki savet sta bi trebalo sledece da radim,dal da skinem lisce pri dnu i za koliko bi mozda mogao da prebacim na 12/12 rezim?
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Tako sam i mislio nesto,posto bi onda proslo oko mesec dana vegetacije. Zanima me samo za djubrenje nemam pojma sta da radim,do sad im nista nije bilo potrebno,izgledaju bas zdravo,valjda im prija ova izvorska voda kojom ih zalivam :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
tako kako izgledaju tako se i osecaju, ako je zemlja ok moze bez djubrenja i prvih 6 sedmica bez problema, ja ne bih jos nista davao, al to je sad na tebi da odlucis, tvoj je grow
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Ovde imaju samo o insektima i napastima,ali mislim da kod mene toga nema,nego je verovatno problem u nedostatku nekog vitamina ili minerala samo ne znam kog...
 
04.04.2014
267
230
43
Lose su ti fotke. Na ovoj poslednjoj deluje kao da je fleka bela, a ako je bela proveri da li je to stvarno fleka ili se na listu stvorio film koji ima praskastu strukturu. Ako ima praskastu strukturu (moze se skinuti s lista) onda bi to mogla biti neka vrsta budji (pepelnica mozda).
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
drug, fotke su toliko lose da niko nista konkretno ne moze da ti kaze sem da ti stavi linkove. ili bolje fotke problema ili probaj sam dijagnostikovati preko linkova
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Mislim da ovoj jednoj fali magnezijuma,ali za ove male bele flekice na drugim biljkama jos ne znam :( jebem li ga,8 mpx kamera telefona,ali pri svetlosti od lampe ne moze dobra fotka da se dobije :(
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Ispada da nije moldy powder,vec sigurno neki nutrijenti,uglavnom pocupao sam lisce u dnu biljaka,par tih donjih listova je i posvetlelo dosta i srozalo se. Takodje sam uzeo HESI bloom pa sam poceo sa tim da djubrim i Ca Mg boost od Aptusa,valjda ce se oporaviti malo...Nadam se da mi nece propasti bilje :(
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Evo ljudi,dugo me nije bilo,uglavnom da javim da sam od ovog grow-a dobio oko 350-400 grama,bas malo s obzirom da je bilo 13 biljaka,tako da nisam uspeo da dobijem ni 60g ulja,cale koristi ulje vec neko vreme,medjutim ne moze da dobaci do RS doze od gram dnevno,jednostavno ne bi funkcionisao,nazalost metastaze su mu se uvecale,ali se i dalje borimo,nije u nekim bolovima i idalje koliko-toliko normalno funkcionise. E sad posto nam ponestaje ulja,narucio sam jos semenja,blue creamatic 15 komada,cisto da stigne ranije,jeste malo manji procenat thc-a u bilju(oko 15%) ali bice valjda dovoljno,posto od klijanja do branja treba samo 2 meseca...plus sam dobio 5 komada easy bud,tako da ovih dana verovatno pocinjem sadnju toga...
Sto se tice ovog prethodnog grow-a,imao sam dosta problema poslednji mesec,zemlja je bila bas nabijena,tako da sam morao da zalivam svaki drugi dan,verovatno zato sto nisam pomesao zemlju sa nekim perlitom,tako da cu ovaj put uzeti i perlit.
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Da htedoh da vas pitam,posto cu uzeti verovatno pogrond zemlju i agroperlit,u kom odnosu bi to trebao da pomesam? 50/50 ili neki drugi odnos?
Hvala Power...