Northern Lights ili Apollo 11?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

VladTheInhaler

Aktivan Član
22.08.2006
64
4
8
Naruèujem sjeme pa me zanima mišljenje znalaca. Prvi izbor mi je bio NL, ali NL od èovjeka napravi privremenog invalida, indica nad indicama. S druge strane, Apollo 11 je sativa hibrid koji navodno dobro uspijeva unutra, a nije pretežak za poèetnika(mene). Jedino ne znam kako A11 stoji sa mirisom, što je isto bitno.
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
pozdrav...

zvuchi kao da che biti zlatni paradajz...ili mi se to samo tako chini...??
NL je lijapa biljkica..ali i nije bash za pochetnike...poshto voli da mutira i voli da se preserava...neche da se druzhi sa svakime:)

nekuzhim to sa mirisom...sta nesmije jako da smrdi da te ne ulove..ili si ti gurmet...koji bira paradajz po mirisu...ako se radi o jachini mirisa..ches da ne vjerujesh ali koji god ti hybrid uzeo che da smrdi bre kao u coffeshopu u amsterdamu...

ako te sta detajlno zanima,onda to tako i napishi pa ti mozhemo pochi....

LP
SM
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Nemoj se puno uzbudjivati zbog mirisa jer sve mirisu vise ili manje uvijek mirisu a meni to uopce ne smeta dapace drago mi je..Ugradi ugljheni filter od Kuhunjske Nape kosta samo 10 €
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
ma neznam ja znam da imam dva 120mm od kompa za van na kojima imam filter za kuhinjsku napu i mogu reè da funkcjonira stvar,ali kod mene je problem da kad je vruèe imam cjeli box otvoren i tada miriše.
lp
 

VladTheInhaler

Aktivan Član
22.08.2006
64
4
8
Aha. Ja pokušavam napravit microgrow sa 150W. Pa kako sam krenuo u to sve sama sranja... Poèev od toga da još uvijek ne znam spojiti prigušnicu.

Nego, dosta OTa, je li netko od ljudi na forumu probao Apollo 11, i kakav je? Mislim i za uzgoj i na rad?