Northern lights, prvi indoor uzgoj, 150w e27 led diy grow tent

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
ss1.jpg ss2.jpg

Dan 5
evo kako danas izgledaju moje curice juce su dobile po 200ml vode u koju je dodat root komplex. strateski zaliveno svuda 10cm okolo biljkica da ne natapam bezveze toliku zemlju.
u planu imam 1 do 2 topiranja i lolipop. ako imate sugestija sta bi bolje odgovaralo za Nl tu sam da slusam. zemlja na povrsini se jako brzo susi sto mi ukazuje na nisku vlagu uprkos vlaznim krpama koje sam okacio. danas cu da ubacim siporex ili sundjere zavisi sta budem nasao pa cu videti. slikano je pod svetlom i fon je los da znate. jedna stvar me brine malo. naime semenke su dobijene od prijatelja, dobio sam 2 ova Nl i 6 autoflovera regular domaca radinost white rusian x bluebery. autosi cekaju prolece, nego sam bio pomesao semena slucajno ali bila su dva koja su bila krupnija malo, oba iste a razlicite boje od ostalih, ona druga su bila nepravilnijeg oblika a ova dva bas onako po peesu sto se kaze. stoga se nadam da sam odabrao prava tj Nl vodeci se logikom da je seed banka birala krupna lepa semena i logikom da su samo dva ista

EDIT Imam problem nista na forumu ne mogu da vidim sem mog dnevnika
Not Found
The requested URL /forums/obrazovanje.8/ was not found on this server.

Apache/2.2.29 (Unix) mod_ssl/2.2.29 OpenSSL/1.0.1e-fips mod_bwlimited/1.4 mod_fcgid/2.3.9 Server at www.vutra.org Port 443 to mi pise
 
Poslednja izmena:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Nije do tebe do foruma je ocito dosta se ljudi pozaljilo na to a sta se tice sjemena nadam se da si bio sretne ruke i odabrao iste prema slikama koliko se vidi obje imaju malo crven boje na listićima i ako nisu bile na jako niskoj temperaturi biljkice trebslo bi ukazivat na isti fenotip pa tako i vrstu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
ne znam sta se desava ali jos uvek mogu samo mom dnevniku da pristupim i to preko obavestenja udjem. sve ostalo kad pokusam pojavi se gore navedeni tekst. sto se tice temperature u sobi nikada ne pada ispod 20ak c nocu tako da i ja verujem da sam imao srece a malo i pameti pa odabrao prava semena jel obe imaju tu lepu crveno ljubicastu notu na drskama i mladim listicima tako da i ja verujem da su cak i isti fenotip, nadam se da ce biti neki mastan :) jedna gura bas dobro a ova druga malo kasni za njom malo je sporija. kako imam 3 sijalice od 6500k u nazovimo panelu prebacio sam tako da ova manja ima 2 iznad sebe plave pa se nadam da je i to malo pogura. koliko cesto da im dajem root complex? i zanima me koja metoda treninga najvise prija Nl? topiranje mi je zanimljivo jel lepo bude kad ima vise glavnih vrhova velikih.
au sto oci bole kad se pogleda u ove ledare sve zeleno igra pred ocima :)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Sad sve radi a sto se tice treninga ja mislim da mozes radit nirmalno sve sta got ti pase ovi zvuci dobro kak si zamislio
 

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
ja sam svom NL radio LST,topping i multipe topping.

Jos u vege sam ih poceo tlaciti cim su malo ojacale prvo dobar LST stvarno sam ju stisnuo dobro i tako trenirao sve dok nije postigla zimisljeni oblik.

Onda sam ju toppirao i nakon toppirana sam vecinu ostale grane odrezao vrhove isto (ne svima)

svaku sam granu zasebno nakon toga jos privezao i odmaknuo na svoju stranu. Slike mozes mozda negdje vidjeti na forumu ali dnevnik nisam vodio.

urod je jako jako dobar,stvarno ali ja sam imao jace lampe i hps...

ako me poslusas mozes izvuci g/w
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
DAN 9
ss1.jpg ss2.jpg ss3.jpg
Drugari slika govoti vise nego 1000 reci stoga evo 3 lepe za vas. jutros su moje curice dobile sisanje tj topirao sam im 4 sprat. mozda je trebalo da cekam bar 5ti ali eto.
imam pitanje, kao prvo da li ovo deluje zdravo ok itd? i kao drugo, video sam tu na forumu da je par ljudi davalo biljkama D3 vitamin. ja imam kuci neki AD3 vodeni rastvor za bebe. da li je ok da im dajem to i na koji nacin? i koliko cesto root complex?
saveti, sugestije kritike vise nego dobrodosli stoga udrite.
temperatura dan 29 noc 22, vlagu nemam cime da merim, ali sam ubacio po dnu 8 flasa plasticnih isecena na 10 cm i unutra ubaceni komadi siporex bloka, i sipana voda
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
hvala Hazeri dobile su obe po 15 kapiu malo vode. bebeci je vitamin pa racunam da nije velika koncetracija. a bas mi ludo deluju ovako osisane imaju siroke listove ko neke male jagode su mi :) nikad nisam imao ovakve u outdooru
 

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
438
1.476
143
60
Sretno! Biće to dobro imamo slična osvetljenja. Jel ti rade sve sijalice? Ja ne puštam odmah sve samo palim one koje su iznad biljki dok su male a kasnije kako se širi i raste puštam u pogon ostale. To radim malo zbog stuje a više zbog vlage manje isušuje vazduh.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nothernlights

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
sve sijalice su u pogonu tako su povezane. mogu ja da odsrafin pojedine ali sto bih. koliko vidim prija im svetlo. razmisljao sam cak da dodam jos sijalica kasnije. borim se da im dam vlaznost vazduha koliko god mogu prskam stalno ovaj siporex sto sam stavio po dnu. videcu kako ce da reaguju na topiranje pa cu da vidim za dalji trening
 

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Što više lumena, svaki foton se broji. :watch:
Od svih faktora koji utiču na rast naše biljke u boxu, svjetlo je na vrhu, a vlažnost negdje pri kraju liste...
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
koliko god da trosi nije mi bitno jeftinija je struja od toga da kupujem ulje il cvetove na ulici. da ne govorim o kvalitetu. curice su rekao bih lepo odreagovale na topiranje, na obe su se gore gde sam sekao pojavile naznake novih vrhova, onako malo napupilo, pa cu videti sutra da stavim par slika
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
hocu nego cekam da krenu ovi vrhovi sto su napupili na mestu gde sam topirao, a mozda sam i pogresio trebalo je odmah lst. kompaktne su ne strechaju se za sada.
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
ja i moji trapavi prsti! danas sam probao da uradim lst i pocepao sam par listova na ovoj manjoj. nisam ih otkinuo nego se poderali kako sam ja pokusavao da provucem zicu i savijem. nadam se da nece da se osusi