Northern lights, prvi indoor uzgoj, 150w e27 led diy grow tent

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
DAN 12 ss2.jpg ss3.jpg ss1.jpg ss4.jpg ss5.jpg

drugari evo kakvo je stanje danas u mojoj basti. prekjuce dobile po 1,5l vode sa full dozom Root i po 15 kapi ovog bebeceg vitamina AD3. nesto sam ja zeznuo sa ovim topiranjem, malte ne su stale da rastu, ovi vrhovi sto su trebali da budu 2 nova vrha malo se sire ali ne guraju uvis, a tamo gde sam odsekao pojavilo se nesto kao neki izretardirani pupoljci ja sam probao da slikam sto sam mogao bolje da vidite kako izgleda. da li to biljka pokusava da potera nove vrhove ili? ja sam bio odsekao sve vrlo precizno
Edit: na prvoj slici imaju neke zute fleke po listu skroz desno ne znam koliko se vidi. da li neko zna sta bi moglo biti?
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
A poslje topa joj treba par dana da se oporavi,a ovo kaj se tiče novog izdanka,može bit da nisi do kraja zrezo pa ak ostane neš počne terat dalje,a što se tiče ovih velikih podernih listova to nij ni osjetila!Malo više pažnje kad se radi lst,al ja bi ju pustio još malo u vis da imaš kaj savijat ovak mi to izgleda kao light lst!Fina biljoza!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nothernlights

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
nisam se ni nadao da ce proci bez problema, takve sam ti ja srece. ss1.jpg
drugari nesto mi je napalo ovu manju biljku. da li neko zna sta je ovo s....e na listovima, ove fleke? molim vas pomozite ne zelim da moja biljkica uvene
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
ahahahaah vidoviti Himalaya. istina mentore, uradio sam neki jako los toping, ostavio celu nodu i par listova iznad ovoga sto sam hteo da budu novi topovi pa sad se oni bore da se probiju ona dva lista se skupe nadviju nad njima pa ih ja pomeram rukama da im dam svetla i sve tako. a gore gde sam rezao poterali pupoljci pa ih tuga gledati onako osakacene kako se bore da krenu. bas sam ja budala samo ja mogu tako da zeznem topiranje. nit je top nit je fim pitaj Boga sta je ispalo na kraju.
ova veca ima jako tvrdo drvenasto stablo koliko sam shvatio dobro je kad nije ono suplje, vise hrane daje cvetovima. i guste su kao jagode nimalo se ne strecaju lice mi na neke lowridere sto sam davno gajio u outu. vec me hvata panika da nisam pogresio i odabrao one autose sto su se semena bila izmesala. al sta je tu je videcemo uskoro
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
DAN 15
Evo danasnje situacije. biljke zalivene sa po 1,5l vode sa cesme, uz dodatak full doze roota i po 15 kapi ad3 vitamina. i uradio sam im supercroping tj koliko sam smeo da stisnem jel su krenule da se guzvaju. i zalivanje i supercroping su obavljeni malopre tj posle slikanja da znate. da par liski vece curice su se pojavile braon tacke mislim da je lisna rdja, i primetio sam par sitnih musica, to sam pohvatao i poubijao. ss1.jpg ss2.jpg ss3.jpg
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
vec te vidim kako čučiš poredd biljki i fatas muhe i jebeš im sve po spisku fino su crop prihvatile ljepo izgledaju samo strpljivo i bez puno prckanja bice nesto od toga fino fino...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc and Krmelj

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
joj ja sam najnestrpljiviji stvor na planeti. danas je manja dobila malo lst a veca multiple topping znam da je malo proslo ali prethodni su primile jako dobro nadam se da im nece naskoditi toliki stres u kratkom roku. i zalivene sa po litar vode sa full dozom roota i po 15 kapi ad3.
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
gajio sam od svoje 15te godine domacice i mahom su bile sativcuge iz pocetka sam brao i pusio nedozrelo kasnije sam naucio ali uvek su dugoooo cvetavale. ali uvek sam gajio na istom mestu podaleko od sebe i isao tamo svaki 3 4 dan. ovo mi pod rukom i svaki cas virim u box kao majmun. uvece pre nego ce tajmer da klikne ja provirim da vidim moje jagode i izjutra cim ustanem jos ni oci ne otvorim kako valja ja gurnem glavurdu u box da virnem na njih. budala covek pa to ti je :) strah me da cu na kraju od tolikog ceprkanja da po.......m nesto.
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
DAN 19
Danas su moje jagodice dobile po litar vode sa po 2 ml power zyme nekog starog sto sam dobio od drugara, stajao par meseci otvoren, i po 15 kapi ad3 vitamina za bebe. a prethodnih dana su bas mucene. prvo cropane pa leva lst desna topirana, pa i ona lst. desna je zanimljiva jel na par grana ima tri lista po nodi. na slici br2 vidi se neko zutilo na vrhu lista. sta bi moglo da bude? nisam dodsavao nikakvu prihranu sem onog roota pre. hvala vam svima
E to to ljubav,
@reaktor brate ONE LOVE!

Bio bih zahvalan za svaku kritiku sugestiju... ph nisam korigovao nemam merac ali me brine to sto znam da je voda puna kamenca. preko drugara mogu free da dobijem Voda vodu flasiranu, na njoj pise da je 7,22ph. da li neko ko ima merac moze da proveri bio bih zahvalan, i kako onda da je spustim na 6,5? citao sam ph metar bez ph metra ali me nekako strah da tako spustim ovu moju cesmovacu pitaj Boga koliki je njoj ph. deluje mi da jako sporo napreduju jel sam ih maksimalno maltretirao. temperatura 29 vazduh ispod svetla 31, noc 19 20. vlaznost nisam merio nemam hidrometar ss1.jpg
ss2.jpg ss3.jpg ss4.jpg
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Biće to ok, samo ih pusti da malo iskuliraju same sa sobom. Tek je 19. dan...i ne znam koja je fora s tim D vitaminom za bebe? Znam da je vitamin D dobar za neke procese u biljci, ali mislim da je Hesi sasvim dovoljan za sve. Takođe mislim da treba da nastaviš sa česmovačom i da ne krećeš sa kupovnom.
Neka zemlja koji dan udahne malo vazduha, nek poželi vodu... Pa ćeš videti posle kad ubaci u brzinu. :) :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
RASTVOR:
U 100 ml vode, kesica limuntusa od 10 grama. Lepo razmuti.

2ml tog rastvora dodaj na 1 litar česmovače, i garant spuštaš pH na 6,5-6,6
 

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Napamet možeš spuštati ph vode ako si se prethodno uvjerio koliki je uz pomoć kalibriranog ph-metra :djede: Sve ostalo je nagađanje :D
Upravo tako...
Ja sam dodavao 2X2ml po toj metodi, pa kad mi je stigao pH metar... proverio... joj... pH 5,8
Zato kažem, dok ne proveri i utvrdi sa kalibriranim pH metrom... bolje samo 2ml po litru, neće da pretera, a bolje nego bez toga uopšte.
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
ss1.jpg ss2.jpg ss3.jpg

DAN 23
Danas su curice dobile po 2l vode sa po 15ml Slavola, 3ml power zyme i po 15 kapi AD3.
Obe su dobile zestok Lst a desna je i cropovana. ona je od pre dobila multiple topping i sad vidim da je na par mesta bio FiM guraju po 4 vrha.
ne znam koliko jos da drzim u vege da mi ne naprave guzvu veliku. za visinu se ne brinem ne verujem da ce toliko da se strechaju. a pocele su da mirisu nenormalno. opojan miris kad udjes u stan. bas sam u frci sa lovom nemam pojma kako da resim taj karbon filter.
Skidao sam ispod sto su ostali neki listovi i mali vrhici, i skratio sam saksije da bih mogao lakse da uradim lst. nije mi jasno zasto ovoliko mirisu, imao sam ogromne sative u outu, nikad nisu ovako ludo mirisale ni na kraju cvetanja. neopisiv miris
 
Poslednja izmena od urednika: