Northern lights, prvi indoor uzgoj, 150w e27 led diy grow tent

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
gledam danas kad mi se ucini da ova leva ima pristile, kad ono zaista jesu. jedva se vide ali jesu. pogledam je malo detaljnije kad nekoliko vrhova kao da su se zgusnuli. izgleda mi da ona krece da cvetava. da li je moguce da se foto biljka tako ponasa na 18/6 rezimu ili sam ipak pogresio i odabrao autos kad sam pomesao semena. drago mi je da je curica jel ipak su bili domaci regular autosi ali mi je i krivo jel odavno mastam o NL ipak je on legendaran. nadam se da ce bar ova desna biti NL. vreme ce pokazati ja nastavljam dalje na 18/6 bar jos 7 dana.
ispravio bih one koji kazu da je ulje kanabisa lek. Biljka je sama po sebi lek. ja osecam svaki dan da mi je bolje prosto od toga da ih posmatram i uzivam u njihovoj lepoti, ispunjavaju me optimizmom, nadom da cu pobediti bolest, radoscu sto mojih ruku delo raste i zeleni....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
LOOL koja sam ja noobara :) gledam sada ono sto sam proglasio da je pocetak cvetanja. i imam sta videti. ne znam da li se secate kada sam pisao da na jednoj grani ima po 3 negde i 4 lista po internodi. e pa izgleda da je to ova grana. jel sad gledam sve u dva lista u paru sa svake strane izbijaju i zbog toga vrh grane raste gusto i pun je mladih lisnih vrhova i izgleda kao da formira cvet. videcu praticu svakako sta se desava dalje. kombinacija topinga fima i lst je dala lude rezultate biljke su prepune mladih vrhova koji guraju da rastu. cak me strah da ih je previse. razmisljao sam, kada krene strechanje i cvetanju, posto koristim ove e27 sijalice, da li je pametno da ubacim bocna svetla da pojacam osvetljenost nizih vrhova? briga me za potrosnju struje, bitno mi da to ne naskodi vrhovima iznad?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
bice slike uskoro :) posle 26 dana vege sinoc su moje curice prebacene na 12/12 i jutros gledam obe imaju male pristile. pojavili se kaluksi sa po 2 bele dlacice. da li je moguce da odmah posle duze noci bace pristile?? pitam da bih znao od kad da im brojim cvetanje.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Ja bi na tvom mjestu poceo brojat da je pravo cvjetanje krenulo za 10 dana vidices po njoj kad krene jako bacat kaliske sa dlacicama
 
Poslednja izmena:

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
DAN 28 moje curice su vec 2 noci na rezimu 12/12 obe su pojavile malo pristila. danas sam radio blagi lolypop i malo defolijacije da oslobodim nize vrhove da dobiju svetla. na obe se na par vrhova pojavilo zutilo na samim vrhovima novih listova. ne lici mi na nut burn zuto je kao limun. puce mi baterija pa nisam slikao. uskoro stize Hesi bloom, kada da pocnem da ga dodajem?
ss1.jpg
Edit: molio bih kritike savete sta i kako dalje i kada
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Ma ide to ok. :thumb:
Izgledaju mi nakostriješene ko da ih radijacija malo prži... Da li puše neki vent po vrhovima? Pa možeš Hesi od sljedećeg puta. Bilo bi bolje da imaš cijeli paket od Hesija...
 

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
438
1.476
143
60
Mislim da je sve to dobro. Sad kad si prebacio na 12 12 budi spreman da podižeš osvetljenje svakodnevno, sad ćeš da vidiš kako će da raste narednih 10 dana. To zuto što vidiš na vrhovima verovatno mladi listovi još nisu pozeleneli odma kreće u intezivni rast. Blom daj sledeće zalivanje pa jedno zalivanje pauza.
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
@grisnak znam brate da bi bilo bolje ali i za ovo sam dobio finansijsku donaciju inace mi je budzet 0 iskupljao sam za j.....i Slavol onda ti sve jasno. ubacio sam vent onaj sto hladi napajanje od kompa da duva po njima al slabo je rekao bih ja. @Kakadu063 slikacu pa ces videti brate. zuto izgorelo ko limun boja. znam bre kako izgledaju mladi vrhovi. ovo je sprzeno necim
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
onda cu melasu zajedno sa Slavolom. koliko sam ja razumeo melasa hrani dobre bakterije a slavol je mikrobiolosko djubrivo. neka ih jos da dobro ozedne a onda ide klopa :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ono sto je najbitnije da ti proucis sve sastave,malo educiras gnojiva..Tada ces znati tocno sta,kada i koliko.Tu mozes dobiti dobar savijet ali na tebi je da znas sta ti biljka jede;)
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
DAN 30 drugari danas stigla prinova u box :)) diy carbonac. nije neka narocita lepota od filtera al radi posao u kuci ni m od mirisa.
ss1.jpg

evo slike devojcica krenule su malo da se strechaju ali ne puno
ss2.jpg ss3.jpg
a evo i onog zutoga na vrhovima sto sam vam pricao. sta bi to moglo da bude? ss4.jpg

edit: zaboravih dodati da su na nekim listovima pozuteli sami vrhovi ovih recki na listovima
 
Poslednja izmena: