Northern lights, prvi indoor uzgoj, 150w e27 led diy grow tent

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
DAN 51 25 na 12/12

Biljkice lagano rastu pomalo se pojavljuju trihomi ponegde bile su bogami ozednele dobro lisce donje se obesilo saksije lagane ful isusio sam ih samo tako. zato su dobile po 3l vode svaka i po 12ml hesi blooma i 6ml Boosta. malo sam smanjio bloom ovo zalivanje jel prvi put dobijaju boost pa rekoh da im ne bude puno. dobijeno na poklon 100 inak ml boosta bice valjda do kraja cvetanja. jos da skupim pare za phosphorus bice to fina klopa za biljkice. ono sto svi volimo a to su slike bice veceras prazna mi baterija sad na fonu
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
hvala ti astralni nisam imao puno novca da ulozim, i ovo je zbrda zdola i uz veliku raznovrsnu pomoc dobrih ljudi sa foruma. posebno bih se zahvalio gospodinu @el granjero, on ima jako velikih zasluga zasto je ovaj grow uopste stigao dovde.
Sto se biljaka tice danas sam ih izmenjao malo sa mestima u boxu posebno sto je pasivni ulaz vazduha samo sa jedne strane pa da obe budu podjednako izlozene istim uslovima. a svaki dan menjam raspored sijalicama, jel imam 2 general elektrik 3000k 15w 3philips 13w 2700k i 5 brilight 3000k 15w pa im menjam mesta da svuda podjednako dopiru razni spektrovi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and WEEDetix

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
DAN 53 27 na 12/12
nemam sta novo za dodati sem da je krenula da se svetluca :drull: ss1.jpg ss2.jpg ss3.jpg

jedna na dnevnom svetlu

Edit. sto se tice prihrane, koliko je bitan ovaj Phosphorus plus? osusio sam finansije do krajnjih granica jako tuzna i ruzna bila zima sa poslom. ako je bas bitan da se nategnem nekako
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Odlično bilje, kod svih s tim žaruljama fino ide. litra p+ dugo traje a treba ti, jbg sve košta.
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
hvala ti brate trudim se da ih pazim kao ochi u glavi. dobra stvar je sto su sijalice mobilne po visini svaka za sebe i onda ih dizem ili spustam vec prema visini vrhova koji su ispod tako da manje vise svi dobijaju svetla isto. malo sam zeznuo jel nisam bas dobro rasporedio sijalice pa ne pokriva coskove boksa lepo. a jos jedna stvar, da mi je para da sastavim jos jedan box pa da svaka dobije svoj, i blagim lst ih razgrnem da se otvori krosnja, da prodre svetlo dublje do nizih vrhova cudo bi jedno bilo. sada ja shvatam neke stvari vezano za jace Hps lampe. imaju jak PAR i onda probijaju duboko kroz krosnju i tu dobijaju bitku
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
sad sam se bas smorio. uzmem da im izmenim mesta u boxu i slucajno otkinem jedan vrh. i rekoh aj da uzmem da vidim koliko mirise kad se izmrvi medju prstima kad ono u njemu male zelene semenke, onako mozda milimetar u precniku. dal je moguce da mi se negde prokrala neka banana? a svaki dan ih pregledam pomno i pazljivo. izgleda da je lolypop izvukao neki hermi cvet negde jel drugih stresova nisu imale mazim ih i pazim maksimalno. zanima me da li ce te semenke da nastave da rastu? bas ne bih voleo da odgajim semenkare sinsimila je moj san dok sam gajio domaje nije se moglo izbeci da ne bude bar po neko seme u hedu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and hazeri

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Krasno izgledaju, lako dodas žaruljau kad naiđe koja i s vremenom još jedan boks napraviš :)
Sad bar znaš da nije jalova:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
au danas sam bio ceo dan na putu i zaboravim da pojacam ispuh vent kaD sam dosao malopre one obesile donje lisce, dobro ih pukao heat sres
u pm i moj mozak. zalio sam ih odmah dobro sa vodom i boostom nisam znao sta drugo da preduzmem
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Astral Projection