Northern Lights Regular, 50x50x120, 150w HPS, LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
visina je oko 60 cm .

Elem , danas je navršena 9. nedelja cvetanja , 95. dan od starta .
NL pokazuje znake starosti , cvetovi crpe iz požutelih listova poslednje ostatke , pistile potamnele .
Na vrhovima se dosta mlečnih trihoma obojilo , a na donjim nodama i internodama sam čekao da to krene :)



200220091759.jpg

200220091754.jpg

200220091749.jpg

200220091750.jpg


uskoro joj gasim svetlo , pa se vidimo sa novim slikama kad završim trimovanje .
Pozdrav ! :D
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
Biljoza skinuta pred zoru , a poslednja dva dana sam je držao u kompletnom mraku .
Hteo sam da izguram i celu 10. nedelju cvetanja , ali trihomi na vrhovima su krenuli većinom da idu u amber pa sam morao ovako ...
Svanulo je , a kao i da nije . Da mi ne zameri ekipa ,magla je i odvratno vreme danas pa nema šanse da vam trenutno dam bolje fotografije .

Nemam pojma koliko je ispalo .Neću ni meriti ,vagu nemam u kući nikakvu .Sve u svemu ja zadovoljan .

image.jpg

image.jpg

image.jpg

ove ću u puter
image.jpg


i to bi bilo to .

image.jpg


Vidimo se na nekom dim raportu :)
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
Društvance , gledao sam da ovog puta ispoštujem i napravim što idealnije uslove za sušenje...
Prva 4 dana prosečna temperatura je bila 21℃ i vlaga 45% , pa sam još dva dana držao na temperaturu 18℃ i povećao vlagu na nekih 60% .

Hedovi spakovani u ove dve staklene tegle na kjuring , gledaću da ih držim unutra što duže je moguće ,a oko pola tegle je spremno za konzumaciju oko Novogodišnjih praznika ,zajedno sa svežim puterom i nešto bubble hasha od trima :D

Vidimo se i čujemo kad skupim utiske za smoke pa da udarimo katanac na dnevnik .
Hvala i pozdrav celoj ekipi !


aha.jpg
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
Pozdrav forume ,
evo skupih dovoljno utisaka o kvalitetu dima pa da podelim to sa vama ...

Miris cvetova baš jako vuče na citrus i limun , tu i tamo se nazire onaj dizel momenat ali u suštini citrus definitivno .

Kada se zapali preovladava zemljani , blato ukus .
Vrlo slično onome kao kad sam prvi put probao NL , samo bez onog karakterističnog kiselkastog , oporog , ja ga zovem hesi mirisa iz cofeeshopova :D

Rad je poprilično lud u startu. Udara u glavu , blagi pritisak , zujanje u ušima ...
A u telu je onako neki "milina" osećaj , nemir kao da će se desiti nekakva eksplozija ili implozija jbm li ga a u isto vreme ZEN .
Ne znam kako to rečima da vam objasnim , kao neka pozitivna trema pred nastup pred publikom u telu koja može super da se hendluje .
Raste puls, nemir neki se javlja kao blaga drhtavica u telu ali posle minut ,dva sve dođe na svoje mesto pre nego što shvatiš da si super-high .



Primetio sam da mi od ovoga baš žešće pocrvene oči iako mi se to baš retko kad dešava .
Iznenadio me je socijalan high u koji baca dim , ne sabija mnogo (u malim količinama naravno) i dobar je za sve društvene aktivnosti .


Kad radim neki monoton posao za računarom super je da mi održi pažnju i ne lutaju mi misli previše .
Naveče , često pijem pivo kad duvam tako da mi je bitno dosta kako leže dim sa gutljajem i mogu da kažem da leži .
Iznenađen sam što me ovaj dim jako malo baca na glad , druga pljuga već vuče na sedenje , kauč i čiliranje ali definitivno nije dim koji je za spavanje i medicinske korisnike .


Sve u svemu hvala svima što ste pratili i komentarisali ovaj dnevnik .
Ja sam , malo je reći uživao družeći se sa ovim divnim strainom, tako da će se kad-tad (nek je sreće i zdravlja) ponovo naći kod mene u boksu .

stay IRIE
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.