Northern Lights Regular, 50x50x120, 150w HPS, LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.666
11.903
358
Socotra Island
eelslap.com
Video sam i ja to na ponici ...al moje skromno misljenje je da ovaj silencer nije neko rešenje .
po konstrukciji izgleda kao crevo obloženo gumom , znači , mislim da može da izoluje u nekoj meri huk od strujanja vazduha i da eventualno ublaži vibracije ali nema šanse da totalno izoluje buku od turbinskog ventilatora . Takođe bih voleo da neko ko je probao ovo podeli iskustva sa nama ...
 

Gagiba

Aktivan Član
Vjesticice

Ako imas prostor koji Moses da zauzmes i moj je predlog da ti neko uradi ormar od knaufa ili vec nekog slicnog materijala. Ofarbas zidove u belo i to je to. Mada ti nece to neku veliku ustedu doneti, odmah da ti kazem. Dok kupis materijal, pa pivo za majstora, pa jos ako voli majstor i da pojede mlade jagnjetine....ma nakupi se troska ocas posla! ;)

Irieman

Negde sam citao da ne funkcionise besprekorno ta guma ali gde, nema sanse da se setim! Verovatno da pomaze malo, odnosno upije po koji decibel ali brate, sedam gajbi je sedam gajbi!! :D
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
@ gagiba- to mi je u planu vech neko vrijeme..jedini problem je u tome shto nemam povjerenja u majstore..koju spiku mu prodati?zashto mi treba ormar od knaufa koji ima 3 otvora+ (eventualno) pomichni krov.( razmishljala sam prodati prichu kako mi treba specifichna ventilacija jer da mislim orhideje unutra uzgajati..ali..frend je rekao da uz moj image..teshko mogu prochi kao netko tko pipka oko orhideja :sad2: .. gmazovi bi zvuchali uvjerljivije.)
..majstori znaju biti takve babe..da me chisto strah bilo koga angazhirati..pa sve sama odradjujem.+ zlo&naopako me nauchio kako spajati struju..ostalo sam sama nekako postavila-isfusharila box od panel plocha koje imaju vodonepropusni sloj+oblozheno mylar folijom..
irie..sorry..zaspamala ti dnevnik..daj pukni josh koju slichicu da anulira spam :smoke18:

ne mogu vjerovat da nikada nisam NL imala u growu...uvijek dodje neka druga sorta ispred..ali ovaj tvoj grow je pomaknuo NL prema vrhu liste ne CBD sorti koje bi ubacila..Maple Leaf Indica dugo sjedi na 1.mjestu..a nikako da je se domognem ( ganjam,gotovo iskljuchivo, sorte sa neshto nizhim THC-om )
 

Gagiba

Aktivan Član
Lepe biljoze rastu, zedne ali lepe!! :)
I moje izvinjenje za spam, ali nekako se prica otvori... ;)


@Vjesticice

Majstori su poznati kao osobe koje nisu previse imune na zenski sarm!! Nasmejes se malo dok objasnjavas da otvori na ormaru imaju posebnu namenu, namignes par puta u prolazu i to je to! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.666
11.903
358
Socotra Island
eelslap.com
ma kakav spam , sve u redu ljudi . Ok je prica i mozda nekom budu koristila nasa iskustva ...
sve u svemu hvala sto pratite i ajd po drugi put da pomenem da je ovo dnevnik jedne biljke, fotosi takodje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ma kralju svaka cast,mi (stopedesetwatasi) znamo kolko truda treba da ti ispuca tako.Bas su krasne biljke secera mase,a jos malo i gotovo.Skidam kapu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.666
11.903
358
Socotra Island
eelslap.com
Društvo izvinite , malo sam se zabrojao sa nedeljama cvetanja u poslednjem postu :)
Znači bližio se kraj 7. a ne 6. nedelje , a danas je tačno prvi dan 8. nedelje cvetanja . Sve u svemu to ništa ne menja , 7 dana manje - vajdica :D
NL danas poslednji put gnojena plantellom cvet , 15ml na 4,5l vode ,Ph 6.6 . Trihomi pod mikroskopom su skoro svi mlečni . Sledeći update kad budem radio flush ... Pozdrav svima !

20141122_103418.jpg

20141122_103429.jpg

20141122_103520.jpg

20141122_104223.jpg

20141122_104403.jpg
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.666
11.903
358
Socotra Island
eelslap.com
Ćao društvance .
Danas se navršava 8. nedelja cvetanja ,57. dan na 12/12 .
Odrađen je flush ,pistile skoro sve narandzaste , trihomi mlečni i tu i tamo po koji amber .

Plan je da narednih dana pratim kako se trihomi farbaju , taman dok se biljka posuši od vlage , pa ću zavisno od toga videti da l' još jednom da je zalijem ili da je bacam u mrak .

Evo i koja fotka :
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.