Northern Lights White Label LED 240W Telos

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
:wave: Neznam koliko su dečki stari ali nisi trebao čupat iako zbog panike te razumijem kako ti je...Da netko tako prijavi ne stigneš sve to maknut pola dana. To uvijek treba imat na Pameti. Nisi mali znaš sve to, dogodilo se je slučajno ali riješit će se. Što se :murija:siguran sam da ne trebaš brinut a strah će proći...Žao mi je ali polako bit će sve ok. :thumb::respect:
 

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
To je normalno brate, svaka osoba drugačije reagira na različite vrste stresa. Zajebi grow bitno je da je sve dobro prošlo, a growova će biti još to nije upitno :) bolje safe than sorry :)

Odmori mjesec dana da se situacija smiri i da se ti smiris, vidi što možeš doznat i zaključi dali želiš i dalje na istom mjestu uzgajati. U svakom slučaju nadam se da će se ovdje pojaviti još tvojih dnevnika! Sretno!
 

GoLee

Aktivan Član
04.11.2019
194
942
93
Under the sea
R.I.P za ljepoticu :grob:
a umalo R.I.P i tebi jbt :grob:. Šta se stresiras kad se još nista nije dogodilo. Meni je jednom lik za grijanje dosao u sobu da popravi radiator, a na boxu 1000 stvari nabacano(odjece, posteljine) i jos nisam imao filter znaci provaljen 100% i opet nikad nista. Ako je sin zreo da se obajsniti, ako je mali zaboravit ce to do ljeta. Sretno Krle & dont worry be happy :puuuh::

Nego sta bi ovo sa vozacem direktora iz Jovanjice drugo hvatanje? Mali sa zelenog otisao na žuto.

 
Poslednja izmena: