Northern Lights x 3 (RQS, Pyramid, Vision) Moby Dick CBD x 1 (Dinafem), Autopot + BioTabs

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Pozdrav veseli forume :respect: Long time no see:D:zvizd:
Pojavile su se neke novosti u vidu Autopot sistema a kako nemam iskustva s tim, najpametnije je otvorit dnevnik:) Bilo je malo nedoumica u vezi sastavljanja ali je kolega @MMSplit uskočio savjetima i usput objasnio još par stvari, zahvaljujem kolega:thumb: A nadam se da če i ostala ekipa, koja ima iskustva s ovakvim uzgojem, uskočit ako bude kakvih problema. Iskustvo ekipe s foruma je nezamjenjivo:):thumb: Nego, da krenemo.....
Box: Homebox 1 x 1 x 2
Svjetlo: 400 w Sylvania grolux
Vent: 220 m3, bez filtera
Zemlja: Potground h + perlit, oko 10%
Sjemenke posađene direkt u zemlju 30. 11.
IMG_7439.JPG
Izvirile iz zemlje:
2. 12. Moby Dick CBD
NL, RQS
3. 12. NL, Pyramid
7. 12. NL Vision, i još se kilavi:D
Na dno svakog pota stavljeno po 2.5 L glinenih kuglica
IMG_7617.JPG i dopunjeno zemljom do vrha:) IMG_7687.JPG
U rupe za sadnju je dodano oko 2g Mycotrexa, pola u granulama a pola sameljem u prah u mužaru:razvaljen::
IMG_7690.JPG IMG_7689.JPG
Korjen je taman došao do dna čašica od pola litre i bilo je taman vrime za presadit, osim NL od Visiona, ali presađena i ona pa šta bude:watch: Na kraju sve zalivene sa po litrom otopine od 5 ml Orgatrexa i 1 g Bactrexa i sad sve zajedno uživaju na suncu:D
IMG_7691.JPG
Mislim da sam sve naveo, ako nisam pitajte, a ako štogod zapne pitat ču ja vas:)
Da ste mi živi, zdravi i veseli, do motanja:rasta::respect:
 

Prilozi

  • IMG_7686.JPG
    IMG_7686.JPG
    324,2 KB · Pregleda: 222

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Jos malo pa ce pola foruma growat sa autopotovima.:D

Sretno druze, i ja se palim na te autopotove (prvi puta vidio kod @hazerija) pa ce mi biti poseban gust pratiti tvoj grow.:thumb:

Vidim da si napravio malo drugaciji mix zemlje nego sto to radi @hazeri, pa ce i stoga biti zanimljivo vidjeti kako se biljke ponasaju u ovoj tvojoj kombinaciji.
:popcorn::;)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Uz savijete od mog mentora MMSplit do perfekcionizma kolege Pentagama ovaj dnevnik pratim sa posebnim uzivanjem:):thumb:.Nego jedno pitanje;mislis da im nece biti mozda malo prejako gnojivo sa obzirom da su jos jako malene presadene?Nisam nikada tako brzo presadivao pa pitam:)
I da...skoro zaboravih najvaznije..Sretan grow:thumb:
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
Nema na cemu prika! :thumb:

Vidim da me nisi bas poslusao sta se tice omjera zemlje i perlita/glinenih kuglica ;), ali bit ce to sve ok. Nemam straha za tebe i tvoje sposobnosti. :D

A kad sam ja prije par godina pitao za Autopotove, nitko da se javi. Vidi koliko nas sad ima... Ludilo. :vutra:

Sretno i pratim! :respect:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Hvala ekipa :respect:
Hehe, valjda nam je svima cilj da se upgrejdamo s vremenom i učimo nove stvari. A najvažnije, da podijelimo iskustva:)
@hazeri jedino me strah za ovu malu od Visiona, njoj kako bude:watch:
Inače nisam nikad primijetio da biljkama smeta presađivanje kad se koristi BioTabs :thumb:

Edit: hvala kolega @MMSplit :respect:, a da san te posluša svaku, kako bi naučili nešto novo:D:zvizd::thumb:
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Bravo Panta odlican izbor Northern-a , bas cu pratiti ovaj dnevnik pozorno jer me jako zanima NL od Vision vs NL od Pyramid Sretno i bericetno odlican setup :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan