Northern Lights x 3 (RQS, Pyramid, Vision) Moby Dick CBD x 1 (Dinafem), Autopot + BioTabs

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Ja bi to sve doveo u istu visinu. Sve 3 bi digao u vis i ujednacio sa najvisom da bude ko bonaca na vrhu ;) (osim ako imas neki svoj razlog)
...inace biljke su u savrsenoj kondiciji :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Samo voda i dalje i su dobile kakvu klopu? Tank sa vodom ti je stalno otvoren ili povremeno zatvoris da se skroz isusi zemlja?

P.S.
Curke su ti vrhunski komadi. Hehe.;):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Update 4 Pozdrav Vutraši :respect:
7. dan na 12/12, pa da spomenem štogod:)
37. dan Moby Dick CBD i NL RQS
36. dan NL Pyramid
32. dan NL Vision
Malo je pala temperatura u boxu, u skladu s vremenskim uvjetima:D
Dnevna oko 24-25, noćna 16-17 a vlaga i dalje manja od temperature.
Danas opet zalivene svaka sa po litrom otopine 5 ml Orgatrexa i 1 g Bactrexa, takva koncentracija nije nikad naškodila ni malim biljkama tek presađenim, pa ovolikim biljkama može samo dobro doč:) A i pokoji list u dnu počima žutit ali to je radi nedostatka svjetla a ne hrane:watch: Inače, osim današnjeg poluzaljevanja, jedina radnja je podizanje reflektora:D
Evo koja slika pa sudite sami :joint: :thumb:
IMG_8276.JPG
Moby Dick CBD
IMG_8266.JPG IMG_8267.JPG
NL RQS
IMG_8263.JPG IMG_8264.JPG
NL Pyramid
IMG_8259.JPG IMG_8260.JPG
NL Vision
IMG_8269.JPG
IMG_8270.JPG
:respect:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Ja sam na vlagu prestao obracati paznju vec od drugog growa.Sto kaze kolega..bitna je dobra ventilacija,a slike sve govore..
5 ml Orgatrexa i 1 g
Tjedno odrzavanje sa ovakvim kolicinama daje odlicne rezultate kasnije u cvijetanju.Jedino na kasnom cvijetanju bubnut melasu tamo pred kraj da nadoknadi ostale elemente koji su tada potrebni.Sve to ti vec znas nego eto..malo baciti bubu u uho kao ti meni sa cfl kvalitetom;)
:respect:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.358
2.598
Po meni je vlaga najmanje bitna stavka kod uzgoja, pod uvjetom da je dobra ventilacija. Ovo je valjda primjer ako se zadovolje ostali uvjeti da vlaga i nije bitna, osim pred kraj cvijetanja:thumb:

Bitna je vlaga,puno vise nego mi mislimo....nego ti imas savrsenu temperaturu.
25-26 dnevna to je skolski.Nocna padne za 7-8 stupnjeva .To je isto savrseno:thumb:
Vlagu imaju kada zalijes i kada je ugasena lampa ,a njima je to dovoljno.

edit:
ovo kod tebe je bomba.......Pantagan...a.Naouruzana i ne obrazovana a ima gana hahaha
 
Poslednja izmena:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Istina, ali vlaga je u zraku uvik prisutna. Mislim da se ne treba držat, ko pijan plota, toga da vlaga u vegetaciji mora bit 60-70% a u cvijetanju 30-50%.
Kod mene od početka vlaga nije prešla 35% kad je ugašena lampa a kad je upaljena je 20-25%. Meni zna bit pred kraj cvijetanja i do 80%, ovisno jeli bura ili jugo, ali uz dobru ventilaciju nikad nije bilo problem s pljesni. Ono šta sam ja do sad naučio je da pozitivan stres (abiotski), mislim da se tako kaže, izvlači trihome iz biljke:):thumb:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.358
2.598
Istina, ali vlaga je u zraku uvik prisutna. Mislim da se ne treba držat, ko pijan plota, toga da vlaga u vegetaciji mora bit 60-70% a u cvijetanju 30-50%.
Kod mene od početka vlaga nije prešla 35% kad je ugašena lampa a kad je upaljena je 20-25%. Meni zna bit pred kraj cvijetanja i do 80%, ovisno jeli bura ili jugo, ali uz dobru ventilaciju nikad nije bilo problem s pljesni. Ono šta sam ja do sad naučio je da pozitivan stres (abiotski), mislim da se tako kaže, izvlači trihome iz biljke:):thumb:
Ma bude vlaga i preko 60% kada zalijevas...tu noc.
Sljedecu bude isto visoka,ali ne preko 60%
Trecu noc je niska,ali je i vrijeme za zalijevanje.
U principu je ona vise u vlazi nego sto mislis.
Istina je da ne treba previse brinuti o tome,ali je i istina da su tri osnovna uvjeta-Vlaga
Temperatura
Svijetlo
Ustvari ti Pantagana izrastas u odlicnog growera.Uskoro ces shvatiti i da je ph metar....li la
da me nebi krivo shvatio.
Ovo je moj zakljucak.To da je ph metar..mutikasa,lopov i prevarant hahah



edit:
znaci bitna je vlaga ,ali se ne treba kidati oko nje.osim ako je temp.iznad 28c
Bitan je i ph,ali samo ako se shvati ozbiljno.
 
Poslednja izmena: