Nosenje vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.07.2013
1
1
0
Da li vam se desilo nekad dok nosite travu , da naidjete na pandura ?
ja nosim uvek u ruci da bi mogao da bacim kad naleti pa da se vratim po to posle..ali ovako , kad samo pridje i kaze pretres a nije u uniformi? :D
meni se desilo da prolaze pored mene i ja opusteno..ali sta bi se desilo kad bi me pretresao sta bi vi radili? :D
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
Mala kolicina u usta (do 3g),a veca u papirnu kesu zbog mirisa pa lagani hod.I najbitnije mi je da se naduvam pa da nosam,da pored mene citava stanica prodje opusten sam ;)
Ipak izbjegavati nosanje po gradu.
 
11.05.2013
22
29
0
buksat među jaja ili u đepove NIKAD nemojte pokušavat, drži to opušteno u šaci i kad vidiš pandure bacaj, i da nađu nije tvoje :icon_wink:
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Najbolja solucija je pojesti paket... ako bacis i ako si u grupi, priprete ljudima koji ne znaju kako stvari funkcionisu poplase ih malo i eto svedoka da je trava tvoja... Najbolje resenje je pojesti joint ili paket, ako te pita sta ti je to kazes "to je bila obicna cigara ja uvek pojedem cigaru na kraju" i ajd sad da on dokaze suprotno... mislim nisu ni oni sisali vesla ima da te nalupaju jer ih pravis budalama ali je dosije cist...