Nova 2009-ta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Za neke je rano,za neke je kasno...Ja sam svoje vec odlucio...
Ostavicu drustvo za novu godinu,oni planiraju diskoteku.Ja bi kuci.
Zelim mirnu novu godinu,u laganom high feelingu.Bez guzve,zurbe,povracanja,
vike,lose preglasne ili preslabe muzike,uz lagani reggea,u toploj sobi,sa hladnjikavim
sokom,toplim cajem ili kuvanim vinom...s ko zna kojom knjigom u ruci,u mojoj mekanoj fotelji...uz internet i voljeni forum,samo je jedan za mene...sa par filmica,po
mogucnosti komedije...laganini...nema pijanih budala da mi upropaste vecer svojim
infamnim postupcima,nema primitivaca da foliranom pricom unistavaju i remete moj mir.
Samo su tu matorci,baba i deda,u sobi blizu moje...deli nas hodnik...tako da mi je zagarantovana tisina...
Kad bude bilo 00h,preci cu kod njih da im cestitam i da mi cestitaju novu 2009.-tu...
Kad mi se prispava,leci cu uz laganu indicu koju propracuje bob...
Nemam devojke...a drolje mi ne trebaju,nek mi oprosti zenski svet...
Tako planiram ovu novu...Ustvari,rec plan je preteska...vise to ocekujem...
I verujem,necu propustiti nista...

Ako ste voljni podeliti s ostalima vase planove,izvolite se pisati...:maryjane:
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
a mi smo sinoc partiju napravili u nasem ''prostoru'' kucica 4zida, krov, sank, muzika, televizija, svijetlo u raznim bojama.. i ubio sam se kao stoka, napusio i napio se, rukama se naslonio na zid kao pretres i pokusavam ne past u bezsvijest toliko mrtav sam bio al sam se nakon tih katastrofalnih sat vremena refavo i zavrsio u stoned fazi...
e pa na novu godinu isto mjesto.. ali samo laganije puno manje pice a ista kolicina vutre.. i to je to za novu.. :)
precesto sma novu slavio kod kuce nemam vise volje za to.. :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Neam u planu ništa organizirano i vjerojatno i neću imat tak da če bit pijano smrzavanje okolo po gradu vjerojatno opet
Imo sam i ja uvijek te ideje da ostanem kuć za novu jer me nerviraju ti dani što baš moraju biti slavlje poput nove godine, rođendana, dana voda i tako

Ali šta bude bude vjerojatno spontano pijančevanje u hladnoći
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Hehe Lu kaj si penzic posto?
Ja cu bas obrnuto od sto si ti reko
+drolje are welcome :D
ipak je to jedna jedina noc u godini
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Ja doma sam...
vjerovatno bez ikakvih supstanci prvi na vutri cestitat svima new year...
dan ko i svi drugiii...
ahhhh...
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Meni je zadnja nova bila tamo negde u sredini avgusta, a ne znam mozda sldeca dodze sutra...:O
Inace 31.12/01.01 noc ko i svaka druga i kao sto je Saman reko "jer me nerviraju ti dani što baš moraju biti slavlje poput nove godine, rođendana, dana voda i tako
"

pozz ... :icon_mrgreen:
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
ma noc kao svakaa noc,ali svake godine se desi nekako spontano nedje se uvalimo doma kod nekoga i bude dobro,ove godine dolazi u obzir i lucidova penzionerska varijanta.rege i vu i novogodisnje prejedanje....
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
a neznam ,ja oko nove godine i slićno nikad ne planiram,vjeroatno će bit neko spontano pijanćevanje s ekipom i droljama,ups... droljom* hehe .malo alkohola,malo vutre ekipica i više niš ne treba .
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
kako brzo dođu te nove...ono, cijela godina ide svojim tokom, opušteno i pod navodnicima sporo...ali kad pogledaš kad je bila prošla nova godina, to baš ko da pred 4-5 mjeseci bilo:)

Razmišlja se o Ljubljani...frend gore ima stan a Metelkova mi najbolje mjesto za izlaske... htio sam povuć inicijativu za Beograd, ali nisam dobio odaziv...šteta...a i Lj bliže...

Uglavnom, dan ko vikend, jedino šta ima više ljudi...ali je poprilično dosadno gledat konfuziju ljudi koji su došli proslavit nešto, a ni sami ne znaju što:devilfingers:
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Ono vise ima smisla slavit Novu godinu u proljece a ovako je više samo pomicanje brojke 2008>2009...... Vjerojatno ce proslava biti kod nekog frenda u stanu ili u iznajmljenom prostoru...a opet,ko zna......no sigurno je da cu je proslaviti s curom uz neki halucinogen + brdo trave.....to je sigurno makar morali tako par dana nakon,ako se to uopce moze nazvati tako,prave Nove godine....
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
doors da Ananix sad se osjećam ko Gal pa mora i nick bit uskalđen :)

nego i mi smo se dogovarali za bg i vec se dogovorili al sam onda dobio info iz prve ruke da katolicka nova se neslavi tamo(mislim bio sam svjestan toga al mislio sam pa mozda i oni slave znam da balkanci jedva cekaju neki povod za slavlje pa sa se potajno nado da cemo se ipak dobro provest:)) tako da cemo odustat od toga osim ako neko ovdje iz srbije ne uvjeri u suprotno :)
ajde da vas cujem jel se isplati dolazit , a alternativa nam je Budimpešta pa ak neko ima iskusta s Budimpeštom bilo bi sexy da me usmjeri di ić i di bude dobro jer nebi baš na glavni trg ono stopit se s masom ,malo mi je to otrcano:D
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Prava Nova ni ne pocinje 31.-01.og. Pocinje nakon zimskog solsticija, nakon sto je Sunce 3 dana u najnizoj tocki na horizontu, a onda se ponovo pocinje penjat. Dodje do najvise tocke 6 mjeseci kasnije na ljetnom solticiju, tamo stane i ponovo se pocne spustat. I tako ad infinitum.
Datumi kad se to desava su od 21. do 25. 12.og. Ne zelim se nikome zamjerat, ali Bozic je u orginalu poganski obicaj ponovnog rodjenja Sunca koje je krscanstvo preuzelo, a kasnije i uzelo kao svoje. Tako da Nova Godina zapravo pocinje tada. Kasniji datum - 31. je odabran da ne bi slucajno nekom palo na pamet da povezuje Bozic i Novu Godinu. Tako da ako imate kakvih zelja za Novu pozelite ih tada kad ona stvarno i pocinje.

Sad kad sam to sve prosrao da kazem da nemam pojima sto cu raditi 31.og :) Mozda neko drustvo vani, mozda doma, mozda kod prijatelja. Tko zna.
Za 21. imam nekih planova i nadam se da ce se ostvariti. Vidjet cemo.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Hehehe mopj kLikiću...:love001: samo zato šta "znaš" neke stvari i držiš ih se.
Ali zaboravljaš da večina don't give a dame za astroteološko (ispravno) objašnjenje "nove godine".
Večini je to dan za koji se potajno nadaju da će doći nešto novo, bolje, ugodnije...
I zašto bi se zamjera...govoriš Istinu, a Istina oslobađa, zar ne?

Ja neman blage di ću i šta ću...
Dan ko i svaki drugi, samo je partijanje izraženije :happy031:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
kLick je napisao(la):
Prava Nova ni ne pocinje 31.-01.og. Pocinje nakon zimskog solsticija, nakon sto je Sunce 3 dana u najnizoj tocki na horizontu, a onda se ponovo pocinje penjat. Dodje do najvise tocke 6 mjeseci kasnije na ljetnom solticiju, tamo stane i ponovo se pocne spustat. I tako ad infinitum.
Datumi kad se to desava su od 21. do 25. 12.og. Ne zelim se nikome zamjerat, ali Bozic je u orginalu poganski obicaj ponovnog rodjenja Sunca koje je krscanstvo preuzelo, a kasnije i uzelo kao svoje. Tako da Nova Godina zapravo pocinje tada. Kasniji datum - 31. je odabran da ne bi slucajno nekom palo na pamet da povezuje Bozic i Novu Godinu. Tako da ako imate kakvih zelja za Novu pozelite ih tada kad ona stvarno i pocinje.

Sad kad sam to sve prosrao da kazem da nemam pojima sto cu raditi 31.og :) Mozda neko drustvo vani, mozda doma, mozda kod prijatelja. Tko zna.
Za 21. imam nekih planova i nadam se da ce se ostvariti. Vidjet cemo.

Oh Zeitgeista i bliskih mu dokumentaraca:bananallama:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Je, istina...ali astroteološko objašnjenje i dalje stoji i apsolutno je logično objašnjenje zašto su odrđeni datumi uzeti za određene "svetkovine".
Siguran san jedino da je ova priča samo 1/4 cile priće :icon_wink:
Stvari nikad nisu SAMO onakve kakve se čine, čak i kad postoje doazi za to :smilie_vampire:
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Zapravo mi je sve pocelo sa James Arthurom. Zeitgeist je bio samo jedna od mnogih potvrda. =)
Znam da ne znam ni blizu sve, ali za neke stvari bi stavio ruku u vatru. Ovo je jedna od njih. Samo dio price, ali dobar dio.
"The world is not just stranger than we suppose, its stranger than we can suppose." - T. McKenna

Stvari imaju vecu sansu za uspjeh ako ih radimo u pravo vrijeme. Svi sigurno znate da ima dana kad bas nista ne polazi za rukom, a isto tako ima i takvih kad sve ide bas kak treba cak i bez nekog prevelikog truda. Pa reko ako vec netko ima kakvih zelja nek ih zazeli tad kad je vrijeme za to bolje.


U svijetu lazi istina je najopasnija stvar koja se moze reci. Al sta je je stvarno oslobadja. :)
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Meni je glavni cilj ove nove godine kao i svake prezivjeti, a usput se i zabavit. Mirna nova godina mi nema smisla, mirnu mogu imat svaku vecer. Uglavnom puno alkohola, mjuze, plesa i specijalnih efekata je moja nova godina. Samo sto jos neznamo dal cemo slavit u kuci u posebno namijenjenoj sobi ko prosle godine ili cemo u ZG u mom stanu iznajmljenom pa negdje u grad, nemam pojma.

Sto se simbolicnosti tice, meni nova godina apsolutno nis ne znaci osim izliku za zabavu i poroke. Nista "bolje" ili losije ne ocekujem s dolaskom nove godine, jer je to samo umjetna tocka na vremenskom toku i nista vise.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
nemojte tako svi...u fizickoj stvarnosti nova godina zbilja nema smisla...
al ideja zivi, i toliko je snazna da sam svi pricaju u njoj..
i sta je je uvijek puna iznenadnjenja...
a lucid, jos 4 tjedna...to je 27 dana...moze se svako cudo dogodit...
ali taj plan ce propast 99% :D