Nova godina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Kako planirate provesti Novu godinu?Naravno bit ce :goldmaryjane:,jel?Kakva i koliko?Samo travu ili ce biti i neki stimulans da ne zakljucate ili možda halucinogen?

Evo mi cemo imati super travu,gotovo nema sjemenki,fino mirise i još bolje udara i to ne da spušta nego baš ima ljepi veseli high.Bit ce sasvim dovoljno,za nekih 10-ak pljugi a nas 10 puši(od toga 3-4 skroz malo),svaka pljuga napuši 2 osobe.Još ce jedan frend donest trave pa ako i ta bude valjala.........

Od ostaloga ja,cura i jedan frend još cemo i super *cenzura* tako da ce nam biti prejbeno.

Od 15-ak ljudi puši 10 a ostali ce :drink:ali nama ce biti bolje :banana_dred:.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
chemical brothers ? :icon_mrgreen:

Da, ne zaboravim ...


SRETNA NOVA GODINA !!!


firework12.gif
 
13.09.2005
39
2
0
40
bit će ona stara:
radim na crno trošim na belo!
:dunce:
ma zajebajem se,
slavi se u domaćoj birtiji sa nadam se dosta oskudno odjevenih žena, rakije i prasetine!
đihaaaaa!!!!

SVE NAJBOLJE!!!
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ma je se planisam jako jako napit jer me kemija ne zanima...vise...ne zanima me vise...napit cu se, napusit i kad budem vidio da nemogu vise stajat idem doma u maj bed...ja sam sinoc tek saznao di cu slavit...frend mi je rekao kao tamo da smo dobili neki mali prostor...bit ce nas previse za taj mali prostor al bolje to nego nista....ma bit ce super!!

SVE NAJBOLJE SVIMA I UZIVAJTE!!
 
28.12.2007
0
0
0
101
Sve to zvuci jako primamljivo zelim vam puno srece...
Ja cu biti kod ortaka sa ekipom,prazna mu je gajba(koja je extra velika,prostorna),matorci zapalili dalje,tako da smo slobodni da radimo sta hocemo...:prof10:
 
10.12.2007
3
0
0
34
Hehe ja sam si uzeo 2g red haira i 2g sensya..valjda ce bit dovoljno..idem na neki party(tocnije plesnjak)..a di necu drito rec da nebi pao tam ak mi drotovi jos dolete(a znam da ce doletit..****** jedni..hehe)...
U svakom slucaju..ekipa napusite se sto vise mozete...i nadajmo se da ce nam u slijedecoj godini trava bit bolja i finija i naravno u vecim kolicinama....
Poozzz ljudi & hava a good fun...:b_woot::b_bow::carrot::carrot::b_hop::b_hop:
DA I SRETNA NOVAAAA !!!!!
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Kod mene se slavi na svakom koraku :D

Usko društvo, samo ja duvam...zajebancija i opuštencija...

A što se puši?


možda je to odgovor na pitanje :icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen:
No sjemb, no paranoja, 2 đokića mala ovoga i jedan sa strane punjen
veselicom za sitne sate :D

I libo me taki što u sobi pored spava brabojed...ccc

Uživajte i sretna Nova godina!!!!

Peace:maryjane:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Prvo jeda- dvije čašice apsinta pa onad do lege jest i tako onda masan džoint dobre sensi vutre(sativa luda) onda litra vina bijelog pa kasnije još jedan mali
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Posto sam lijena *****, copy paste-at cu sa drugog foruma:

Our 2 plans to celebrate in 2 clubs backfired, so we're down to the backup plan - celebrating in an empty unfinished house in the country that belongs to my friend. We have doors and windows and all, but the walls and floors are unpainted, there is no water and no toilet :lol: We're bringing our own water (and alcoholz of course) and the ladies will be able to dump their alcohol byproducts in a.....how do you call it.....shed toilet? Outside....you know, the redneck thing....we actually decorated it rather well :D
No heating either, but we're bringing in electric heaters. At least we have electricity.

The room we're celebrating in was a storage room full of antique junk....I mean, some plastic bags couldn't be picked up because they would coma apart on touch, like trying to pick up what's left of burned paper.

So, the room was an absolute mess, but it ended up awesome for what it was. These are old pics, but now it's even better. We even put a carpet on the floor.

Before

stara2.jpg


stara1.jpg



After

nova1.jpg


nova2.jpg



Lots of food and alcohol included, and around 500W of music too

:gandalf:


And, since we declared this a redneck party just for the hell of it (since we're celebrating in the country and this particular part really is our own redneck land), there's gotta be lots of booms and stuff. So, in addition to firecrackers and bottle rockets......khm:

OMGBOMBA.jpg


bombe2.jpg


bumpuc.jpg


Home made bombs, 2 starter guns (one full auto) and a rifle. :D With alcohol and lots of irresponsibility :flask: :flask: (kidding about the last part)

:D :D :D

Edit: e da, zastava nije moja ideja, al imam "predomoljubnog" frenda koji forsa s time.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
ajaojao ja strgaaaannnn..

dakle, ljudi su mi za 2007mu zeljeli puno ljubavi, para, vutre itd itd.. za 2008, oni koji mi zele puno para neka mi daju kesh ili uplatu na tekuci, oni koji mi zele puno ljubavi neka mi je daju (ako su zgodno zensko :) ) a oni koji mi zele puno gandje neka mi daju kakv dobar hed.

hehehe

al ipak.. SRETNA NOVA SVIMA