Nova OG, Big Bazooka, Super Glue by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Mozda najljepše slike su uvijek u tvojim dnevnicima @Sensi Star , plus biljke uvijek izgledaju fantastično kao s postera, bas je zadovoljstvo vidjeti i pratiti ovakav grow, zbog tvog zadnjeg dnevnika sam prvi put uooce počeo razmišljati o organskom uzgoju,sad sam se zaljubio u organic makar mi grow još nije gotov. Bez puno preuveličavanja:respect:do poda, i neka bude dobar lijek za suprugu,nadam se da ce prebolit sve nedaće i svaka cast zbog svega što radiš za svoju ženu:respect::respect::respect:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Jesi probao sa airdomovima? Po nekoj logici bi tu dodavanje zraka trebalo biti izraženije nego preko tanka. Ja sam sve to probao i na kraju ne znam ima li razlike uopće. Vidiš, sad mi je palo na pamet da nisam probao kombinaciju i žuborenje u tanku i airdome odjednom. Idem spajati... :)
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@deda
Nisam probao airdome, a ovu pumpu koju sam uzeo je za cca.260 litara akvarij, a tank sa vodom je 100 litara (ja sipam obicno oko 75-80 litara) i pokazala se odlicnom jer mi je ona stara pumpa bila za 150 litara tank i sa vremenom je oslabila. Mislio sam da ce mozda ova nova biti prejaka, al nije uopce. Predobro gura zrak i ozracuje vodu.:thumb:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Stvar je u tome sto sa litrom vode nikada nece napraviti owerwater..garantiran..ali kad iskljucuje dovod vode remeti taj "bioloski raspored" koja je biljka sebi nametnula...sve jasno..i ovi iz tabsa sugeriraju u nekim trenucima gasiti tank..ali ja sam drugog misljenja...dovod kisika,vode mora biti u kontinuitetu da bi se mikrobioloski svijet koji stvaras mogao odvijati kako treba..voda je njoj "medij" za klopu...pogotovo sa Bio tabs paletom gnojiva:):):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ja sam znao i dva dana imati zatvoren dovod vode u autopotovima i nikad nikakvih problema nije bilo. Kad zalijevam sa gnojivom uvijek 12-24 sata zatvorim dovod vode. I uvijek sve ok.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE! 45 dana vege!

Cisto da se zabiljezi da su curke prebacene na cvjetanje, odnosno 12/12 rezim.::volimj::

Box je fino popunjen i nema se sta dalje cekat.:D

Temperatura dan 23 stupnja, noc 20. S obzirom na vrijme koj je trenutno vani (toplo i vlazno), malo me hebe vlaga koja je 70-75 posto kada je biljkama noc, a 65 posto kada im je dan pa sam upalio Trotec odvlazivac da skine vlagu na prihvatljivih 50-60 posto.
zajednicka 101018.jpg

Cak sam i gljive poceo uzgajat! :D:D:D Izrasla je na povrsini zemlje Super Glue.:ajnstajn: Bar znam da je sve full organic.:banana123:

gljiva.jpg

Korijen od Super Glue raste ko lud!:rasta:
korijen super glue 101018.jpg

:wave::vutra::wave:
 
Poslednja izmena: