Nova OG, Big Bazooka, Super Glue by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Dobro to izgleda jebte, još sam ja na početku mislio, to će sada biti neki incest od sorte, pre hibridizirano, bog sami zna šta će ispasti (mislim na sortu nova og), ali izgleda bogami da je genetski baš stabilna.. by the way sensi, kada zavriš dnevnik, pošalji isti dnevnik 1000seeds (anesia je njihovo), uz svaki dnevnik koji im pošalješ od njihovih nekih sorti, poslije toga nagrade te stvarima iz šopa.. et sam da znaš..

p.s
Ako budeš slao, i ako bude trebalo prevesti na njemački, slob mi žicni tekst na privat pa bom prevedem ti to.
 
Poslednja izmena:

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Pogledajte prilog 237080

Pozdrav!
Biljke odlično napreduju. Nisam nikada probao Hydro grow, ali doči če i to na red.
Več me stara zeze, da sam sve ormare u kuči zauzeo:)
Htio sam pitati, od kud te gljive dođu. Ovaj grow i prošli u gornjem boxu(kat iznad mene i donjeg boxa, dobio sam po jedno gljivicu, istih dimenzija kao ova na slici!
Spomenuo sam gornji box, jer je on više izložen vanjskim uvjetima. U sobi je, ali cijelo ljeto su vrata od balkona otvorena.
Dali to spora dođe izvana? Sadio sam klonove, tako da sjemenka nije. Zemlja je mix sa kokosom od Atamija.svaki grow, nova vreča. Sve mi je sterilno i čisto. Jedino box za vegetaciju zna biti prljaviji, ali to je radi špricanja listova, pa dijamantna folija dobije žutu boju.
Do sada sam mislio, da susjed gljive sadi:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE! Stare 63 dana, 7 dana cvjetanja!

Pozdrav Vutra ekipi!:respect:

Cure su usle u cvjetanje. Nova OG i Big Bazooka najranije, a Super Glue malo iza. I dalje su samo na vodi. Hranu su zadnji puta dobile prije mjesec dana (15 ml Orgatrexa i 1 gr. Bactrexa). Zasad ne vidim da im treba. Trenutno su u stratchu, lolipop odradjen veceras. Hansevi na fullu, oko 35-40 cm od vrha biljaka.
Temperatura dan 24 stupnja, noc 20 stupnjeva. Vlaga od 45 do 65 posto.

Ove zajednicke fotke sam snimao prije nego sam odradio lolipop pa da vas ne zbuni.:D

Gore lijevo Big Bazooka, gore desno Nova OG, dolje lijevo i desno Super Glue
zajednicka gore1 28 10 18.jpg zajednicka gore 28 1018.jpg zajednicka 28 10 18.jpg

Nova OG se i dalje deblja:D
nova og stabiljka 28 10 18.jpg

Lolipop
loli 28 10 18.jpg listovi loli 28 10 18.jpg

Cvjetovi Nova OG
nova og pocetak cvjetanja 28 10 18.jpg cvjetovi nova og 28 10 18.jpg

Na jednoj Super Glue je korijen probio u podlosku. Na ostalim sve ok. Malo sam ja kriv jer sam zaboravio provjeriti, a znam da se to moze dogoditi. Bitno da se ventil nije zablokirao i da nije voda procurila.:D
P1080136.jpg P1080138.jpg

:wave::vutra::wave:
 
Poslednja izmena:

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Rastu kao na nekom superboosteru, slike opet kao da su Photoshop, extra extra..
Sensi od kad ti racunaj pocetak cvjetanja, od switcha, preflowera ili ?
:thumb::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star