Nova Opcija na forumu - Thank You (Zahvali Se)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ubacena je opcija gdje umjesto da napisete post zahvaljenja mozete samo pritisnuti dugme Zahvali Se.

Time NE pretrpavamo forum Thank You postovima a takodje mozemo da vidimo ko pise kvalitetne postove.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Iskreno, malo me smaraju ove 'pohvale', ionako je previše informacija ispod avatara, pa razne titule, potpisi ... ne znam, bojim se da ne izgubimo smisao.
 
11.02.2008
10
0
0
45
ma daj molim te.... toliko je ovdje sve komplicirano, da mi je 7 dana trebalo da skontam kako upoće da postavim pitanje. sad me još i izbrisaste i serete mi kako da nekom zahvalim. e pa zahvaliću kako ja hoću!!!!!
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
stvarno ne razumijem sto je toliko komplicirano??? add replay? procitat pravila?

slazem se sa bongashem- previse je tih pizdarija ispod avatara, kao da smo neki hack forum...mada opet...svaka dobra ideja se pretvori u nesto izokrenuto, tipo te pohvale, sada se svi zahvaljuju sto radi zajebancije sto radi prave teme...tako da opet ne vjerujem tim pohvalama ni na sekundu...mislim da smo se trebali ograniciti, pohvale samo od strane moderatora i admina, da damo neke smjernice novim ljudima ciji textovi su vrijedni paznje... ovo ce izmaci kontroli i izgubit ce prvobitnu ideju i smisao...

samo maj opinijon :assshaking:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
a u piku matelinu...trudim se nesto novo da ubacim da doda kvalitetu foruma a ono ispadne neka tortura...uzas. Poenta svega je da se svim clanovima da neka kontrola nad forumom tako da nam svi pomognu da ovo bude sto bolji forum. Medjutim izgleda da kod nas uvjek kontrola izmakne kontroli. Eto ukinucu pohvale nije problem.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Genjo nema zime tu.. treba probati nove stvari i vidjet kako funkcioniraju.. ako ne pase lako se makne i nema problema! Te pohvale i nemaju bas nekog smisla po meni.. mozda da ih je moguce djeliti nakon 100 postova kad se korisnici upoznaju sa forumom bi bilo malo bolje.

Provjeri ako postoji opcija koja oznacava neki post kao koristan ili beskoristan..
znaci ja napisem post o zalijevanju biljaka tokom vegetacije, i ako se citac samnom slaze u tom postu jednostavno umjesto pohvale meni, da pohvalu doticnome komadu teksta.. Dakle klikne na "slazem se".

I onda kada dodje novi clan i vidi da za taj specifican post ima 16 ljudi koji se slazu.. moze biti poprilicno siguran da je informacija ispravna..

To bi po meni bilo rjesenje da ne izgubimo poantu cjele price.. nagraditi rad, a ne autore obzirom da nemoze svatko biti vjecito u pravu.

Neznam niti jel ovo moguca opcija.. al eto