Nova prijateljstva...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
može... jedno masovno okupljanje.. nas 10-15 ispred bana u zagrebu :) i onda èe navalit sve veèe TV kuæe da nas fino medijski poprate usprkos svim državnim naputcima koje dobiju od svojih vlada jednom godišnje.

Eh sad jedini crnjak je što bi u toj masi prosvjednika TV mogao prikazati nekog od nas, pa da nas stara skuži u prijenosu u živo ili nekoj od èestih repriza tog hvalevrijednog okupljnja :)

I ne mogu vjerovat da je ova ideja popušila manje cinizma nego moja ideja za skupljnje novih istomišljenika i regionalnu organizaciju....

Nemojte me krivo shvatit, okupljnje je jedan od koraka ali braæo treba do toga koraèati i koraèati...

Fino je da se imale grupice nas okupe pa fino potièemo jedni druge i doljevamo si volju na vatru...

ALI... kao što poslovica kaže "all in good time"
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
za okupljanje nam treba inicijativa od samog portala vutra.org koji kad vide da je dosta ljudi veè zainteresirano za to objave novu sticky temu i nazovu je:

PRVO OKUPLJANJE 16.20.2008

Okupljenje èe se održati ispred doma subkulture u državi Kazahstan, u gradu Èernobil. U toèno 16:20.

Pa ljudi fino godinu dana pièe okolo plakate, letke....

Pa kad se skupi dovoljno predilježbi i koliko toliko sigurnih obeèanja da èe taj i taj doci...

fino se objavi u toj temi prvi post koji onda vutra èlanovi editiraju i updejtaju kad im se javi na PM još ljudi : za sada imamo 120 sigurnih dolaznika... pa za sada imamo 420 sigurnih dolaznika... itd.

pa nek malo i lažu koliko je sigurnih dolaznika
da nas skeptiène poguraju malo...

Pa se tako skupi kroz godinu dana pravo okupljanje..

E na to neèu biti cinièan i skeptièan nego èu spakirat kofere i otiè do tog doma nekulture makar me to koštalo ko 200gr. vutre :)
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Aj ako ima koga iz ST da se nadjemo.

Plan je da popusimo malo Salvije, pa kasnije uz djoju "razmotrimo i razradimo" kakve nam je to svjetove i lekcije Sally pokazala.:wink: 8)

PS

Kako san bez kompa, spojicu se sutra s javnoga samo da vidin ima li ko zainteresiran.
 
  • Haha
Reactions: Badi

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
najbolje je organizirat domjenke na koje mogu uæi samo ljudi koji su negdje registrirani. tako da "špijunima" ne bi bio dozvoljen pristup...

negdi sam proèitao da "nas" ima 120, pa lijepo organizirati tajna druženja i svako nek donese što mu odgovara.. sve bi se znalo, a opet se ništa ne zna.

tu se mogu i "oèi u oèi" dogovarat konkretnije stvari vezano za legalizaciju. a piskarat po forumima može svatko, ozbiljan ili neozbiljan èlan...
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
ja imam prijedlog:da se okupimo po ljeti negdje u prirodi sa šatorima ili kod nekog na vikendici daleko od javnosti(mislim što se mene tièe može i u javnosti ali mnogi ne bi na to pristali),pa možemo uživo raspravljat o legalizaciji...donesemo agregat za struju svako doprinese kolko može i napravimo belajjjj...sad samo do ljeta morali bi odredit mjesto i datum kada nam svima odgovara...pozz i Jah bless :respekt:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
iffkica je napisao(la):
ja imam prijedlog:da se okupimo po ljeti negdje u prirodi sa šatorima ili kod nekog na vikendici daleko od javnosti(mislim što se mene tièe može i u javnosti ali mnogi ne bi na to pristali),pa možemo uživo raspravljat o legalizaciji...donesemo agregat za struju svako doprinese kolko može i napravimo belajjjj...sad samo do ljeta morali bi odredit mjesto i datum kada nam svima odgovara...pozz i Jah bless :respekt:
ja podržavam ovaj prijedlog.
ko je za?dignite ruke he hee he
 

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
iffkica je napisao(la):
ja imam prijedlog:da se okupimo po ljeti negdje u prirodi sa šatorima ili kod nekog na vikendici daleko od javnosti(mislim što se mene tièe može i u javnosti ali mnogi ne bi na to pristali),pa možemo uživo raspravljat o legalizaciji...donesemo agregat za struju svako doprinese kolko može i napravimo belajjjj...sad samo do ljeta morali bi odredit mjesto i datum kada nam svima odgovara...pozz i Jah bless :respekt:

odlièan prijedlog.. malo mora, sunca, muzike i ostalih potrepština koje pridonose dobroj zabavi. a o politici sutradan :)
al amo to dogodine :tjaos:
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
evo imam i prijedlog za mjesto!!!ja vam živim podno sljemena i moja ekipa i ja išli smo pješice kroz šumu do Marije Bistrice i našli smo samo takvo mjesto iz snova (smo jedini je problem što do tamo moramo nekih 1h pješice)to je ogromna livada s jedne strane je šuma a s druge strane imaš pogled na brežuljke ma uglavnom sve je zeleno a civilizacije nigdje i ima prostora za sve nas...to je jedan od prijedloga...nek svako napiše ako zna kakvo mjesto pa æemo glasovat...pozz i Jah bless :lol:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
nisi digla ruku he he he he
ja znam isto jedno super mjesto sa prirodom kao iz bajke kod delnica,u brdima.
nema pješaka ništ,a ako oæeš može i tak.
ima oznaèena planinarska staza.za pješaèit dušu dalo :tjao:
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
Ma ja sam ti osoba od akcije i volim pješaæit glavno da je pozitivna vibracija a sve ostalo je po dogovoru i volji veæine...kako god da se dogovorimo ja sam za... :tjaos: evo dižem ruku....pozz i Jah bless
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
nadam se da neæe ostat samo na rukama u zraku...
zaista bi bilo lijepo kad bi se to realiziralo što se mene tièe ja æu se potrudit!!! :talas:
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
ha tek sam sad skužila da ako se npr mislimo naæ u Beogradu ili Sarajevu ja ne mogu nigdje iz države...
koji bad osuðena sam na ovu glupu državu bar još 3 godine...niš idem si smotat jednu