Nova prijateljstva...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Ja pozivam clanove iz zg-a da se nadjemo jednom, upoznamo se, pocastim s pljugom i onda odemo na kavu. Ima li istomisljenika?
 
18.11.2005
11
0
0
Pa mozemo da napravimo vishe internacionala nashega pokreta. Da se drugovi udruze i sastaju po opstinskim komitetima.

:dj_zhurka:


Kada drugovi dodju u Beograd prosetacemo se pored zgrade Centralnog Komiteta, koju verovatno drugovi iz Zagreba do sada nisu videli. Zgrada je lepsha i veca od predhodne i nalazi se na prelepoj lokaciji okruzena parkovima i drvecem koje su zasadili emisari i predsednici Nesvrstanih. Mozemo i mi, kada se okupimo, da u neposrednoj blizini CK, ucinimo mali doprinos miru i shirenju jedinstva medju nashim zemljama i narodima.

Zasadimo marihuanu, sto vishe mozemo.

:dready_banana:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Onda? Hocemo li? :)
Ajde nek se jave ljudi koji mogu/zele doci do zagreba..

btw ici su ja i do beograda i banjaluke uskoro pa mozemo usporediti kakav je osjecaj biti napljugan u raznim gradovima. :)
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Lose, brate, lose.. :)
Nego.. Meni je bad kaj se prosvjeda tice to sto ce to ziher biti na telki a nebi bas sad da me stara vidi tamo na prosvjedu za legalizaciju trave.. Mislim, nije preveliki bad, ali ipak...
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Moram reæi da sam i ja zainteresiran za neki nalazak
sa ostatkom èlanova iz zg ili koji mogu doæi no malo sam skeptièan na odaziv, no kad bi se to realiziralo mislim da bi se pojavio. Samo treba inicijative malo više !

bilo bi fora, razmjena info i tasting
 

ime

17.12.2006
5
0
0
to okupljanje bi bilo extra, i recimo da se to organizuje u letnjem periodu...
svako ponese malo zelenisa i onda srolamo jednu ogromnu frulu, da se malo bolje upoznamo
:D
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
O, kolege ja novu godinu cekam u ZG, a hvala Bogu vec sam pripremio ''zabave'' kad nemam nikog u zg ko mi moze nabavit...
Ima da pusim, jebme ako se u zmaja ne pretvorim:)))

Eto svima sve najbolje odo sutra u zg...

PS al docu opet ak treba, ako bude neko okupljanje...