Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelite li da se organizujemo, da se drzimo zajedno ?


  • Total voters
    8
  • Anketa zatvorena .

vuckooo

Banned
Banovan
20.12.2019
9
21
3
42
Molio bih administratore da otvore poseban odeljak ili kako se to vec na forumu zove, pod imenom "Pravni saveti, zivot u bekstvu, pomoc u zajednickoj borbi" gde bih mogli da dajemo savete za borbu u smrdljivom pravosudju, razgovor sa policijom, apelacioni sudovi, zalbe, zivot u bekstvu ukoliko ne zelite da se pomirite sa kaznom, pomoc ljudima koji su hrabri i bore se protiv sistema i slicno.
Imam ogromno iskustvo u svakom pogledu i zeleo bih da pomognem svima tj da svoj zivot posvetim humanitarnom i visem cilju da spasem sto vise porodica i sudbina od onih koji su mnogo veci kriminalci od vas a stite ih funkcije, da pomognem svima onima koje hapse radi reklame rada policije dok se drugi basnoslovno bogate.

Sve vas volim kao i moju srbiju, zajedno smo jaci, a verujem da nas ima toliko da nasi glasovi na izborima mogu da ucene nekoga i u velikoj meri pomognu nekome ko podrzava nasu stvar.

Sve prolazi samo je SRBIJA VECNA, a i mi smo Srbija.
Pozovite sve da nam se prikljuce da formiramo jednu zajebanu grupu koja ce imati uticaj.
 

vuckooo

Banned
Banovan
20.12.2019
9
21
3
42
Nisam vam ja onaj koji zeli da se krije i skuplja bolesne da se krije iza lecenja ljudi, ja sam covek koji zeli da kad skupimo dovoljan broj ljudi da kaze da se zalazemo za potpunu legalizaciju, pusenja, prodaje, lecenja, uzgajanja , znaci totalna dekriminalizacija i to bezuslovna, nebiitno je ko je osudjeni diler, ko je neosudjeni diler, ko je korisnik, ko je proizvodjac. zelim da osnujemo grupu STOP 246 BEZUSLOVNO za kanabis.
 
12.01.2020
3
1
3
23
drzavi je bolja kinta dok je nelegalna jer im dileri placaju za odredjene radnje da ne bi pali naprimer, a kada bi se legalizovalo imali bi samo mali procenat tako da nis od toga
 
  • Haha
Reactions: GrowHax

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.617
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Nisam vam ja onaj koji zeli da se krije i skuplja bolesne da se krije iza lecenja ljudi, ja sam covek koji zeli da kad skupimo dovoljan broj ljudi da kaze da se zalazemo za potpunu legalizaciju, pusenja, prodaje, lecenja, uzgajanja , znaci totalna dekriminalizacija i to bezuslovna, nebiitno je ko je osudjeni diler, ko je neosudjeni diler, ko je korisnik, ko je proizvodjac. zelim da osnujemo grupu STOP 246 BEZUSLOVNO za kanabis.
Tesko da se moze bilo sta postici. Jedina sansa kod nas u HR postoji i vrlo lako se nadam da bude kroz godinu dvije bilo dozvoljeno. SDP se izborio za svoju vlast ,a tu su gospodin Bernardic ,Mirela Holly i ostatak ekipe u koje vjerujem. A "MI" kao pojedinci ne mozemo apsolutno nista samo dobiti batine,biti u pritvoru ili nas lupiti po dzepu. Strpljen-spashen. Lp :)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Imam ogromno iskustvo u svakom pogledu i zeleo bih da pomognem svima tj da svoj zivot posvetim humanitarnom i visem cilju da spasem sto vise porodica i sudbina od onih koji su mnogo veci kriminalci od vas a stite ih funkcije, da pomognem svima onima koje hapse radi reklame rada policije dok se drugi basnoslovno bogate.
Vuki imas zelje, imas htjenje, a i ogromno iskustvo, kako kazes, pa me zanima sta te koci da to sprovedes u djelo?
Smatram da, uz iskustvo i ideju, sve lako ide, a ti otvaras nekakvu anketu na forumu kojoj smisao ni ne nazirem. Cemu sluzi anketa?

Moj stav je takav da, u Srbiji, ima ozbiljnijih organizacija za legalizaciju kanabisa kao lijeka, pa im je borba trenutno uzaludna, ali vjerujem da ce se iz nje nesto pozitivno izroditi kroz neko vrijeme, ukoliko ne ostanu bez entuzijazma.
Ako sam dobro shvatio tvoje pisanje, ti bi nas organizovao da se borimo za potpunu legalizaciju, kao da je rijec o sljivi cacanki :D
Vuki, druze, stas to moto?!
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Primetio sam da svako malo neko iz "naroda" dojaše na forum u stilu Mel Gibsona iz Hrabrog srca da podigne moral ovoj blago letargičnoj zajednici, svedenu na intimno sanjarenje i razgovor o dimu, lampama, klopi...pa čak i o umetnosti, zavisno od toga šta je od strainova na meniju...
Zanimljiva kategorija ljudi, koji o travi znaju tek toliko da kažu: "uuu što je dobra brt" ili "njesra je baš"....ta ista ekipa koja za forum čuje tek kad zaglavi u pritvoru, pa kad nema slamke spasa, daj na Vutri da pišemo tužne priče, mračna iskustava, da se borimo kao za neku stvar...ma ćao!
Prvo se na vrata pokuca, pa se vidi ko su ti domaćini, čime se bave... A ono baja, mrtav ladan odmah razvez'o o malim i velikim kriminalcima...ovde, instant sa ulice na Vutru o kojoj kladim se pojma nema, nego mu to prvo izašlo dok je očajan guglao na netu...
Došao baja da organizuje ekipu...ccc, a što li se ja zapričavam da mi je znati...vreme je je za koji dim! ;)
 

vuckooo

Banned
Banovan
20.12.2019
9
21
3
42
od kojih nas, ja nisam ni mali ni veliki kriminalac.
prvi put kada te dignu sa buksnom bices kriminalac pred drzavom, osudjen

Primetio sam da svako malo neko iz "naroda" dojaše na forum u stilu Mel Gibsona iz Hrabrog srca da podigne moral ovoj blago letargičnoj zajednici, svedenu na intimno sanjarenje i razgovor o dimu, lampama, klopi...pa čak i o umetnosti, zavisno od toga šta je od strainova na meniju...
Zanimljiva kategorija ljudi, koji o travi znaju tek toliko da kažu: "uuu što je dobra brt" ili "njesra je baš"....ta ista ekipa koja za forum čuje tek kad zaglavi u pritvoru, pa kad nema slamke spasa, daj na Vutri da pišemo tužne priče, mračna iskustava, da se borimo kao za neku stvar...ma ćao!
Prvo se na vrata pokuca, pa se vidi ko su ti domaćini, čime se bave... A ono baja, mrtav ladan odmah razvez'o o malim i velikim kriminalcima...ovde, instant sa ulice na Vutru o kojoj kladim se pojma nema, nego mu to prvo izašlo dok je očajan guglao na netu...
Došao baja da organizuje ekipu...ccc, a što li se ja zapričavam da mi je znati...vreme je je za koji dim! ;)
e onda nista, uzivajte, a ja sam se zajebao sto sam iz naroda pokucao na pogresna vrata
 

vuckooo

Banned
Banovan
20.12.2019
9
21
3
42
prvi put kad te dignu prodjes sa 50k dindzi kaznom i ne spadas u kategoriju bilo kakvog kriminalca niti si osudjen. ne znam kakvu revoluciju planiras da dignes ako sa ovim nisi upoznat
ne radi se o revoluciji nego borbi za legalizaciju, a to "prodjes" kako ti zoves se pravno kaze osudjen na novcanu kaznu od 50000 dnara na osnovu clana 246a krivicnog zakona
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
E sad se osećam loše...niko tebe ne tera odavde. Poenta je da je suština ovog foruma pasivni otpor...mi se ovde primerom trudimo da naš odnos sa cannabisom bude prilično intiman; da poruka koju šaljemo nema veze sa ulicom, cenama, drogama, kaznama, dilerima, tasterima i "ortacima"...
Ovo je ovde suština. Ovo je ovde parče slobode koju ne želimo da kompromitujemo. Volimo travu, uzgajamo, duvamo, razmenjujemo iskustva, zajebavamo se.
Tu smo da svet vidi da smo normalni ljudi koji vole cannabis; da smo normalni ljudi koji imaju hobi i mnogo ljubavi i strpljenja.
Ovde smo da razbijamo predrasude svojim primerom i svojim odnosom prema cannabisu-to je naša borba.
Vutra org je tu da vutra ne bude deo stereotipa. Tu smo da "ostatak sveta" vidi, nauči, shvati i prihvati suštinu i istinu o cannabisu.
Nismo tu da guramo prst u oko sistemu, da talasamo, prozivamo i pišamo uz vetar.
Tu smo i ne damo im povoda da upiru prstom u nas.
Generacije su prošle ovuda, hiljade ljudi sada zna bolje i svakim danom sve ih je više...
Imamo lepe biljke, sami stvaramo i postajemo bolji ljudi...izvoli, pridruži se, uzgajaj i već nas je više! :razvaljen::
 

vuckooo

Banned
Banovan
20.12.2019
9
21
3
42
E sad se osećam loše...niko tebe ne tera odavde. Poenta je da je suština ovog foruma pasivni otpor...mi se ovde primerom trudimo da naš odnos sa cannabisom bude prilično intiman; da poruka koju šaljemo nema veze sa ulicom, cenama, drogama, kaznama, dilerima, tasterima i "ortacima"...
Ovo je ovde suština. Ovo je ovde parče slobode koju ne želimo da kompromitujemo. Volimo travu, uzgajamo, duvamo, razmenjujemo iskustva, zajebavamo se.
Tu smo da svet vidi da smo normalni ljudi koji vole cannabis; da smo normalni ljudi koji imaju hobi i mnogo ljubavi i strpljenja.
Ovde smo da razbijamo predrasude svojim primerom i svojim odnosom prema cannabisu-to je naša borba.
Vutra org je tu da vutra ne bude deo stereotipa. Tu smo da "ostatak sveta" vidi, nauči, shvati i prihvati suštinu i istinu o cannabisu.
Nismo tu da guramo prst u oko sistemu, da talasamo, prozivamo i pišamo uz vetar.
Tu smo i ne damo im povoda da upiru prstom u nas.
Generacije su prošle ovuda, hiljade ljudi sada zna bolje i svakim danom sve ih je više...
Imamo lepe biljke, sami stvaramo i postajemo bolji ljudi...izvoli, pridruži se, uzgajaj i već nas je više! :razvaljen::
znaci ****** i lezbejke treba da jebu sistem i setaju po sred beograda, a mi cemo da "guramo" pasivni otpor i da se pravimo mrtvi ?
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Eeeej čoveče, mi ovde uzgajamo travu! Kakvi protesti, bune i revolucije?! De bre ti živiš! I kakva to idiotska poređenja praviš sa pederima ili bilo kojim drugim marginalizovanim grupama?! Postoji zakon o tome! Nažalost, ali postoji! I kako si ti genije zamislio, da svi lepo kući ostavimo biljke i izađemo da vičemo kako hoćemo pravdu za posađeni cannabis???
Pogledaj koliko ovaj sajt postoji i koliko je ljudi prošlo ovuda; koliko ljudi je dobilo životno važne informacije o lečenju, uzgajanju i sve ostalom!
I sad me već nerviraš jer lupetaš bez ikakve ideje i prosto mi je žao što sam u ovih par postova potrošio toliko reči na tebe, kad si plitak, ograničen, napaljen i... Aj zdravo.