Novajlija 1st grow nepoznati skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.12.2011
26
0
0
47
evo prosle konacno fotke :) prije par dana sam 4 prebacio u velike tegle (15l) i jednu ostavio u malo (3l), za svaki slucaj ak koja od ovih posustane,a ostale sirotice u herbarij :(...imaju tocno 20 dana nadam se kroz koji tjedan na cvjetanje :) e sad jedno pitanjce, dal je je bolje da drzim 4 biljke pa da im nedam da se previse razgranaju il da radje ostavim 2 pa da ih pustim? box mi je relativno mali (60x90) al visina 200, pozdrav
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ma 4 stane tu komotno, samo sklanjaj malo lišče da ne radi sjenu hedovima:sun2:
 
20.12.2011
26
0
0
47
nove fotke :)
jedna ima neku svijetlo zelenu aberaciju na jednom listu...vidjet cemo do sutra dal ce se prosirit...


 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Prelijepe biljoze, iste moje blue mistik.

i ja imam isti problemn ko i ti, 90x60x180 a imam 7 komadn. :)

sto znaci nebih radio LST vec samo sto duzu vegetaciju da se vinu u nebesa, bar ja tako to vidim iako su ove blue mistik jako bushy i kompaktne po izjavi vec gotovih dnevnika po raznim sajtovima.

Nisam provalio, ovo su regular sjemena jel? U mene su svih 7 fem

Meni nije jasno ali mojih 5 vecih vec pokazale spol a u vegetaciji 20ti dan :)

Pratim, sretno buraz
 

Termoking

Aktivan Član
18.11.2011
90
7
8
53
Odlicno izgledaju, svaka cast.

Koliko sam shvatio nemas nikakav vent za uduv izduv mozda to sad i nije problem jer su biljke male ali kasnije...

Mozda ces morati da busis orman makar na plafonu ili na zadnjoj stranici za vent za ubacivanje vazduha a on ce vec sam naci put da izadje iz boksa. U medjuvremenu pronadji po forumu kako se pravi CO2 generator pa ga postavi u boks da bi biljke mogle da imaju dovoljno CO2.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Kakav ti je pH? Meni izgleda da je visok.
Ovi svijetli vrhovi bi mogli bit takvi radi lampe. Na koliko je lampa od njih i koja je temperatura u razini vrhova?

Rijamu Duva je napisao(la):
90x60x180 a imam 7 komadn. :)

sto znaci nebih radio LST vec samo sto duzu vegetaciju da se vinu u nebesa, bar ja tako to vidim iako su ove blue mistik jako bushy i kompaktne po izjavi vec gotovih dnevnika po raznim sajtovima.

...

Meni nije jasno ali mojih 5 vecih vec pokazale spol a u vegetaciji 20ti dan :)

Lolipopaj ih :) Skini donje grane i sve lišće i grančice. Sve što ne dobija svjetlost. Tako ćeš preusmjeriti rast u sam vrh. Ja to napravim u 3.-4. tjednu cvjetanja.
Spol su pokazale, ali neće cvjetati, osim ako nisu "automatik".
 
20.12.2011
26
0
0
47
znaci, prepoznajes vrstu? sjeme je nepoznatog podrijetla, nadjeno u dobrom skunku tak da je regular...razmisljo sam si da radim lst, al nema mejsta i ovak i onak u boxu tak da cu ih pustit nek rastu u visinu....
 
20.12.2011
26
0
0
47
cimerica i ja rokamo CO2 po noci kolko oces ;) pogotovo kad onako udimljeni padnemo u komu :)...iako je to 'bila' spavaca soba nekak smo zakljucili da su dobri uvjeti za spavanje ipak bitniji biljci nego nama :) tak da smo se prebacili u drugu sobu a ta je samo za biljke...pogledat cu to za co2, u kojoj fazi to treba? kad pocne cvjetat?
 
20.12.2011
26
0
0
47
temp u razini vrhova je do 25 C posto je ormar otvoren i ventilator puse (u lampu) e sad za ph tocno neznam (mjerac samno sto nije stigao) lakmusi kazu da je voda 7.5 cirka tak da ju limunom smanjujem, a zemlja ( mjerio sam tak da sam gurnu lakmus u nju, vjerojatno potpuno kriva metoda al probo) kaze tu negdje oko 6, 6,5....lampa je 70 cm od vrhova, prije je bila nize, na nekih 40, sa temperaturom 28,30 kod vrhova, sad sta znaci lipopanje, predpostavljam po recenici neko rezanje u oblik lizalice? koje lisce skidam i kak? meni su biljke dosta pravilne - prvi par po jedan list, drugi po 3 , treci 5, koje da koljem?jer nekak vise manje svi dobiavju svjetlo barem djelomicno....
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
lollipop-anje ili rezanje najdonjih, neperspektivnih grancica
koje ne dobijaju svjetlo,
evo pogledaj ovaj filmich bit ce ti jasno
[video=youtube;53zuV_qKcYY]http://www.youtube.com/watch?v=53zuV_qKcYY[/video]
 
20.12.2011
26
0
0
47
Vec par dana imaju naznake spolnih organa, a evo danas 21 dan mogu rec da je jedan 99% mudonja :( al opet taj ima jedan list sa tim zuckastim flekama pa neka je onda ta...ono sto me brine je da najdraza i najbujnija biljka bi mogla bit musko...to bi stvarno bilo grozno...jedna je skoro ziher zena...kroz koji dan cu sve vjerojatno znat...e sad par pitanja, kako to da meni pokazuju spol u 21 danu vegetacije? jel to normalno il sam ih nesto istresiro pa su krenule u cvjetanje? rezim je 20/4 nemam timer al fulo sam za max 15 minuta....i drugo pitanje posto sumnjam da je ova u maloj tegli (3l) zenka, a naravno ispostavilo se da je mudonja ovaj u velikoj tegli, pa jer bi ja mogo scupat tog muzjaka i u njegovu zemlju stavit ovu iz male tegle? naravno malo bi prorahlio tu zemlju izmjeso...taj muzjak je presadjen prije 5 dana tak da sumnjam da je potrosio sve hranjive sastojke...ili bi bio problem zbog korjenja?
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
sve sorte osim auto pokažu spol izmedju 20-30 dana ali samo to, tj. ne cvijetaju dok ne prebaciš na 12-12 tako da budi bez brige. poz
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Samo tako ne mozes iscupati i presaditi. Korijen ti nece dopustiti,mozes samo sranje napraviti i slomiti isti.. Moras uzeti praznu teglu...........
 
20.12.2011
26
0
0
47
pozdrav, evo trenutno stanje...sad mislim da je 99% jedan musko...al pustit cu ga jos malo, 2 su 99% zenke jednu sam stavio na LST a drugu pustio da raste prirodno jer mi je box dosta visok a nije sirok i dubok (60x80)...jel postoji jos kakav trening al da je 'visinski' ;), ova najnaprednija biljka, nije najvisa al je jako bujna jos nije skroz pokazala spol...nadama se da je zenka...

cijela situacija:


mislim da je ovo musko:


miljenica nepoznatog spola:


LST:


jel vidi neko dal je ovo musko:



e da i jos jedno pitanje jel treba rezat listove kod LST-a? ja nisam, al sam na onim nekim skicama vidio da se rezu? i do kad drzim taj glavni vrh zavezan dolje?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ako radiš LST onda ne režeš ništa, vrhovi koje si privezao ostaju tako do berbe, možeš ih samo još više pritegnuti prema zemlji...
 
20.12.2011
26
0
0
47
savio mi se jedan list na ovoj najnaprednijoj...inace je biljka u super stanju jako bujna, mozda mrvu niska...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Nemoj brinuti zbog lista.... Ja takvih imam minimalno 6....
Nijto nista!
 
20.12.2011
26
0
0
47
grozota,trenutno imam 3 biljke, i sad sam ustvrdio je jedna ziher frajer, a jedna mozda. jedna je zena, ova najnaprednija i najlijepsa ali strasno....krenuo od 12 biljki i osto na jednoj :( a moro ih bacit 5 za koje nisam znao kojeg su spola) bas me lose ide sreca od 7 biljki u najboljem slucaju ce bit 2 zenke, a vjerojatno jedna ;(
 
20.12.2011
26
0
0
47
e sad mi je palo na pamet...ja bi bilo da ja tutnem tamo 3, 4 nove biljke, i da ih zajedno sa ovom za recimo 2 tjedna bacim na 12/12...jel bi bilo ista od tih biljaka...znam da bi bile male, ali bolje i to nego nis posto imam tih sjemenki....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.