Novajlija 1st grow nepoznati skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
naravno da moze, imace dve nedelje vegetacije, za razliku od onih koji odmah krecu za 12/12, tako da ako ima prostora i menki, teraj, nego, sad mi pade na pamet a hocu stalno da te pitam, kako to tema nosi naziv "nepoznat skunk", mislim, pa jel' jeste skunk ili nije, jel ako je skunk kako onda nepoznat? malo si me zbunio s naslovom od pocetka :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
on je jedan od onih koji svaku malo jaču vutru nazivaju skank, to su gradski nazivi pod kojima pohlepni dileri uvaljuju malo bolje stvari za puno veću paru.

ne zna on još da je skunk strain za sebe kao i mnoge druge...

naučit će već, ima vremena...
 
20.12.2011
26
0
0
47
znam ja jako dobro sta je skunk od kad ga ima za nabavit na ovim prostorima ;)...e a nepoznat je jer neznam koja je vrsta, naime kao sto sam objasnio u uvodnom postu, desilo se da je nekoliko mjeseci doticni 'prijatelj' rjesavao skunk koji bi tu i tam imo koju sjemenku, ja sam to lijepo skupljo i odlucio posadit, skunk je sigurno, sto vidim i po biljkama, nevjerovatno lisante guste, posto sam nekliko puta sadio outdoor obicno travuljaru odnosno super grass ili kakvo god ime imaju danas za obicnu travu, vidim ocitu razliku u biljkama :)

potentna trava sta god, znam da je to sorta al posto se naziv ustalio ja zovem skunk sve sta je sensimilia, odnosno trava vocnog mirisa bez sjemenki, bez ljuska, bez grana (tu itam koja) u svakom slucaju vec na prvi pogled, miris opip postoji znacajna razlika oumedju trave super grassa, jeeebene djike i ovog sto ja (moje drustvo i svi ljudi koje poznam) zovemo skunk ;) pozdrav
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
i dalje je to pogrešno osim ako si 100% siguran da je baš Skunk (Afghan x Mexican x Colombian gold)
 
20.12.2011
26
0
0
47
Ma sve to stoji, u buduce cu se na forumu precizno izrazit na sta mislim (na sortu il na opcenito potentne sorte) al u narodu se ustalila rjec skunk za sve sta nije obicna trava :p nesto kao kaladont, iako je to u biti marka svi danas tak zovemo bilo koju pastu za zube, a marka kaladont je odavno propala, pada mi na pamet i sound blaster sto je u biti creativovo komercijalno ime za zvucne kartice a danas svi tak zovemo :) sry na offtopicu, ak ima neko 'strucnije' ime za te potentne travuljare od skunk-a samo reci, nisam cuo, a neznam kak bi se izrazio :) pozdrav
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Lijepo izgleda...
Ali ja tu ne vidim spol, neznam, ili sam corav... Mozda je prerano da vec nakon 4 dana pokaze spol. Strpljivo.
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Ni ja ne vidim pol jos uvek.Inace,biljke izgledaju zdravo.Znaci da im je lepo.
 
20.12.2011
26
0
0
47
da ne vidi se na fotkama spol, trebo bi se najebat da to fotkam kak treba jer su prefloweri jos jako mali, ali na jednoj bi to trebali bit zenski jer bas izgledaju ko na fotkama na forumu, kao neki tucak i iz njega izlaze 2, 3 bijele dlacice kojih je svakim danom vise :) a ove dvije neznam jos nista ne pokazuju...al posto je tek par dana na cvjetanju ocekujem kroz tjedan dana da cu znat...ma glavno da je ovo biljka koja je od pocetka najbujnija i naravno moja miljenica zenka ;D za ostale cemo lako, da budu 2 od 3 nebi se buni jer ce jedva te 2 stat u ormar a kamoli sve 3...
 
20.12.2011
26
0
0
47
znaci ostale 2 zenke koje su na cvjetanju ravno mjesec dana, jako lijepo napreduju, fini badovi, poslat cu fotku kroz koji dan kad se domognem fotica...uglavnom problemi, jedan od vrhova na jednoj biljci je bacio pimpaca...e sad nemrem to nikak fotkat ko prvo jer sam ga raskaspio cim sam ga vidio, a ko drugo presitno je... e sad ono sta mene muci kako je moglo doc do toga? pazim na sve, na apsolutni mrak, na ph, na temp,vlagu, dovoljno, a ne previse gnojiva bla bla...e sad frend mi tvrdi da to uopce nije bio pimpek jer da je nemoguce da se pojavi na samo jednom cvjetu i to na vrhu, al jebo mene mali pas ako to nije bio muski organ znaci kosuljica koju kad sam razdero je imala jedan par bananica, bas onako kako muski izgleda na fotkama, e sad i meni je cudno da je na samo tom jednom a stvarno sam napravio kolko je moguce detaljan pregled, a badovi su vec dovoljno gusti da se mozda tamo nesto moglo sakrit jos...e cak bi i stao na frendovu stranu i reko da je to neki 'tumor' :) ali taj dan kad sam to uocio sam prilikom pregleda na jednom cvjetu zamjetio nesto sto bi mogla bit neformirana sjemenka (opet nemrem fotkat jer je presitno) uglavnom znaci onaj zenski tucak iz kojeg vire 2 smedje dlacice a u tucku...ja mislim sjemenka....e sad znam da nemogu nista steta je ucinjena, nadam se sto manja, al me zanima kako? sjeme je neprovjerenog podrjetla, pa je moguce da je u startu bio hemic al sta nebi bacio prvo muda, a onda pipice? tak da mi ostaje neki moj kiks, al opet nis kriticno nisam zajebo po mom misljenju, mrak je bio, korjenje fino u zemlji, redovito bezi i jedne iznimke izmjena dana i noci (12/12), e sad mozda nije bas najsavrseniji ph, al biljke su savrsenog zdravlja, mislim da to nemre utjecat na hermije....nemam pojima, znam da situacija nema bas rjesenja al ak nekom pda nes na pamet :)

pozdrav
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Pozdrav zlosobno

I sam ti naslov dnevnika govori nepoznati skunk, tako da neznaš ima li u genima već predodređeno da će biti hermi (neznaš mu porijeklo, možda je mama bila hermi) nemora biti da si ti napravio kiks kako kažeš.
I ja trenutno uzgajam neki nepoznati skank, za sada 46-ti dan cvjetanja sve je u redu, nema hermija.
Nemora ni biti da je hermi, pričekaj koji dan, a ako možeš poslikaj :vb_wave:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
hermići obično prvo pokažu svoje žensko lice pa te onda sje... kad se najmanje nadaš... redovito prati svaki dan pojavljuju li se nove i marljivo ih čupaj ako bude šta.
 
20.12.2011
26
0
0
47
da...a tako su lijepe(i), bas me skaralo, danas vec vidim nekoliko oplodjenih sjemenki a novih bananica nema za sad :'( ...postam fotke veceras i iduci put obavezno provjereno sjeme...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.