Novak Djokovic

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SkyHighatrist

Aktivan Član
18.10.2012
101
147
43
54
Bgd
djokovic.jpg
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
E ne znam za vas decki,ali ja sam doista prerasla crtane filmove..:) :)pa tako da ni taj nebum gledala sigurno...ha,ha:):)
 
09.03.2015
136
88
28
Ljudi blizi se RG kao i Olimpijske igre, sta mislite o tome ko je u najboljoj formi trenutno? Tesko je pricati o sezoni Novaka na sljaci obzirom da je protiv Janovica ispao u svom prvom mecu. Naravno nije bio na svom nivou ali razumljivo je. Sem predaje Felisijanu Lopezu u Dubaiu zbog infekcije oka osvojio je svaki turnir na kome je igrao od pocetka godine. Videcemo sta ce biti u Rimu i Madridu ali po meni je i dalje apsolutni favorit za osvajanje svih veliki turnira, iliti grend slemova.
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Cenim Djokovica i to sto je on postigao nece vise niko nikad i promovisao je Srbiju na najbolji i najlepsi moguci nacin ali mi je vise stvarno muka od Djokovica u svim medijima, znaci svaka cast brate mili bog si ali odmori malo :mad: Kad ga vidim na tv-u, ne menjam nego gasim automatski...
 
09.03.2015
136
88
28
Hahahah ja nikada necu moci da se zasitim coveka koji propagira prave vrednosti, bio on nas ili bilo ciji. TO je nesto od cega se covek ne moze umoriti. On sve sto radi to je sistematski, skoro je bio intervju njega i Jelene na BBC-u i pricali su kako publifikaciju svega sto kaze i uradi usmeravaju ka tome da doprinese zajednici. Njegov fond je kod nas usmeren na decu predskolskog uzrasta i njihovom pravilnom razvoju. Vau, pored svih njegovih okupacija on ima svest i o tome, magicno zar ne? :) Nisam mislio da te podbadam nego ga ja stvarno volim i kao osobu i kao tenisera. :) No necemo o tome kakva je osoba, hajmo se malo baviti tenisom. Sta mislis kako ce se razvijati situacija na redstojecim turnirima, izuzimajuci Novaka posto ti on nije zabavan? :)
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
To da mi nije zabavan nisam rekao, bas mi je tip sa kojim bi voleo da popijem pivo :) A sto se tice humanitarnog rada, deluje mi kao dobar lik i Jelena isto deluje kao normalna devojka, ali ajde ne pravimo sad svece od njih, iza toga stoje i menadzeri, savetnici, marketing... Kad god se organizovala neka humanitarna akcija za koju sam znao da je istina odnosno da nije neka prevara ucestovao sam kao i moja porodica a imam neuporedivo manje novca, tako da ja to smatram normalnim.. Naravno ne moze se moja i njegova pomoc porediti ali ne moze ni moj i njegov novcanik. A sto se tice tenisa, nemam pojma, neki mecevi mi izgledaju toliko cudno kao da su namesteni (ne kazem da jesu) tako da tu je po meni tesko nesto prognozirati :rolleyes: Svakako nije Nole jos za bacanje, osvajace on jos dosta toga :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Džoni Snežni
09.03.2015
136
88
28
Jedino pivo koje je popio bilo je kada je osvojio ne znam sta bese, i uzeo od neke devojke gutljaj, fore radi vise nego sto mu se pilo. :) Sve sto si rekao stoji. A imala je ona zanimljiva situacija kada je rekao sudiji da neko u publici pusi travu. :) Kako on jebeno zna sta je trava, mora da se krece u tom drustvu. :D
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ovu temu smo vec jednom zatvarali. Ljudi kojima imaju nesto protiv Djokovica neka se uspiju suzdrzati da ne pisu u ovoj temi. Ima dosta tema i uvjek se moze procitat nesto drugo. Nema potrebe da gubimo vrijeme na prepirke. Niko od nas nikad nije bio Djokovic tako da ne znamo kako je biti on, a i glupo je osudjivat ikoga.
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Posto se ocigledno misli na mene, ja nemam nista ali nista protiv njega, cak obrnuto ponosan sam i srecan sto poticemo iz iste zemlje, njegovim uspehom, promocijom Srbije kao male zemlje koja je dala najboljeg tenisera svih vremena, niste vi mene shvatili :(
 
09.03.2015
136
88
28
Sta znam. Ako vidimo da ide nizbrdo gasimo temu i to je to. Ja misim da je posteno. :)
Meni se iskreno prica o tenisu pogotovo sada kada idu turniri na kojima se bas od nola ocekuju neki rezultati. :)