Nove autoflowerin sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Gledam sad po seedbankama ,i trgovinama u nasem susjedstvu..i ima nekih sorti koje bih probao a opet ne bih kupovao ak ne znam da li su stabilne.Jer zadnje sam stavio taigu i thundru i katastrofa..potpuno nestabilne .


ima :
Automatico mix
Flash
Gnomo


ima li tko osobnog iskustva sa bilo kojim od ovih vrsta ??? ono sto pise po netu mi ne znaci nista...

ajd da cujemo :)
i kakva je to kannabio seed bank?
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
aaaaaaaaa ide se do slovenije?? ;D...bas i ja ovih dana gledam u tom shopu sta kupiti(ako je to taj, a mislim da je)....eto jedna mali oftopic, e a za tu banku sjemena nikad cuja ;S
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Raspitao sam se malo kod jednog prijatelja o Kannabiji i evo šta kaže: Iza kannabije stoji španjolska ekipa koja več par godina radi sjeme za razne nizozemske banke sjemena tipa sensi, dutch passion... Nema baš neko pretjerano dobro mišljenje o njima, iako kaže da je to više kao kolko para tolko muzike te da se može nači dobrih biljaka u paketu a u automatike im nevjeruje jer da je to nešto novo i ljudi još nisu probali. Napričao mi je još čuda šta se dešavaju po španjolskoj vezano uz ganju: tamo je trenutno raj za uzgajivače i banke sjemena, kao i za konzumente hehe
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Da i ja sam čuo da rade za DP , tj. da su blisko povezani. Ali sam čuo i pozitivne i tople preporuke . Ali mene iskreno auto sorte ne zanimaju . To je po meni apsolutno nepotrebno . Isto mi je stavit na 12/12 bilo koju dom. indiku ...

Auto sorta dolazi u obzir samo vanvrata :) To mi je nekako logičnije ...ipak se mogu izvest 2 harvesta ....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pripravnik

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
a vidis meni dolazi samo autoflowering u obzir...pogotovo jer sam u skucenom prostoru izvukao nemoguce.jednostavno nemam gdje drzati box ono tipa 1x1 pa mi ovakve male sorte odgovaraju.samo primjera radi,prosla berba.70 dana od pocetka do kraja,3 lowridera...ukupno preko 110gr. odlicno posuseno.
A sad da recimo ja idem na neku verziju indice pa da ju prebacujem na 12/12...ne znam...ne vjerujem da bih izvukao i pola od toga na ovom prostoru koji imam.

po meni ...autoflowering rules :p :p :p

kad budes mogao,provjeri ,jer iskreno se nadam toplim preporukama...bas bi volio ubaciti nekaj novoga..s tim da se slazem i sa *Angelom...imah taigu,thundru i jos jedno sjeme kojega se ne mogu sjetiti ali sve je zakazalo...aloi bas bas...

do sad mi samo ovaj lowrider#2 ide ko lud i ne zakazuje...
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
nisam vidio sliku..sad vidim :S da vidi se na njoj da ima sative u sebi..dakle taj autoflowering otpada...

nadjoh na jednom sajtu...od 25-80cm...ponekad do 140.. znaci sativa u kombinaciji sa ruderalisom..

btw.. spavas li ti kad??? vidim tvoje postove do 6 ujutro .. :LOL
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Da ne otvaram novu temu, nemate pojma koliko mi se dan poboljšao kada sam danas na sajtu dutch passiona vidio da imaju novu automatic sortu u svom sortimentu, a radi se o originalnoj i legendarnoj Orange Bud sorti od DP..

The Dutch Passion master breeder responsible for some of the best modern autoflowering genetics, such as Auto Mazar®, Auto Ultimate® and Auto Daiquiri Lime®, took extra special care to create Auto Orange Bud®. A male autoflowering Auto Daiquiri Lime individual was first crossed with our supreme original Orange Bud photoperiod mother plant. He waited until he had enough capacity to make a selection from as many plants as possible, so he could breed the best from the best over 12 subsequent generations.


The project took over three years, our biggest and most complexed autoflowering breeding program so far. The breeder selectively bred those plants with the highest THC levels, the biggest yields, the authentic Orange Bud smell, taste and effect. The result was an autoflowering variety which is as good as our original photoperiod Orange Bud in potency, quality and aroma/taste. Even our experienced test panel could not notice the difference in a blind test.

AOB-05.jpg AOB-06.jpg AOB-09.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Budfield

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Isprobao gomilu autića i vratio se fotićima. Za outdoor su dobri zbog rane berbe, indoor žderu struju jer im super paše 20/4 pa i više.
Lako se stuntaju ako nešto krene krivo, ali definitivno su napredovali i napreduju u odnosu na autose prije. Ali ja ne mogu objasniti, high od autosa ima neki drugačiji šmek, možda ja to zabrijavam ali eto, mislim da sam ih dovoljno probao i preferiram fotoperiodne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ja sam "diplomirao"na automatima...preko 30-ak sorti:DUglavnom...isto sam bio "tvrd orah"u dobronamjernim savjetima ljudi koji su tvrdili da pucam foto.Naime,meni foto biljke imaju bolji udarac,onako finiji,blazi..i sama biljka je zanimljivija za uzgoj,ima dosta prostora za razne eshibicije:):thumb:
I da..nisam probao saditi ove super automate ali bas mi zvuce kao neki marketing:)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ma sve pet..ne kazem ja da su oni losi ali po meni prenapuhani u nekim pohvalama na stranim forumima.Ali opet kazem..nisam probao pa to za sada ostaje moje misljenje.Ali da Stipe,je bio,vidio,odlican automat i posao growera:):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.729
358
Kaj se tice superautomata od flash seedsa vidim dosta negativnih kritika po netu da prerano pocnu cvjetat da ostanu jako male i krzljave biljke, a jednog imam i sam i nista se ne razlikuje od obicnih automata, mozda je u outdoru drugacija situacija ali mislim da su genetski jos uvjek poprilicno nestabilni pa zna svasta ispast od njih kad ih se posadi!
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Malo tražilicu koristi,ima dosta podataka i odgovora na tvoje pitanje kao npr.
ili npr ovaj još aktivan dnevnik