Nove dvarf sorte na trzistu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Buduci da sam u dwarfovima vec godinama i prosao sam dosta toga, ne mog se odlciti sta bih kupio sljedece. Zadnjih godinu dana uzgajam auto blueberry koji mi je odlican. Stabilna sorta, ne prevelik urod,nizak(bitna stavka),prinos oko 20-25gr. po stabljici ali vrhunski dim. E sad , vidim mnogo toga na trzistu, pa me zanima da li su neki od vas kupili ili probali, pusili nesto novoga, nesto sto bi vrijedilo spomenuti, kupiti i isprobati.

Cekam :)
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Pozz Che!
Uzmi si od Buddha Seedsa Automix Pack. Ima ih u tubi 10 sjemenki i to za pristojnu cifru. Caka je da su unutra četiri poznate sorte (Red, White Dwarf, Deimos i Syrup) dok je ostalih šest eksperimentalno te će tek u budućnosti ući na tržište. Također navode da su sve medicinske. Ako si voljan eksperimentirati, ovaj pack je dobar.
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
priča se da je purple jems (purple ryder) odličan, dobar prinos, ne smrde tjekom uzgoja i dobar high je...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....od relativno novih sorti ja sam probao Auto Wembley od Pyramid Seed-a, dosta dobar prinos, rekao bi da voli poprilicno narast dim je ono fino izbalansiran, ne zabija, da se funkcionirat na njemu i kad te pusti samo lagano prode, nema one zabijenosti nakon pljuge pa ono ako ti se svida opis on je moja preporuka......

.....isto od relativno novijih sorti sad sadim Auto NL od Royal Queen-a al o njemu cu moc nesto vise rec za nekih 2 mjeseca........
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
prinos mu nije bas neki..koliko sam skuzio sad. Joj, gledam , toliko sorti da je to strasno , samo treba izabrati.. :)

@Green ... Auto wembley sam sadio prije godinu ili dvije i bio je odlican. Samo sam imao problema pa je prebacen na 12/12, narastao je dosta visoko i morao sam dovrsiti grow kod frenda jer ja nisam imao mjesta. Da je bas malo manji.. meni je bio oko metra visine.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
probaj Think Different od DP-a. moj će biti gotov za otprilike 7-8 tjedana pa ću napisati sve o njemu...
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
stvarno ćoek nemere da veruje sta se sve nudi na trzistu ccc
ma nu dobro je a sta ce tek bude za godina par
ima da te salje u orbitu
brez zahe ban šn:dada
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
sljedeće godine ćete vidjeti Auto Jet 47 x Think Different, ali toga neće biti na tržištu... :D
 
20.04.2011
35
8
0
43
Što se tiče gore spomenuti
Buddha Seedsa Automix Pack totalno razočaranje. uzeo mi prijatelj cijena povoljna više sorti pa ajde da probamo. I na kraju od 10 sjemenki samo jedna iznikla. Par njih je odma puklo pod prstima. jel su njemu poslali neke stare špice to neznan. netreba značiti da će mu se to dogoditi ako neko drugi to naruči. jel ko još to proba naručiti i posaditi.
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
grass je napisao(la):
Što se tiče gore spomenuti
Buddha Seedsa Automix Pack totalno razočaranje. uzeo mi prijatelj cijena povoljna više sorti pa ajde da probamo. I na kraju od 10 sjemenki samo jedna iznikla. Par njih je odma puklo pod prstima. jel su njemu poslali neke stare špice to neznan. netreba značiti da će mu se to dogoditi ako neko drugi to naruči. jel ko još to proba naručiti i posaditi.

Ja imam isto taj mix i do sad klijanje 3-3 s tim da sam krenuo od sjemenki koje su izgledale loše,skroz bljede.Sad su ostale samo koje sam procjenio po izgledu da su bolje pa ću vidjeti kak bu islo,od ova 3 jedna je skiksala par dana nakon što je izašla iz zemlje ali klijanjem sam zadovoljan-do sad.
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Nije spomenut a izgleda da je zaista dobar- automazar od DP. Doduše, ne govorim iz iskustva, samo sam gledao tuđe dnevnike.
Ljudi su zadovoljni i radom i prinosom...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
dobar je i green-o-matic od GHS-a.

daje ugodan, pomalo euforičan stoned osjećaj (nije previše intenzivan, ostaneš funkcionalan) koji traje jako jako dugo (po 3 sata i više), odličan je opuštanje poslijepodne kad nemate ništa za raditi, za ljetna kupanja, roštilje i sve slično...

edit:

da ne pišem novi post, gledajte ovo, ja sam skoro pao sa stolice....

http://growshopalien.com/onlineshop/contents/en-uk/d245_flash-seeds-auto-flowering.html

Flash seeds auto-flowering is a new venture by a long time autoflowering seeds breeder and enthusiast. He has worked for many years creating his great strains. Through his experiments he has managed to create a diverse collection of autoflowering strains which now include some very sativa dominant auto-flowering strains. These sativa strains can grow to 2-3 metres and give yields comparable to standard, non automatic plants - These they call super automatics - Annapurna, Nirvana Sky & Number One.

automatici čiji životni ciklus traje od 100-120 dana, narastu po 2-3 metra i što je najbolje, sativa dominant su...
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Ima tih "superautomatika" ne samo od Flash-a, radi ih i Kanabia i još neki. Idealni su za growere koji zakasne sa out-om a hoće veći yield od "običnog" automatika.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
Plavi_drug je napisao(la):
Gdje to naručujete

---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

I po kojoj cijeni


Ja kradem policiji ono što su oteli ekipi sa ulice ili iz šume,hebeni sam Robin Vutreni
 
26.10.2009
14
1
0
41
grass je napisao(la):
Što se tiče gore spomenuti
Buddha Seedsa Automix Pack totalno razočaranje. uzeo mi prijatelj cijena povoljna više sorti pa ajde da probamo. I na kraju od 10 sjemenki samo jedna iznikla. Par njih je odma puklo pod prstima. jel su njemu poslali neke stare špice to neznan. netreba značiti da će mu se to dogoditi ako neko drugi to naruči. jel ko još to proba naručiti i posaditi.
kod mene proklijale 10/10 i to u dva dana,evo ih sad cvjetaju na balkonu

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

Plavi_drug je napisao(la):
Gdje to naručujete

---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

I po kojoj cijeni
hahahaha ti se zajebavaš, ili?
 
09.04.2012
43
13
8
53
Che* je napisao(la):
Buduci da sam u dwarfovima vec godinama i prosao sam dosta toga, ne mog se odlciti sta bih kupio sljedece. Zadnjih godinu dana uzgajam auto blueberry koji mi je odlican. Stabilna sorta, ne prevelik urod,nizak(bitna stavka),prinos oko 20-25gr. po stabljici ali vrhunski dim. E sad , vidim mnogo toga na trzistu, pa me zanima da li su neki od vas kupili ili probali, pusili nesto novoga, nesto sto bi vrijedilo spomenuti, kupiti i isprobati.

Cekam :)

Ja ti imam Green-o-matic. Još mu treba vremena da dodje do kraja (sad je oko 50. dana od klijanja) jedna je LST-irana, jedna je puštena da normalno raste a jedna je outdoor. kad sve završi znat ću prinos i kakav je dim. Za sada izgleda odlično. Najbolje izgleda ova koja normalno raste (u biti radio sam toping pa imam tri vrha) , ne miriše jako, visina joj je oko 50 cm, jednostavna za uzgoj, a ostalo ćemo vidit kasnije.
https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/10149-kalashnikova-green-o-matic-hps-150w-2x-cfl-23w.html
ako imaš vremena pročitaj.