Nove teme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

vec

01.12.2006
49
0
0
evo sad bas gledam da svaku zivu temu zatvarate i kazete "potrazi", "citaj forum". znaci nove teme se ne smiju otvarati ako nes takvo postoji, jel tako?
po toj logici ce nakon nekog vremena na forumu bit zabranjeno otvaranje novih tema, jer ce sva pitanja vec bit postavljena i nece biti potrebe odgovarati vise na nista.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
sto smeta ti ako udjes u jednu temu i nadjes sve sto neznas ?
ili ti smeta sto ti nemas svoju licnu temu?
ili mislis da je lakse traziti u 40 tema nego u jednoj?

sta je problem?
 

vec

01.12.2006
49
0
0
ne govorim za svoje teme nego opcenito. u jednoj temi se na sto stranica razglaba o svemu i onda treba procitati cijelu temu od pocetka do kraja da bi se nes konkretno naslo, al ni to onda nije to. do sad ni u jednoj temi nisam nasao sve sto me zanima o npr. indoor uzgajanju. meni osobno puca ***** dal imam vlastitu temu ili ne.
a ako se to sve fino moze nac u jednoj temi, onda ne vidim potrebu za gumbom "reply" :wink: .
i daj molim te smanji tu svoju prepotentnost.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Koja bre prepotentnost koja ???? kad ja pricam o ne snalazenju, zato sto ne gledate gde postujete i neinteresuje vas da li je neko o tome pisao ,da li neko treba da pazi na citljivost na forumu,da li je neko vec po 10-ti put napisao jedno te isto a vas boli bre dupe za to.Vi ste dosli i trazite resenje za vas, da se vama covek licno obrati i da vam prica na uvce sta treba da radite...zato se i ne snalazite na forumu i ne treba da se snadjete ostavio bi vas da se udavite u sopstvenim brljotinama da vise ne znate ni da li je indoor indoor ili je outdoor indoor ...

Treba da ne znas sta je sa majcama i ti i ostali koji vam odgovaraju na retardirane teme i daju vam argumenta da pisete dalje u toj temi...kad budete pazili u skretali paznju jedni drugima na idiotsko postovanje onda cete svi znati gde vam sta stoji.Svaka nova tema je jos jedan problem novom korisniku da se snadje a i vama samima.

Juce si dosao na sajt i vec znas sta je problem ?
Super sto nije toliko uocljivo i sto vam ne predstavlja problem.Za odgovor na moj post otvori novu temu pa mi odgovori lakse cemo da komuniciramo...

A za moju prepotentnost nije u redu da ti napisem ovde sta bi ti sada rekao...

Jel to tvoj post u CLANSTVU I IDEJAMA jer ovo tvoj doprinos Sajtu i Forumu ?
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
evo sad razmisljam zasto se ja prepirem sa vama i objasnjavam vam....

Pa zato sto imam samo status Moderatora na Unutrasnjem uzgajanju a ostale sektore nemam tu opciju pa se raspravljam sa vama zbog nemoci da vam odma zakljucam svaku temu koju pogresno postavite ili zato sto vas mrzi da citate pa se pitajte koji je ***** ovom Moderatoru...

Idi u Vanjsko uzgajanje i reci mi mozes li da se snadjes?
Zamisli neko pitanje i probaj da nadjes odgovor...da vidimo koliko je to tamo tesko
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Vidi ovako...da nismo zatvarali teme,da ih nismo brisali,da nismo vise i samima sebi dosadili sa pravilnikom niko ziv ne bi mogao da nadje nista sto ga interesuje.Postoji odeljak "Sve i svasta" pa tamo mozete da otvarate i pisete sta god zelite.Zamisli kad bi svako ko se uclanio otvorio novu temu i postavioo pitanje?Prvo niko ne bi mogao da se snadje od tolikih tema,a drugo vecina pitanja bi ostala bez odgovora,jer,dozvolices,ako tebe smara to sto pokusavamo da uvedemo red,zamisli kako nas smara da vidimo nered i da odgovaramo na isto pitanje opet i opet i opet i....

Shvatite ljudi jednu stvar, upozorenje, zakljucavanje, brisanje ne odnose se na nikoga licno,niti je to bilo ciji pokusaj da dokazuje bilo sta.Jednostavno radi se o tome da zelimo(ne samo Admini i Moderatori,nego verujem i vecina clanova) da ovaj forum bude jedno fino,kulturno mesto,gde se moze doci do korisnih informacija.

Osnovni problem je sto vecina novih clanova ne zeli da procita pravilnik(ili ne zeli da ga postuje,ne znam sta je po sredi),ne zeli da se potrudi da malo pregleda prvo sta sve ima na sajtu i na forumu,da potrazi ono sto ga interesuje,da obrati malo paznje gde sta pise...

Zato postujte druge ako zelite da neko postuje Vas!

I naravno postujte PRAVILNIK!!! :wink:
 

vec

01.12.2006
49
0
0
neznalica, pitas se o kojoj prepotentnosti pisem? pa pogle svoj odgovor, i onda pogledaj GrrenMan-ov.
odgovaras zivcano, ko da ti se uopce neda i ko da si popio svu pamet svijeta. tako odgovaras svugdje gdje treba nekoga opomenuti, ne samo ovdje.
a i koliko sam upoznat s forumima, moderatori bi trebali biti primjer drugima sto se tice opceg ponasanja.
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Kobaja: Ne citiraj!

Gle, nemoj èovjeku zamjeriti. I tebi bi dojadilo da si na njegovom mjestu. On samo pokušava uvesti malo reda i preglednosti poradi sviju nas tj. radi lakšeg snalaženja.

Nema potrebe da se prepucavate...nek' vlada mir i harmonija, bar na ovom forumu! :spliff: :cool_smoking: :bong: :hippy: :sun:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ajmo,ajmo samo opusteno.Ja razumem neznalicu jer sam i ja "preziveo" taj period nervoze.Uuuu kako sam ja pizdeo...Ali sta vredi,nema vajde.Samo ponavljam jos jednom razumite nas jer zaista se trudimo da ovaj sajt i forum budu sto bolji.Ne zbog nas samih,jer mi puno stvari vec znamo,nego na prvom mestu zbog clanova foruma.Vi ne mozete da pretpostavite koliko puta smo imali ovakvu pricu...najmanje...bezbroj!Pa ko se ne bi iznervirao?!A iskustvo je pokazalo da,nazalost,nekad mora da se reaguje upravo tako.Jer bilo je pokusaja lepom pricom,pa nije islo.Sto ljudi,sto cudi!Sta drugo reci.

Zakopavamo ratne sekire i idemo dalje.

Nadam se da smo se razumeli i da cemo se postovati medjusobno.I obavezno postovati PRAVILA FORUMA !!!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
neznalica je malo oshtar na rijechima sto je jes i to ne prilichi vutra moderatorima.

Vec perec kaze "meni osobno puca ***** dal imam vlastitu temu ili ne"


u svakom slucaju ovakve rijechi i konverzacije su strogo zabranjene na vutra forumu.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
vec-perec je napisao(la):
neznalica, pitas se o kojoj prepotentnosti pisem? pa pogle svoj odgovor, i onda pogledaj GrrenMan-ov.
odgovaras zivcano, ko da ti se uopce neda i ko da si popio svu pamet svijeta. tako odgovaras svugdje gdje treba nekoga opomenuti, ne samo ovdje.
a i koliko sam upoznat s forumima, moderatori bi trebali biti primjer drugima sto se tice opceg ponasanja.
Samo jos ovo i vise me apsolutno neinteresujes dok ne dudes sam shvatio u cemu je problem...
Prvo procitaj Greenov post dobro ga procitaj,pa vidi gde je problem !
a i koliko sam upoznat s forumima, moderatori bi trebali biti primjer drugima sto se tice opceg ponasanja.
Ako se drzis toga sta moderator sme ili ne onda i uradi kako ti Moderator kaze i procitaj pravilnik pa ces onda znati i sta smes ti i sta ne smes i kakav primer ponasanja ti trebas da sledis.
Drugo ako ti Moderator kaze procitaj pravilnik to znaci da trebas da ga procitas jer tamo ima nesto sto ce koristiti tebi i nama,onda nece biti ovakve price.
Trece svi novi procitajte Pravilnik !
Drugo to sto ti nazivas prepotentnoscu nije prepotentnost nego vasa povredjena sujeta po sistemu "koji je bre ovaj da mi drzi predavanje" kad je malo ozbiljnije pocelo da se pazi na preglednost Foruma bio sam i ludak,i zivcan i egocentrik i pisali su da sam se pravio najpametniji pa eto vidis da je vredelo, iako neki clanovi tada to nisu razumeli a sada ti isti upozoravaju druge E TO JE NAPREDAK e po tom sistemu nece ni novoregistrovani da pisu gde sta hoce vec tamo gde pripada.

Kad budes prihvatio ovaj forum kao jedno od svojih "mesta za druzenje" sve ce ti biti jasno sta tim se sada prica.Pa ces onda i ti paziti na njega i neces dozvoljavati drugima da ti ga remete i ruse samo zato sto su oni saznali za ovaj sajt pa sada boze moj imaju HITNO veliki problem i naravno otvorice ti novu temu sa pitanjem na koje si odgovorio 1000 puta.

Lepo sam ja reko 50-ti post pa tek onda imas opciju za otvaranjem nove teme.Za 50 postova covek bi shvatio sta se desava na forumu i sta se ocekuje od njega i sta moze on da ocekuje od nas.

Vecinu stvari nisam licno tebi govorio, iako sam se mozda izrazavao u prvom licu ali sam svestan da ce ovo i drugi citati pa je i bolje obracati u prvom licu jednine i mnozine jer drugacije ne moze.

Sve sto je novo coveku tesko pada pa tako i ova nasa (nadam se da ce biti zajednicka) reforma pada tesko coveku koji je tek dosao ili je neko krace vreme ovde.
Nacin postupanja prema takvim temama i postovima ce ostati isti.

P.S
Nisi mi rekao jel tesko da se covek snadje u "Vanjskom uzgajanju" ???
[/quote]
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
vec-perec je napisao(la):
evo sad bas gledam da svaku zivu temu zatvarate i kazete "potrazi", "citaj forum". znaci nove teme se ne smiju otvarati ako nes takvo postoji, jel tako?

Manje više - da.

:lock:

Ako neko od kolega misli da ima smisla ovu temu razvlačiti dalje - nek otključa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.