Novi članovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Kao mnogi novi korisnici i sam sam zakljucio da je ovde suvisno postavljati bilo koje pitanje (vezano za uzgoj) jer je sve napisano po nekoliko puta u razlicitim temama, sto ce reci da, ako imate problem sa zutim listovima odgovore mozete pronaci, kako u problemu tokom uzgoja tako i u dnevnicima uzgoja i da ne nabrajam dalje.
Skrenuo bi paznju da se pitanja, poput portirovog, postavljaju na pogresnim mjestima, sto je sasvim normalna karakteristika lijenih novih clanova, ali namece se pitanje sta bi moderatori radili da nema takvih!
Novi clan, u neznanju, postavi pitanje gdje mu nije mjesto, a nasi dragi moderatori presele pitanje tamo gdje treba da se postavlja i stvar rijesena. Tako to ide :) eventualno opomenu novajliju da malo cita i nema problema!
Brisanje spam-a ide bez problema, iskusio sam na vlastitom :) i to je svakako dobra stvar. Nema upozorenja, obavijestenja i gnjavaze - delete i opet dobro!

Ali (ide u svasta i bez njega se ne moze) - ne vidim smisao ove teme, osim ako kreator iste nije htio skrenuti paznju o svojoj cestitosti, kao nesto poput likova koji postave status na fejsu pa sami sebi opale "like" a da mogu raspalili bi i "likechinu"

Za kraj da skrenem paznju adminima i moderima da ne barata svako internetom vjesto kao sto to rade oni i da treba da prepoznaju takve i pomognu koliko mogu, a znam da se trude!
Mozemo davati komentare, polemisati i odgovarati tamo gdje je takvim stvarima mjesto. Postavljati bilo koje pitanje o uzgoju je suvisno, kao sto je suvisno komentarisati ili, jos grdje, postaviti temu kako ti je neko dosadan i glup!

Samo tako nastavite! Ovo je jedan od najurednijih foruma Srpsko-Hrvatskog govornog podrucja!
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
meni je, recimo, malo glupo, kad netko dođe na forum i postavi pitanje, svi napadaju kao pa imaš to već na forumu....istina, ali KOME se da prelistavat čitavi forum zbog jednog odgovora, ovdje je stotine tema, i u svakoj još hrpa stranica i na svakoj stranici još hrpa odgovora...ni meni se ne bi dalo sjedit 5 sati radi nekog odgovora koji bi mi neko mogo napisat za 2 min...i kad se pitanje rješi, zaključa se tema, baci se u arhivu ili jednostavno se obriše tema i stvar rješena...eto toliko, čisto moje mišljenje o tome...


P.S. SimasZG, malo si se zajebo, sad svi znaju da se zoveš ******* :hotpants: etoti, vidiš da je facebook zlo! :D

edit by SiD: a čemu ovo, baš je onako, pakosno i bezobrazno
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
SiD je napisao(la):
e pa sad si ga i ti malo pretjerao, sorry artistic...
ovo sa ponavljanjem osobnih podataka ti nije u redu, itekako nije u redu.. malo promilisi prije nego nešto napišeš!

Hvala SiD...bolje da si ti naletio na ovaj post nego Zlo, jer bi najvjerojatnije imali člana manje
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
artistic je napisao(la):
meni je, recimo, malo glupo, kad netko dođe na forum i postavi pitanje, svi napadaju kao pa imaš to već na forumu....istina, ali KOME se da prelistavat čitavi forum zbog jednog odgovora, ovdje je stotine tema, i u svakoj još hrpa stranica i na svakoj stranici još hrpa odgovora...ni meni se ne bi dalo sjedit 5 sati radi nekog odgovora koji bi mi neko mogo napisat za 2 min...i kad se pitanje rješi, zaključa se tema, baci se u arhivu ili jednostavno se obriše tema i stvar rješena...eto toliko, čisto moje mišljenje o tome...


P.S. SimasZG, malo si se zajebo, sad svi znaju da se zoveš ******* :hotpants: etoti, vidiš da je facebook zlo! :D

edit by SiD: a čemu ovo, baš je onako, pakosno i bezobrazno

Meni je glupo po stoti puta pisati jedno te isto. Osim toga, nemaš šta tražit. Sve što je napisano na forumu je vrijedno čitanja.
Što se SiD-a i njegove blagosti prema nekim članovima tiće...zato sam ja tu da budem đubre :ninja: (btw, infc je ostavio smok)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ja sam nov...Kad sam vas otkrio bio sam kao dete koje je dobilo novu ig*****.Nisam procitao pravilnik,registrovao se,odmah na forum i ko pusten sa lanca!
Naravno,sta je bilo,ne moram da pricam...Dobio sam samar,pa upozorenje i primirio sam se.Sad pazim...Batina je iz raja izasla!
Tako je bilo u mom slucaju,eto.
Hoce li mi neko objasniti razliku izmedju administratora i moderatora,kako neko ima status prijatelj foruma,kako se to "postaje"?
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Sama rječ Administrator kaže da administrira kompletnim forumom.To su u biti osnivači saita koji imaju pravo da rade na saitu šta ih je volja.Oni imaju mogučnosti svega.A Moderatori su ljudi izabrani da moderiraju(uređuju)forum.Tipa brisanje suvišnih komentara ili spama,premještanje teme koje su krivo postane i tome slično.I da nemaju svi moderatori iste mogučnosti i ne moderiraju na cjelom forumu nego u određenim skupinama tema na forumu.A Prijatelj foruma se postaje tako da doprineseš na neki način ovom forumu,da si aktivan u raspravama al kvalitetno.Ne da se guraš i baljezgaš nego ako nešto znaš i misliš da si u pravu.Uglavnom prijatelj foruma postaješ znači svojim ponašanjem i doprinosom ovom forumu.I da neko te mora predložit od vutra tima za prjetelja onda vutra tim vječa odluku o tome.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A taj spisak nije usklađen s trenutnim stanjem čini mi se, tu su još titule "pluča organizacije":))
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Da ne otvaram bezveze novu temu zbog jednog pitanja,postavicu ga ovde posto sam "nov" pa ako neko vidi neka se javi ako sta zna...
Stalno mi se desava ovo,ulogujem se,hocu da posaljem odgovor na neku temu,iskucam sta imam,kliknem na postaj brzi odgovor i ne mogu da posaljem,pojavi se-You do not have permission to perform this action. Please refresh the page and login before trying again.Onda kopiram sta sam napisao,odjavim se,odmah se ponovo se ulogujem,odem na temu na kojoj sam bio,ubacim tekst i posaljem bez problema.
I kad sam vec poceo, da pitam i ovo,kako da posaljem neku fotku ili vise njih u jednom postu,imam nekih zanimljivih stvari za slanje,kad probam izbaci mi ovo
[h=3]The following errors occurred with your submission[/h]
  • The text that you have entered is too long (70141 characters). Please shorten it to 10000 characters long.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ono prvo ne znam sta je, ovo drugo... ako uz fotke ide i neki tekst, prebacio si kvotu od 10000 karaktera, redukuj/smanji malo tekst (jedan post moze da "proguta" ukupno 10.000 karaktera), ili podeli na dva posta, a fotke stavljaj kao thumbnail
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Dovoljno je samo da postavim sliku,bez teksta,slika je velicine 52 mb i pojavi se upozorenje koje sam naveo gore.A necu da cekiram save iz prostog razloga da mi ne vrslja svako po forumu,eto...