Novi Chat - shoutbox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Onaj stari je imao zastarjeli code. Nadamo se da ovaj biti mnogo brzi. Javite vasa iskustva.

1. Gosti ne vide ovaj shoutbox.

2. Sa jednim klikom moderatori mogu banat nekog sa shouta. Sto ce se cesto desavat.

3. Ima super statistiku ko brblja najvise.

4. Moze se razvuci preko cjelog ekrana.


5. Pitanja pitajte na forumu jer chat je samo za sitne razgovore. Chat arhiva se brise tako da je bolje da pitate na forumu da bi mogli i ostali to da procitaju u buducnosti.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kad se brise arhiva?
evo trenutno se mogu pogledati 335 stranice arhive shouta.Mislim da je i stari dogovor da nema proklete arhive,ili barem ako ima da samo admin vidi istu.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Eh,nemojte...Otrovne su najsladje jabuke :)
Ma ono,sigurnost clanova je kao i uvek na prvom mestu,pa mislim da ne bi trebalo da postoji ta opcija da neko lista razgovore ljudi danima unazad.
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Slazem se s lucidom po pitanju shouta...
nije mi logicno da se mogu gledat razgovori...
jednostavno se slozi chat da se u 00:00 ocisti i to je to...
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Ne znam kako da počinjem bez psovki...
Ja sam na tom forumu samo zbog ljudi što uzgajaju konoplju...dakle...
Nikad nisam ni volio ni mi je bilo zaniljivo da ulazim u polemike oko toga što mora biti na forumu i što ne mora...imam svoj stav i bit ću vrijedan onim ljudima što znaju zbog čega su ovdje...kao što su i oni meni vrijedni
ali kad ste već stigli do sigurnosti članova da vas pitam: (ne mogu odoljeti)
Što lupate o sigurnosti kad već vraćate na forum članove što su ugrožavali sigurnost ostalih?
Moja IP adresa te adrese drugih članova su bile nekad javno stavljene na shout i lik nije stalno banovan. Čak zezao jednog člana ''obnovi firefox,verzija ti stara''. Na šta ovo liči?
Ništa od sigurnosti sa ovakvim debilima!
Ispričavam se ak neko to konta kao staranje probljema. Druženje je druženje nemam ništo protiv off-tema te ljudi što puši po njima jer ih ne čitam...ali disciplina foruma je raspad sistema!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
IP adrese clanova foruma ne moze niko da vidi osim moderatora i admina. A to sto je neki lik dosao i stavio link ka svok sajtu pa svi vi sto ste se upecali i otisli na sajt tamo vam je vidio IPove. Skroz glupa fora ali lik mislio da je pametan. Koliko se ja sjecam taj je banovan mada mu vise i ne znam ime. Javite ko je pa da ga provjerimo tako je najlakse.

U svakom slucaju ne bi trebali ni pricat nista na shotu sto bi ugrozilo vasu sigurnost. Chat je za lupetanja i gluposti a ne za neko dublje zblizavanje. U svakom slucaju moram vas razocarat da ovaj chatbox nema tu opciju da se automatski brise. Ali smislit cemo nesto Kobaja i ja.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Vutragenjo je napisao(la):
IP adrese clanova foruma ne moze niko da vidi osim moderatora i admina. A to sto je neki lik dosao i stavio link ka svok sajtu pa svi vi sto ste se upecali i otisli na sajt tamo vam je vidio IPove. Skroz glupa fora ali lik mislio da je pametan. Koliko se ja sjecam taj je banovan mada mu vise i ne znam ime. Javite ko je pa da ga provjerimo tako je najlakse.

Tu foru je prodava Bugi, i bija je banovan, vise nije, neznam zasto...neznam jel jos koji glavonja bija osim njega :costumed-smiley-027
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
Tropico je napisao(la):
Tu foru je prodava Bugi, i bija je banovan, vise nije, neznam zasto...neznam jel jos koji glavonja bija osim njega :costumed-smiley-027

e, cuj njega, ja prodavao tu bazu?

to sto se dogodilo je bilo izmedju mene i još samo jedne osobe.
a to što su se upetljali "paranoicni padobranci" meni je stvarno žao.

ja sam stavio link na onaj popularni blog (WORLDofLULZ) koji javno prikaziva na naslovnoj stranici bloga 10ak zadnjih posjetitelja, i one sitnice(browser koji koriste, ip i slično) o njima koje cesto vidite u potpisima i smajlijima kao ovaj:
:signs054:

i to je bila "šala", ponavljam, izmedju mene i još jedne osobe. a pošla je krivo kad se ostatak ljudi koji nisu imali pojma o čemu se radi umješali. i to uopče nije bio razlog za ovaj BAN sto sam imao.

dosta ljudi i par moderatora me osobno poznaje kroz niz godina na ovom forumu(i okolici).

tako da samo molim ako želite nekoga optužiti, sljedeći put to učinite diskretno bez pričanja gluposti.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@Tropico

Sta si ti ovde,neka kamera?
Da li je Bugi banovan ili nije,kao i zasto je banovan,tebe se nimalo ne tice.

@Genjo

Stari,pa znamo Bugija,godinama lik na forumu,nema smisla bilo kakva kazna za njega.A i koliko ja vidim neki su sami zagrizli a sad se zale.



Ljudi,mojne desje sto reshse ;)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
bugi za mi je sta si ocito u tripu da serem po tebi bez neke podloge....kazu ljudi bili neki, pa se ja sitija tebe i kako si me naveja da posjetim tu stranicu a par dana nakon toga dobijes ban pa sam pomislio da je mozda od toga....NISAM reka je to je bas zbog toga....sry jos jednom, ali krivo si shvatija...necu dalje komentirati bilo kakve provokacije



Edited Vutragenjo: necemo ruznijeh rijeci
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
a eh,
ma meni je zao sta sam nekima neugodnosti proizveo.
ali nemate se sta brinuti, jedan klik na google ili facebook je 100 puta gori nego šta ste to klikli.

dogodilo se jednom, više neće :)

@thc
razumni tebra, svaka(biljka) ti dala
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Stvar principa.
Bez polemisanja.
Kao što je Lucid rekao kazne ne vrijede za neke... pa i zbog toga nikad ovaj forum neće biti ozbiljan te informativan jer se zajednica stvara od ljudi...a ljudski je materijal sve gori i gori...ko o čemu- mi o biljkama vi o čemu god želite. Ima da živimo u miru, samo da nema šala kao ona što je bila jer izgubit će forum nekog člana- u zatvorima nema interneta.

Bugi, nisam uopće htio da ti napišem ime. Kao što sam rekao- stvar principa. Dao sam primjer sa tim što se desilo i nisam htio da te ljudi napdaju, jer ovakve sapunice još gore prljave forum. Ali što sad vidim:
Bugi je napisao(la):
i to je bila "šala", ponavljam, izmedju mene i još jedne osobe. a pošla je krivo kad se ostatak ljudi koji nisu imali pojma o čemu se radi umješali.
Da ti kažem ja i Rafazi_pihe nismo isti lik. Njegovu, moju i adresu još nekoga si stavio(ne mogu se sad sjetit), nemoj lagat! Što je bilo, bilo je! Oprostili, ne zaboravili, ti skontao kako si nas naljutio...sve je to sad u povjesti, nije smak svita! Svaki od nas je nešto naučio... Al nemoj lagat
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
#34 je napisao(la):
Da ti kažem ja i Rafazi_pihe nismo isti lik. Njegovu, moju i adresu još nekoga si stavio(ne mogu se sad sjetit), nemoj lagat! Što je bilo, bilo je! Oprostili, ne zaboravili, ti skontao kako si nas naljutio...sve je to sad u povjesti, nije smak svita! Svaki od nas je nešto naučio... Al nemoj lagat

ma ovo treba rjesit izmedju nas a ne ovako. cak bi bilo dobro da se pobrise ovo.
covjece ovo zvuci ko da sam terrorist.. ma koju adresu? o cemu pricas. jedino sto se može saznat je grad tvog internet providera. nista više.
netko tko se ne razumi bi mogao pomislit tko zna sta.
zašto me napadaš? nemoj samo da je zbog toga što premalo znaš kako to funkcionira što sam ja napravio.

ja ne lazem, sala je bila izmedju mene i rafazia. a blog prikazuje nekoliko, desetak zadnjih posjetitelja, sto sam vec napomenuo...
ja niti sam znao tko je ko, niti sam mogao znati. samo sam vidio, kao i vi ostali, listu posjetitelja.
i samo sam pitao par pitanja... "ej **** jel koristis linux", on kaze, "jesam"...i odma se prepoznao...
takoder je bilo pitanje, "jesi ti iz ****(da ne kazem koje zemlje)" i ti si rekao "da"..pa smjesno covjece.

spominjes zatvor i policiju?
meni je zao isusa, za koga se on mučio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.