Novi forum i novi izgled.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
dobro pa nisma zapalio ništa prije nego li sam tu došo(naravno da sam zapalio) :D uuu bas je dobro ovako,prokjena i to sve skupa i cini mi se da sve bolje funkcionira.Jos kad se sve to malo slozi i sjedne na svoje mjesto i kad se naviknemo bit ce to kamilica:D odlicno...sve pohvale
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
krasta-zg je napisao(la):
@34-- pa stiki su prve i malo tamnije :))
hmmmm...pa ne znam što mi je tako izgledalo...
Izvinite...
Valjda jer su prije bile baš ''odvojene'' pa su više privlačivale pažnju.
Ma bzvz, tko želi čitat čitat će.
Odo sad da maltretiram search da ga vidim kako radi :p
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
aj za sad ovaj zelenko mi spasava stvar izgleda zanimljivije :D sam da mi šareno :D il sam zeleno da kad pod utjecajem dodjem da uzivam gledajuci samo forum :D
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Jebi ga taman se naviknem a Vi se menjate.Stari je bio sasvim ok, pregledan i sve je ferceralo tj.radilo .Komunicirali smo BESPREKORNO.I onda nekom padne na pamet da nešto menja???Zbog nas?!!A "nas" ne pita(svaka čast na trudu)al zbog mene se nisi morao truditi ,i nemoj više molim Vas kad završite ovaj posao sa promenom izgleda sajta. Stari izgled Vutra.org ili Marihuana društvo je bilo EXTRA !!!

p.s. nadam se da kao dugogodišnji član imam pravo na konstruktivnu kritiku postojećeg stanja :)
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Unapredjenje foruma se radi iz sigurnosnih razloga prije svega, odnosno rupa koje mogu da se iskoriste za hakovanje foruma. Problem je vjerovatno sto nova verzija ne podrzava staru kozu. Ovo su pretpostavke.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Garinco je napisao(la):
Jel me sećanje dobro služi ako kažem da smo pre bili Irie people sajt???

Sjecanje te vara i opustite se ljudi nismo mjenjali izgled zato sto nam ovaj bolje izgleda. Sve ce polako doci na svoje mjesto samo malo strpljenja. Vazno je da sve funkcinise i da se komunikacija nastavlja.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Garinco je napisao(la):
Jebi ga taman se naviknem a Vi se menjate.Stari je bio sasvim ok, pregledan i sve je ferceralo tj.radilo .Komunicirali smo BESPREKORNO.I onda nekom padne na pamet da nešto menja???Zbog nas?!!A "nas" ne pita(svaka čast na trudu)al zbog mene se nisi morao truditi ,i nemoj više molim Vas kad završite ovaj posao sa promenom izgleda sajta. Stari izgled Vutra.org ili Marihuana društvo je bilo EXTRA !!!

p.s. nadam se da kao dugogodišnji član imam pravo na konstruktivnu kritiku postojećeg stanja :)

A cemu prelazak sa 2000 na xp ili sa xp na win 7? Nekuzim sta vas(ne samo tebe) smeta promjena, ako kazu da je bolji ja im virujem, a iskreno me se xxbe kakav je izgled..Bit ce i ovaj pregledan i komunicirat cemo bez smetnji, polako...samo opusteno znaju valjda admini sta rade...
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Silent Bob je napisao(la):
Unapredjenje foruma se radi iz sigurnosnih razloga prije svega, odnosno rupa koje mogu da se iskoriste za hakovanje foruma. Problem je vjerovatno sto nova verzija ne podrzava staru kozu. Ovo su pretpostavke.

Tako je, a imamo u planu i reorganizaciju sajta koja povlači upgrade foruma.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
I postovi se odma objavljuju, mislim ODMAH...... Prebrz je sad forum

Ali, zelenizacija pod hitno treba nastupit xD

EDIT:

Ako treba što prevađat sa engleskog šaljite mi na PM imam volje, vremena, a i znanja što se engleskog tiče......

(nemojte sad baš kilometarske neke tekstove xD)
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Umjesto da prvo radite na sminkanju i uredivanju foruma, trebalo bi i obratiti paznju na glavni web site vutra.org gdje je dosta stvari copy/paste od svakuda i ima mnogo gramatickih pogresaka i rijecnik nije prilagoden. Ostavlja se dojam sarlatanstva i neprofesionalizma kada netko sa strane cita a vjerujem da nam je svima stalo kakav cemo dojam ostaviti, pogotovo u danasnje vrijeme kad nas svi prozivaju da smo narkomani. Znaci, nadite kakvog dobrog lektora ili zaposlite nekoga s foruma da to odradi :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Eva Rain je napisao(la):
Umjesto da prvo radite na sminkanju i uredivanju foruma, trebalo bi i obratiti paznju na glavni web site vutra.org gdje je dosta stvari copy/paste od svakuda i ima mnogo gramatickih pogresaka i rijecnik nije prilagoden. Ostavlja se dojam sarlatanstva i neprofesionalizma kada netko sa strane cita a vjerujem da nam je svima stalo kakav cemo dojam ostaviti, pogotovo u danasnje vrijeme kad nas svi prozivaju da smo narkomani. Znaci, nadite kakvog dobrog lektora ili zaposlite nekoga s foruma da to odradi :)


Pa zbog glavnog sajta smo i krenuli prvo od foruma pa idemo dalje ka samom sajtu. Poenta je da sajt postane portal foruma i na tome cemo raditi. A sto se tice copy/paste tekstova tu se grdno varas jer su mnogi kopirali nas. Ja licno sam unio 90% tekstova na vutra sajt koji su u to vrijeme bili originalni na internetu. Ne bi vjerovao ko je sve nas kopirao. Cak sam nalazio nase tekstove u offline magazinima.
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
nakon dugog vremena ne znam oce li mi radit ... daj boze.....3 2 1____
bolji je stari al znam da ce novi forum biti dosta bolji keep work samo naprijed vutrogenjci
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Da, avatari....

Mislim da bi u ovaj lijevi box komotno stao avatar(čina) od recimo 200X200 piksela....

EDIT:

Al bi dovoljno bilo 150X150