Novi forum i novi izgled.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Upgrejdovali smo forum na najnoviju verziju. Nova verzija je toliko drugacija da nema support za vecinu plugina tipa chata itd. Radicemo na tome da ovaj forum bude zelenkast kao i prosli i da ubacimo najnovije plugine i vratimo chat. Trenutno je nemoguce imati chat na forumu.

Ukoliko primjetite neku gresku molimo vas da nam pomognete da je ispravimo. Ima jedan problem a to je da stari linkovi nemaju isti format. Probacemo to da sredimo automatski ali do tad stvarno se izvinjavamo.

Pitate se zasto je doslo do ovako nagle promjene? Pa jedna od najbitnijih stvari je da ce i sam sajt postati neka vrsta foruma. Imacemo i blog gdje ce svi clanovi moci ucestvovati. Nadam se da ce vam se svidjeti ovaj koncept jer ebiga zbog vas sve ovo i radimo :icon_lol:

P.S. Trebace malo da se naviknemo ali bilo ej neizbjezno :crash:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ma ludilo...bas sma razmislja prije neki dan kako bi bilo dobro da se izgled foruma malo promjeni i evo ga....Juhu! I ako budete vec minjali "boju foruma" neka bude nesto svijetlija i blaza...mozda pozadina svijetla svijetla zelena a ostalo malo tamnije....
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ko kaze da necemo raditi na novom izgledu. Sve u svoje vrijeme :)

Za sad samo da sve radi ok i da popravimo redirekciju starih linkova jer ne postoje vise. E da moracemo i da radimo na prevodu sa engleskog na srpski nekih stvari po forumu koje cete brzo primjetit. Nadam se da ce biti ljudi da pomognu oko prevoda.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ove ikone sa strane koje pokazuju dal je podforum procitan ili ne ja bi stavija u neku malo tamniju boju oku prepoznatljivu jer ovako se moram pribliziti ka cuk na 2 cm od monitora da vidim u kojima ima novih tema :D...samo prijedlog! ;)
 
19.05.2008
47
4
0
42
da isto i ja mislim....al vjerujem da ce s vremenom i updejtovima bit i ovaj kul.....samo stavite zelenu boju i listove kao ikone za sekcije i te marihuana fore...but don't overdo it xD...zajebavam se.....:)
 
19.05.2008
47
4
0
42
Yoda je napisao(la):
da isto i ja mislim....al vjerujem da ce s vremenom i updejtovima bit i ovaj kul.....samo stavite zelenu boju i listove kao ikone za sekcije i te marihuana fore...but don't overdo it xD...zajebavam se.....:)

da i treba ga doro prevest da dobije taj balkan okus xD....(Odma za bag nemog editat post pa sam moro kvotat)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja se upravo zbunija skroz,dobro da nisan pušija još :))
Ovako ipak pitomije forum izgleda ali nekako jedva da se snalazim.
Pa jedna od najbitnijih stvari je da ce i sam sajt postati neka vrsta foruma
Ovo baš i ne kužim,zar več nije forum?
Al virujen da če biti sve ok kad se doradi.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa kad odes na www.vutra.org vidis da je samo obicni sajt. Mi cemo pokusati da sve prebacimo da bude kao portal+blog. To jest i na sajtu ce svi forum clanovi biti ulogovani i imace opciju da updejtuju blog-sajt i da dodaju nove komentare. Ali to nedje pred kraj godine nadam se.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
4.0 verzija je odlična, a u style editoru se sve promini dok kazes keks :thumb:

Samo nemoj Genjo da puno bude ovaj defaultni izgled prisutan, sve mi muka dodje od generickih styleova :eek:hno:

:respect:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa proradit ce i to. Kao sto rekoh najveci problem je sto u Googlu, forumu i vasim potpisima stoje broken links. Kad to sredimo nastavicemo dalje. A za to cekam kobija da probamo smislit nesto zajedno.

Meni se najvise svidja sto Brzi Odgovori super rade jeiii i sto je signature ovog puta zakucan za dno posta :)