Novi forum i novi izgled.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Genjo forsiraj svima ovu tamnu temu i stavi je da bude default tema od foruma.
Ona bijela nema vise smisla s izmjenjenim stvarima po njoj.
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Kako je ova crno zelena dobra pa to je strasno.
Onako kao da opusta mozak i oci,ovo neka bude default za sviju.
Zavoljece temu na silu :)
EDIT
gdje mi je nestala sliciza iz siga(onaj Pink Floydov puls)...a joj pa jedva sam ga nasao ko ce sad celi internet pretrazivati za nesto sto sam dano slucajno nabasao :(

Genjo,jel imas moj sig u historiji foruma ili tako nesto(sig je ustvari slika uploadana na imagesforme.com) pa da ga opet stavim
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
joj zaprepaštena sam ljepotom sajta ovoga, sjećam kad sam bila tu prvi put pred dvje godine i isto je bilo lijpo zeleno i bijelo, a sad naopako jej još luđe...imala ja i stari račun ovdje, al koćega znat sadd više... drago mi je što sam tu, za jednu posebnu priliku u mom životu što sam tu došla, no otom ćemo pomalo hehe, da bolan ja se tu predstravljam umjesto da di mi je mjesto, ma ajt ljudi ne zamjerajte ja sam prilično vrckava a kad tek čujete ideje zbog kojih sam zapravo došla, auh ludila samo da vam kažem, ma prilično sam radosna ovih dana i žerlim to podijeliti s vama... još jedno, prekrasna boja, osjećam da ću se dobro ovdje uklopiti s vama, bar se nadama hahaha...rip liku na sllici gore, obožavam takvu muziku kakvu je čovjek taj s nama podijelio, sve je toi s našeg srca kakvi jesmo(jesam liu rekla da volim i filozofirat malo hehe) pa tako to djelimo ko i sve što djelimo na ovom bratskom svijetu nebratske kulture... počela ja , da došla sam zapravo jer imam dvije ideje koje su se pred par dana zahvaljujuć vutri našoj u meni odvijale i zaživjele...i prilično je duboko a jednostavno, i nisam se došla hvalit il srat po vama da bude jasno jer ima svakakvih likova svagdej, a ja sam tu došla jer me vutra nagnala...to u vezi sranja šta sam ga spomenula, ja inače ne boravim po netu previše, al priomjetila sam da negdje toleriraju proste riječi(sranje meni nije) dok negdje te ispraše da se nisi ni stigao pozdravit hehehe, ah pa, kome smeta moja pica neka mi to odmah reče hehehe

veliki pozdrav svima
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
@Forum
Ubacio sam nove stvarcice na index foruma. Sa strane ima sidebar moras bit corav da ne vidis :) Koje tacno tu da stoje nemam pojma. Takodje radim na tome da forum bude flexibilniji sa svim rezolucijama jer ovako je katastrofa na manjim rezolucijama.



@Almira
Hvala na lijepim rijecima. Definitivno je ljepsa atmosfera na forumu od kako smo uveli promjene boje :) A proste rijeci jebiga tolerisemo neke a neke su nepotrebne i tako ko i svaki drugi razgovor normalnih ljudi. Svadje ne tolerisemo tako da...e sad proste rijeci u umjetnickom nagonu mogu biti i smijesne.
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
pa to i ja kažem stari moj, a ček ti si glavni ovdje a? haha pa di mi je dobrodošlica još ju nisam dobila :costumed-smiley-027ma to ti meni kadkad izleti i ja ni ne gledam više manje :D jer ja sam zapravo htjela reći maca :) šta ti kažeš na moje ideje o čistoj travi , jer evo više nemam skim pušit jer nikog nepuca čisto ko mene što odvaljuje ono baš nekako posebno i jako :costumed-smiley-027 e a neznam tamo na brutalu mi malpo ko komentirao ono šta sam isfilozofirala, a šta misliš ono neku anketu napravit, pa mislim šta vam se ideja nesviđa ? ja to radi trave, želim uzgajat brate u miruu... pa onda recimo pošaljemo crkvi politici i šovbizu i pitamo ljude šta oni misle i zašto to nebi napravili jer evo čitala neki dan piše da -Miljarda ljudi na rubu gladi- na nedjeljnom vjesniku...a nisam ja tu došla uostalom da me ignorirate, NE, ja želim odgovore i mogučnosti po koje sam došla nagnana od dima i duha... ima li hrabrih podržati i razumjeti ideju ?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa ovom forumu je definitivno trebao jos jedan filozof :) ne brini ljudi citaju al vjeruj mi da ima ideja i filozofija milion. Ono sto vazda treba je da se nesto zaprave uradi. Pa jos si novi clan to jest gushterica. Cekaj malo da te ljudi upoznaju i tako. Napisi neki koristan clanak ili personalni blog da te bolje ljudi upoznaju... ako vec zelis brze da se zdruzis.

U svakom slucaju dobrodosla...zelim ti dosta tri tackica na forumu... :)
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Ooo, pozdrav narode... Evo mene na forumu nakon dugo vremena, vidim sve se promjenilo, al hvala bogu na bolje :)
Sad imam sljedecih par dana citat postove, da ponovo budem u tok.
Pozz svima....
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Ooo, pozdrav narode... Evo mene na forumu nakon dugo vremena, vidim sve se promjenilo, al hvala bogu na bolje :)
Sad imam sljedecih par dana citat postove, da ponovo budem u tok.
Pozz svima....
 

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
pozdrav profesori,radujem se da ste uveli promijene,ali brate za naše oči malo je pre svijetlo-meni se više sviđao stari onako taman sve crno .
ova bijelina sve svijetli nije toto ,moraš cvike stavit.
vutra NAJBOLJI forum ,sviđa mi se ekipa :eek:puštena uvijek spremna dati koj koristan savijet,smijeha ne fali jer se uvijek netko novi učlani,sve u svemu 5+
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
brijem da se jedino meni sviđa to šta je forum "svjetliji" ,ništa ekipa naočele na glavu i pičite:cool44:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
eco je napisao(la):
brijem da se jedino meni sviđa to šta je forum "svjetliji" ,ništa ekipa naočele na glavu i pičite:cool44:

Ili jos bolje malo manje vremena pred kompom malo setnja ovo ono. Takodje postoje zastite za monitor koje nisu skupe. Ja nosim cvike stalno pred kompom imaju zastitu za zracenje kompa. Ne pomaze bas mnogo ali malo pomalo...a u krajnom slucaju cekajte da uradim i crni skin pa ce biti da birate. Al ste razmazeni jebote
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker and Z&N