Novi forum instaliran

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
da pridodam.. nemojte molim vas stavljat defaultni template, meni je ovaj standardni od vbulletina najdraži jer sam tako navikao na dosta foruma..

tko želi u opcijama svog profila može izabrati skin koji mu odgovara.. PLZ nemojte stavljat 1 za defaultni... :krezoobee:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
xexe... idemo napred...

Malo mi je sve nebulozno. Ali polako se snalazim... Pozdrav za sve !
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Upload-ovao sam avatar ali se ne pojavljuje u potpisu a ima ga u edit picture profile. I nece potpis da mi se izmeni.

Verujem da su ovo problemi na pocetku i da ce da se sredi za koji dan... pozz

edit: aha.. izmenio se potpis... jos samo avatar...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
imported_MiGi je napisao(la):
KAKVO JE OVO ZIVO SRANJE!!!zajebi te moderizaciju i vrati te stari old school forum!ovo je sranje jedva sam se snaso i sav je beo bez ikakvih boja nije uopste zanimljiv i smara a takodje je tezak za citanje i nije pregledan!!!

jao ljudi ma dajte malo razumijevanja stvarno sramota...

ima hiljadu i jedan razlog zasto smo uveli vbulletin forum a nijedan nije zbog izgleda...izgled se mjenja i nista nije problem dotjerati samo treba vremena.

Na dnu svake stranice foruma ima da se odabere stil foruma na default ili u profilu korisnika. Kao sto rekoh prije i jos pet puta prije toga nije fer da nas prozivate sa tako ruznim rijechima...sve se moze lijepo reci i kritike dati...pa novi forum je out tek nekoliko sati.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Kad sam tek otvorio sajt , šta je ovo koji ***** sjebali mi se bookmarksi ? Kad ono novi forum ,sviđa mi se puno lakši za uploadovat slike i avatare , sviđa mi se baš sam se na onome prije više puta izjebao dok promjenim avatar , a sigurno je lakši i što se tiče ostalih stvari kod korištenja . Jest da bi mogli malo poradit na konačnom designu ali odlično za početak . I evo jedna slika za probu . Nije moja ovo je od jednog iz lika Španije Critical Mass (ljubičasta) , inače je sasvim normalna zelena vutra a njemu se bacila na ljubičasto nemam pojma zašto , valjda je to taj phenotype .
 

Prilozi

  • youngones critical mass.jpg
    youngones critical mass.jpg
    82,9 KB · Pregleda: 13

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ljudi stvarno niste normalni, da imate i mrvu veze sa informatikom nebi pisali gluposti da je phpBB bio bolji, i dajte skidajte se ljudima sa vrata, pa danas su instalirali forum, ne mogu ni oni sve momentalno podesit... zapalite i prepustite majstorima da naprave svoje...
I malo vjere imajte... biti ce bolje, problemcici ce se srediti...

peace
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Ipak ništa od avatara jednostavno ne mogu da skužim gdje se uploaduje . Uploadovo sam profile picture ali to nije to ne ne kontam možda je veličini stvar ali nije ništa opomenulo pri uploadu samo je ubacilo sliku u profile i nema je u pored postova . Pomoć !

Ipak evo Avatara , zivio Kobaja !
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Alo ljudi, pa niko od nas nema vremena da provede ceo dan na sređivanju foruma. Mi smo danas sat-dva podešavali forum, i podesili smo ga da može iole normalno da se radi. Ima još podešavanja, sredićemo, samo polako. Mi se prvi put susrećemo sa ovim softverom (nije free softver pa nije toliko zastupljen) u smislu administracije istog i verujte da nije tako lako i jednostavno kao phpBB. Polako, za sve treba vremena ako hoćemo dobro da ispadne...
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
uf jesmo konzervativan comunity ... malo promjene i svi popizdili :)

ali evo kad već svi kipuckaju onda ću i ja (ne puno)

1. jel može da se stavi prikazivanje više postova po stranici ... 10 je stvarno malo za nas jer ovdje svatko ima nešto za reć bar dvaput ... :)

2. jel bi mogli ubaciti rich text editor?
Admin CP -> vBulletin Options -> Message Posting Interface Options -> Enable Clickable Message Formatting Controls

ili ja ne vidim di mogu stavljati italic bold i podcrtana slova
a ctrl +k za hiperlink ne funkcionira
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
1. stavio sam 20, mada mi ovo mnogo sad...
2. nema toga... mada ja imam WYSIWYG editor... ovde sve mora posebno da se namešta za admine a posebno za ostale

edit: Namestio sam forum da bude kao stari!!! 3 puta ura za Avrama!!! :D
samo još da sredimo avatare i taj WYSIWYG editor...

edit2: Mislim da sam namestio i avatare... probajte... :confused:
i da... to je sve za večeras... laku noć... već je 4 sata...
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
e čim forum izgleda ko phpBB odmah sam se snašao :)

dakle za one koje je mučilo isto što i mene ...

CP > Edit options > Miscellaneous Options>Message Editor Interface
ili za one koji se lakše snalaze na domaćem
CP > edituj opcije > razne opcije > editor poruka
i tu izaberite
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
sad forum radi ko švicarski sir. Sve funkijonsiše. Ja kažem, bravo dečki, bravo cure. Superiška je novi forum. Jebo ove težake koji se ne mogu naviknut na novi izgled :)
Sad bar radi pretraga, i moš si sejvat PM-ove ko text na komp.
 

tipme

Aktivan Član
02.01.2006
51
0
0
wau, stvarno sam se iznenadio kad sam otvorio vutra.org forum
i ja sam misljenja da je bio ovo najljepsi forum, al svakako treba malo i promjena, zato vas 100% podupirem, malo če trajati da se snađemo, al jebiga tako ti je to.

ko vam je pravio logo-lav, super je, možda bi mogli gdje malo veči logo postaviti, da si ga pobliže ogledamo.

keep up with good work!
sretno