Novi forum instaliran

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Probao sam na postavkama eng. sve, ali opet neće, mada se sjecam da je na pocetku radilo (i to da se moglo ocjeniti teme....) kod mene ne radi, ne znam kod vas? Jel' do mene nesto, koristim Firefox 2.0.0.3 (zadnja verzija za win) i isto tako mozillin firefox na linux-u (epiphany od GNOME, i Operu isto na linuxu, ali nece.... nece da si pita...
Al' eto neka glavno radi :) sredice se to vjerujem... nije od glavu :)
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
kad si vec pomenuo... meni to ocenjivanje ponekada radi a nekada ne... a isto tako kada kliknem ne necije ime treba da se pojavi par opcija: posalji pp, dodaj u listu prijatelja, i jos 2-3 stvari... a meni se ne otvara osim u forumima koje moderiram. Koristim Xp i probao sam i sa operom i firefox-om i cak i sa IE. i nece...

Ali ko sto rece bezze... vazno da ono glavno radi :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
rekoh to je bug u forumu kad se koristi na forumu drugi jezik pored englesko onda ajax zaebava. Ajax je programski jezik koji omogucava te neke cakice nesto slicno javascriptu.

Ako ajax u trenutku ne radi klikni desnim klikom pa open new tan ili new link ili sto vec...
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Ja sam davno digao ruke od forumskih alata i pretrazivao pomocu googla koji vrlo azurno ceslja ovaj sajt. Ponekad ga se plasim.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja nisam programer ali je baziran na Javascriptu a javascript je "scripting language" tako da sam povezao dva plus tri. Ali ajde nije ni bitno vazno je da su mu oni dali da je tehnologija kao moj sporet na drva :)) sto se mene tiche ostace scripting language :p


off-on topic: ako je ko primjetio da mu sat nije bas na vrijeme na shoutu neka ide u control panel pa opcije i na dnu neka namjesti sat na Sarajevo...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
S A R A J E V O!!!!! (Mada sam "Maniac" čistokrvni željovac :icon_lol:)

da se nadovežem samo, mozete postaviti i GMT +1