Novi forum instaliran

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Evo, instalirali smo novi forum, kako smo i obećali.
Genjo trenutno radi na sređivanju dizajna za forum.

Nešto je poludela skripta za import, tako da, ako ne možete da se ulogujete, probajte da dodate "imported_" (bez navodnika, sa donjom crtom na kraju) ispred vašeg nadimka i da se tako ulogujete (primer: pera -> imported_pera) pa se javite nekom od administratora da vam sredi nadimak (Genjo, Greenman, Kobaja (Avrama nemojte da smarate :p))

Svakako je ostalo još da se poradi na forumu ali bitno je da smo krenuli sa radom ;)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
JUPIIIIIIIIIIIII
osjećam se ko da napredujemo
znaš ono
malo tipkanje za vgenju,avru grenmu
ali velik za vutraše
ha ha hh h ha ha
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
Meni se ne dopada u potpunosti...cak sam ovaj forum pretstavila svojim prijateljima sa jednog drugog obicnog foruma kao primer najlepseg foruma koji sam videla.Sva ona travica u pozadini,na ikonicama...bas je bio posvecen originalnoj ideji i mislim da ne treba da odstupate od toga.
Takodje ne dopada mi se sto je tekst postova odmah ispod nika,barem ja nisam naisla na takav forum i malo mi je nezgodno da se naviknem jer nije pregledno i mora mnogo vise da se skroluje.
I sad kad sam htela da postujem nisam mogla iz onog kvik postovanja dole nego opet preko add replay.
ALi rekao si da neko sredjuje interfejs,super....samo napred :-D...a sad,da vidim gde su smajliji :-D

PS. ne vidim kako da stavim avatar????? ...sad kad sam pregledala,slican je krstarici,ali ipak bolji...i zasto meni stoji da sam sve ovo kad nisam...cak ni ne koristim marihuanu !
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
U donjem desnom uglu svake poruke imate sličicu sa dve strelice na gore, kliknite tu pa će da radi Quick Reply.
Interfejs nam je trenutno najmanje bitan (ali je svakako bitan) i na tome radi Genjo... a vBulletin je jedno 50 puta sigurniji softver od phpBB-a tako da smo morali da pređemo na ovaj forum

Avatar podešavaš ovde:
http://forums.vutra.org/usercp.php?

pa onda s leve strane tamo imaš za avatare
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
neurotransmiter je napisao(la):
pa sto je onda jezik bosanski...sto se mene tice,nije nikakav problem,dopada mi se ova opustena komunikacija razlicitih narecja...

Pa koliko ja znam u prvoj ekipi (pre vutra.org sajta) je bio Vutragenjo (CG) Green (SRB) i... možda još neko... sad ima dosta ljudi iz svih ex-yu zemalja a nekako ne vidim baš da ima ljudi iz Bosne... pa smo zato stavili taj jezik, da bude nešto između.
Sad ako oni navale moramo da smišljamo novi jezik :rolleyes: