Novi forum

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Ne znam, nisam ni za sta specijalista, a opet o svemu znam po malo... ???

Mozda za celu grupu "Marihuana"... Kako hoces...

meni je bitno da najzad budem medju admin-ima nekog "non-cjb-net" sajta :)))
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Taèno je da je moje uže podruèje uzgoj ali svako nakon nekog vremena uzgoja fura svoj pravac tako da je poželjno što više razlièitih mišljenja,iskustva,odnosa do biljki.......
Sam osobno zadnjih godina gojim iskljuèivo nutrašnji ili uzgoj u stakleniku,a vani zadnjih godina vanjski uzgoj samo pratim pa je neko ko ima iskustva u tom naèinu vrlo dobrodošo kao i svaki koji ima šta da podeli sa nama u tom je i èar foruma.
pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nema problema. Nemojte se nista brinuti i nije ko da ima milion posjetilaca svaki dan.

Vrlo malo ljudi zna za ovaj sajt a mnogo ih vise zna i posjecuje pokret.8m.com sajt posto je on star i odlican je na google search.

Naime dok ne napravim novi sajt ostavicu onaj stari bez redirect-a (redirekcije na ovaj sajt). Valjda cu uskoro pozavrsavati design mada nemam gotov text za vecinu stvari koje bih trebalo zanimati ljude.

Slo-era ako budes imao vremena napisi nam po koju stranicu o gajenju i nije vazno jeli ti srpski dobar ili ne vazno je da se razumije. A mi uvjek mozemo prepraviti sto nije ok.

Ja iskreno smatram da ste vas dvojica clanovi Vutra Organizacije i posto nas je vecina dezertirala sad nas je samo trojica :)

Sto god vam padne na pamet kako bih mogli da prosirimo sajt javite. Takodje ako ste zainteresovani za @vutra.org email javite mi.

Adios
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Upravo razmisljam o tome. Moja specijalnost je programiranje, pa ako zatreba neka app (mada ovo nije takav sajt, ali...) samo javite.

Sto se tice maila, da li bi to mogao da bude mail-redirekcija? Kad neko posalje na npr [email protected] da mi ono redirektuje na moj mail, jer imam bas puno mail account-a, a hteo bih @vutra.org...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Priruènik je u zadnjoj fazi jer sam ga pravijo obširno za sva podruèja i od osnova,opreme.....a pravljen-prilagðen financiskim razmerama u Srbiji pa sam probo napisati kako da ljudi sami naprave što više i ako se nake stvari moraju kupiti.Za tri dana bièe gotov pa èu ga poslati tebi Tomo i Avramu.
Jedino što nisam stavljo nutra imena on-line dobrih trgovina(grow shops) vani gde se može nabaviti neke neophodne stavari za nutranji uzgoj koje su spremne braèi iz Srbije dati posebne cene zbog financiske situacije.
pozdrav
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Evo da se javim i ja.Malo sam kasno provalio da smo ipak uspeli da dodjemo do odgovarajuceg imena sajta.Drago mi je da je uspelo.Pozdravljam sve i opet izrazavam nadu da ce nas biti vise.Inace moram se pohvaliti da je ove godine rodilo ekstra.Kolicinski malo posto su uslovi teski posto sam morao da se lomim po sumama i gorama) ali kvalitet extra.Inace i ja znam od svega pomalo a najbolje znam da se naduvam k'o zmaj i da kuliram.Ako niko nema recepte za pripremanje klope s blagotvornim zacinom preuzecu na sebe tu odgovornost i poslacu ih ja.Za e-mail sam zainteresovan svakako.Toliko za sada.Javicu se kad budem imao nesto pametnije da napisem.POZDRAV!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Caos...


Greenman ubacen si kao urednik "upotreba". Ja sam poceo da pisem kako se pravi margarin/puter od marihuane ali nikako da ga zavrsim. Bas me zanima kakve si nam ti recepte pripremio.

Nadam se da mozemo da ubacimo moj puter u neku smjesu?

Sto se tice email nema problema. Poslao sam ti poruku kako da citas i saljes email.

Kobaja sto se tice forward emaila nema problema vidjeces forward kad se ulogujes.

Takodje poslao sam i tebi upustvo kako da citas email i saljes adioooooo.
 
Poslednja izmena: