Novi Head SHOP???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.03.2010
8
1
0
46
ovako čuo sam da se negdje u Novom Zagrebu otvorio HEAD SHOP, pa bi me zanimalo ako neko zna gdje se to točno nalazi*??!!
Treba mi novi bong, a baš mi se ne ide do SLOvenije, samo zbog komada stakla!!!
:lock::lock::lock::lock::lock::pat::pat::pat::pat::sick::sick::sick::sick::sick:
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
Između HG spota i muzeja....negdje na pola puta otprilike, poslje drugog semafora desno skretanje... kolko znam tamo i ona teta iz colonije ima pizzeriju...XD
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Evo slika toga dijela grada, pa ako bi mi netko mogao točno pokazati gdje se nalazi? Označio sam sa dvije crvene crte ulicu u kojoj bi se trebao nalaziti, dali je to ispravno? Nisam iz ZG-a, pa da ne gubim vrijeme na traženje toga, svakako bi htio otići, tj točnije u četvrtak idem, htio bi si kupit nekakav bong i neke zajebancije (bluntovi itd). Znam za ona dva smartshopa(Ilica, Kačičeva?), i sasvim su okej. I još nešto, dali bi mi netko mogao preporučit koje bluntove uzeti i kakav bong bi si trebao kupiti (nikada nisam probao pušiti na bong, zanima me, pa bi si kupio jedan, cijena oko 300kn max)? Hvala!


 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
preporuka moja također...
uzimao sam par stvari od njih, i ekipa je stvarno super... idu puno u susret kupaca!

i dok nisu bili otvoreni radili su normalno, samo ih nazovete i to je to!

@ putnik, kakve te cijene zanimaju, znam ja?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Imas gore na stranici banere sponzora, jedan od njih je i headshop pa si pogledaj sta te zanima. :)
 
06.08.2015
288
229
43
35
Mene headshop totalno odvuce od kupnje.. imam neke sitnice koje bi uzeo al nikako da na webu to nadjem.. sigurno to imaju u ponudi al ja to nemam volje ni zivaca trazit.. neznam tko se bavi web stranicom al uz stvarno lijepi dizajn dobro bi doslo neko sortiranje na par osnovnih kategorija.. jer 80str. je puno za listat..