Novi indoor naraštaj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Evo, frend i ja, smo odlucili podic na noge odprilike 10 biljaka, ali je samo 5 njih izniklo.
bit ce do 3-4 mjeseca unutra pa poslije idu van, sta mislite o tome...
unutra su uvijeti koliko toliko,topli,svjetlosni, i vlazni :)

Evo ide slika, ekipa ide u visinu, a imam iskustva sa biljkama koje su se odma male vec razlistale. no, mozda je samo rijec o drugoj sorti...

SLIKA::pat:

fotografija0102m.jpg


Molim vas za vase precijenjeno i iskreno misljenje :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
:eek:hno:
Ne valja...
Ako misliš krenuti indoor,moraš barem neke uvjete osigurati...ili moraš imati jako osunčan prozor.
Baci to i ponovi bi bio moj savjet,ali znam da nećeš poslušati,tako da...sretno.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
upravo to, slažem se s kolegom naopakim 100%
nemaš uvjete, od ovoga nećeš imat ništa, nikad nisam vidio da su se tolko izdužile :icon_lol:

vidim da škrtariš sa zemljom, dal tebi za ručak serviraju 2 graška i četvrtinu mrkve, mogo si još manje stavit :))

uglavnom... tegle napunit DO VRHA obavezno.... nabavit neku rasvjetu, ventilaciju itd... il čekat jednostavno 3.mjesec pa van..
žao mi dođe kad se netko ovako ponaša prema biljkama!

štiva za tebe, koje bih ja na tvom mjestu opasno krenuo čitat
https://forums.vutra.org/threads/873-režim-svetlosti-u-fazi-vegetacije-i-cvetanja
https://forums.vutra.org/threads/970-VODIC-KROZ-UNUTRASNJE-UZGAJANJE
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
frend je forsirao, da ce bez box-a i bez svega toga...
govorio sam mu da nece bit nis jer sam procito tonu i tonu toga...
ali on nece odustat..

dobro, fala bogu, ima jos sjemena pa cu u 3.mj outdoor pocet..

fala svima.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ja mislim da ti je to najpametnije bez nekih prijeko potrebnih stvari za indoor grow...
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Jel to neko brand sjeme kad ga imaš tako malo? Prazna čaša, duge biljoze, za outdoor 3 mjesec samo ako si na mediteranu inače će ti rezultat opet biti isti.
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
ma to je sjeme od najbolje domacice koje sma pusio u zivotu.. al sva sreca ima ga jos tako da u svakom slucaju, dat cu sve od sebe i u 3. mjesecu skrpat neki sajt i sve to fino sredit.
inace, radi se o hazeu... mama tog sjemena je rasla vani tak da nema greske :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Daj uopće se nisu izdužile to je gmo trava kombinirana sa genom žirafe da ide 10 metara u vis kad poraste :D
Gle još ti možeš spasiti te biljke (ak ti se da) zakopaj stabljiku ful u zemlju da vire svega 1-2 cm iz zemlje i tak stalno do proljeća...
Čak i ak ne učiniš to postoji šansa da prežive ak se ne strgaju... ugl zakopaj ih u zemlju odma sada odma!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SiD