Novi Kazneni Zakon RH + izmjene [dekriminalizacija malih količina]

Hempatia Soma Seeds Herbies Headshop
30.06.2019
2
4
3
Ako Njemacka legalizira (a opet su na pragu jer je vecina podrzala zakon) i kad krenu van brojke od zarade na porezu - svi ostali sateliti drzave ce naravno kao paraziti sve kopirati da i oni dobiju tu zaradu.
Isto sam i ja razmišljao. Čak i da sadašnja vlast ostane u nekakvom obliku, neće sigurno biti konzervativna toliko koliko je bila 10-15 godina unazad.
Ma i da su najdesniji u Europi, primamljivost prihoda koja će biti vidljiva kod drugih država će biti kap koja prelije čašu.
---

update glasanja u saboru:
Na 12. sjednici, 4. studenoga 2022. donesen je zaključak da se ne prihvaća Prijedlog zakona (74 glasa "za", 39 "protiv").

Poslednja izmena:

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.010
5.252
258
Jedino mi drago sto se cbd puno reklamira, cak na kioscima cesto bude odmah na staklu.
A pak mi zao sto su korisnici normalnog kanabisa totalno neinformirani, stalno pitanja "jel to je udara, sta je to bla bla", ono kao da ne postoji gugl, kao da ljudska vrsta gubi iq. smiley9934

I zao mi sto se sve vise ne koristi, ono da svi dimimo cbd vani u guzvama, pa da drotovi skacu na svakog i traze racune, salju robu na testiranja. Kad bi drzava na kraju godine podvukla crtu sa troskovima kontrole (umjesto povukla), shvatili bi da nesto ne stima.