Novi Kazneni Zakon RH + izmjene [dekriminalizacija malih količina]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.07.2011
30
5
3
51
pozdrav ekipa imam problem policija mi je nasla jednu biljku visine 230cm na mome vrtu izdala potvrdu o oduzimanju predmeta,imam 22god nikad kaznjavan ni prekrsaje cinio pa me zanima dali bi bi netko mogao reci sto dalje ocekivat hvala
iz hrvatske sam
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
vjerujem da slijedi prijava,pa ćeš tužitelju objasniti o čemu se radi... onda sve ovisi o njemu,dal' će dalje ići u proces
neki uvjet bi mogao da bude ili sl
 
20.03.2015
29
2
3
30
moja procjena ti je da ces tesko proc bez kaznene, jer ti si prikrsia zakon o proizvodnji i on ti je kazneni, moli Boga da ti dode neki dobar sudac pa da izvuces uvjet neki, uzmi odvjetnika on ce ti tribat, ne isplati ti se radi jedne biljke dobit 7-8 miseci i bilo bi dobro kad bi ima neki posa to bi ti islo u prilog.... I ako ti nije problem, kad ti bude to s sudom gotovo da nam napises sta je bilo
 
29.07.2011
30
5
3
51
budem javit cu vam sve ali mislim da sa jednom biljkom mogu proc za vlastite potrebe,sad sam upisal skolu za vatrogasca 4.godinu i kak sam pricao sa ekipom svi misle da najgore sta mogu dobit je uvjetna tak si i ja isto mislim da nebi trebalo bit gore
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vinko23

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nemoj se vaditi na rekreativnu upotrebu. Priču trebaš bazirati na liječenju.
Ako u zdravstvenoj kartoteci imaš neku bolest, slomio nogu, boli kičma, štogod, ti
se vadi, da trebaš za lecenje. Ako ti nešto nije jasno, kontaktiraj me na PP.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: manila and opa cupa

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
258
63
32
Pozz evo mene opet dosađujem s svojim problemčekom,još malo pa ću na sud,ako dobijem uvjetnu il tak neš hoću li moć dić potvrdu o nekažnjavanju?,ako ne jel bi mogo to zbrisat nakon nekog vremenaa?
I jel glupo ako spomenem da sam se pomoću nje izliječio od bronhitisa i nesanice
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Potvrda o nekažnjavanju služi poslodavcu da bude siguran da se protiv tebe trenutno nevodi nikakav sudski proces. Ukoliko si trenutno u procesu nećeš je sigurno dobiti.
 
04.05.2012
178
169
43
39
Gospodo šta je s ovim kao legalizacijama u Hrvatskoj? Neće postat legalan nikakav pripravak od biljke kao što je ulje, ili cvjetovi, već samo ljekovi bazirani na spojevima kao što su THC i CBD?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Bit će legalna vutra u medicinske svrhe od prvog dana jeseni po zadnjim informacijama. Kako kaže taj glavni doktor iz povjerenstva, pacijenti neće morati pred komisiju da bi im se odobrilo liječenje kao što se prvotno predlagalo. Bit će dovoljno zatražiti od svog liječnika recept, a u ljekarnama će biti dostupno ulje i cvijet, a cvijetovi će biti dozirani po 1,3 i 5 grama u pakiranjima. Liječnici će po strogom naputku smjeti izdavati recept samo za 5-6 teških vrsta oboljenja, a novost je da će biti i neki oblik epileptičkog poremećaja kod djece na listi tako da će roditelji moći sami odlučiti žele li svoje dijete sa takvom vrstom oboljenja liječiti sa nekim od dostupnih derivata.
Ima tu još mnogo bolesti i sindroma koje su trebale ući na listu, poput glaukoma, ptsp, anksioznost, parkinsonova i slično, ali kako glavni doc. kaže s vremenom kako istraživanja u svijetu budu ukazivala na beneficije marihuane u liječenju tih bolesti i sindroma tako će se one dodavati na listu.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Kako kaže taj glavni doktor iz povjerenstva, pacijenti neće morati pred komisiju da bi im se odobrilo liječenje kao što se prvotno predlagalo. Bit će dovoljno zatražiti od svog liječnika recept, a u ljekarnama će biti dostupno ulje i cvijet, a cvijetovi će biti dozirani po 1,3 i 5 grama u pakiranjima.
Zvuči kao utopia. Iz tvojih usta u božje uši:)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Meni isto tako zvuči, još je lik rekao da neki liječnici možda i dalje neće željeti prepisati recept za vutru jer ima onih koji i dalje to smatraju drogom, te ukoliko je baš vaš liječnik takav imate pravo promijeniti liječnika.
Živi bili pa vidili ;)
 

Bezbolni

Banned
Banovan
02.06.2013
35
10
8
Znaci zanima me konkretno. Sta ako saznaju uđu u stan pretres i biljke zasađene. Konkretno Hrv. zakon tj iskustva ove godine tj. prošle nakon izmjena zakona. Ne zanima me priča stara 10 god. ako netko ima iskustva ili iskustva bližnjih, znaci par biljaka do 6 kom max. za osobnu potrebu.
Hvala
 
25.10.2007
71
57
18
44
Znaci zanima me konkretno. Sta ako saznaju uđu u stan pretres i biljke zasađene. Konkretno Hrv. zakon tj iskustva ove godine tj. prošle nakon izmjena zakona. Ne zanima me priča stara 10 god. ako netko ima iskustva ili iskustva bližnjih, znaci par biljaka do 6 kom max. za osobnu potrebu.
Hvala

uz google ne vidim potrebu za tvojim pitanjem, ali ja imam dojam da ti tražiš nekakvu garanciju da će sve proći u redu? to ti nitko ovdje ne može dati
no pain - no gain
tko ne riskira - ne profitira
za neke stvari treba imati muda, ne samo mozak...peace!