novi kolac

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.09.2011
4
0
0
41
pozzz svima kao sto kaze naslov novi sam kolac i sto se tice foruma a i ato uzgoja e ovako prvo fakat moram da pohvalim sajt jer sam pokupio more korisnih savjeta npr. nisam ni znao da imaju polovi biljaka a siljim vutru deceniju hehehe :) iz zajebancije sam ubacio u gazu 15-ak sjemenki i sve su mi proklijale onda sam presadio u male plasticne case i kada su narasle do 15 cm presadio sam u velike saksije one duguljaste cetvrtaste e sad situacija je sljedeca drzim ih na balkonu koji je sakriven od pogleda i cijeli dan su na zraku i suncu zaljevam svaki dan sve biljke su mi narasle min 50 cm najveca je 80 ali nigdje mi heda iz glave jedna mi formira grozdove sjemenki po cemu sam zakljucio da je muska biljka kod par manjih se kao formiraju mali hedici al od dlacica ni traka sad neznam sta dalje sve to traje sigurno 2 i po mjeseca uz napomenu da ne koristim nikakva gnojiva stavljam za koji dan slike da prodiskutujete jedino sto mi pada na pamet da nisu male saksije jer u dvije saksije se nalazi po 10 biljki pa kontam da nemaju dovoljno prostora a kako je krenulo narast ce 2m a heda iz glave nigdje veliki pozzz iz sarajeva za sve travare
ps vala cu se napusit svoje trave pa makar i saksiju zapalio :)
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
10 biljki u dve tegle (valjda sam dobro razumio)??? Žao mi je što ti moram ugasit nadu ali teško da će nešto od toga bit. Vidjet ćemo kad dođu slike, možda se ipak da nešto napravit.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
proredi to malo(vise), pocupaj muske o'ma (one obicno prve procvetaju a to sto spominjes da formira grozdove semenki je verovatno muski cvet, na muskoj biljci nemas semenja - potrazi po forumu fotke Male/Female). vadi sve sto je zgoljavo i proredjeno, pa ako ti je zao baciti zabodi u neku drugu posudu. ako su stare 2 i po meseca nije neobicno sto ne cvetaju, bit ce da si ih onda posadio npr. krajem 6 meseca sto je prilicno kasno, to se obicno radi krajem 4 meseca, najkasnije pocetkom 5. tako da su jos u vege fazi. ali ako im das malo da disu i razviju koren, uz malo strpljenja moz jos da ispadne nesto, no stavi ti nama fotke pa mozda bude kvalitetnije diskusije i komentara, ovako nije zgodno nista veliko kazat na slepo
 
06.09.2011
4
0
0
41
ma nisa bas tegle u pitanju su kvadratne skacije od 50cm ali vidjeces kad stavim slike hehehe vadlja me neces onda razocarati
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
stvarno nisam imao nameru da te razocaram (cak ne znam ni cime sam), nego, daj fotke da vidimo cega je to 50cm, i kako sve skupa izgleda
 
06.09.2011
4
0
0
41
ma da nista bez slika stavljam pa se onda cujemo a da sto se tice vremena sadnje si u pravu kasno al kao sto rekoh iz sale probah pa kad se primise hajde rekoh da idem do kraja a za sljedecu sezonu cu biti spreman i nafilovan informacijama heheheh pozzz :)