Novi metod upozoravanja/kažnjavanja korisnika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ja sam prvi dan na forumu popio kaznu,jbg moja greska,pre par dana sam pozeleneo...

Moje skromno misljenje,ko pogresi,samar,drukcije bi bila anarhija....A i zanimljivije je tako,zar ne?
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ja sam covek koji voli da pita ako mu nesto nije jasno,zasto da pametujem ako ima onih koji znaju...Mozda ponekad preteram,ali jbg.Mislio sam da ce sa godinama pitanja biti sve manje i manje,a ono obratno sve vise i vise...Odoh ja,da se vratim na ono sta sam hteo da pitam.

Hocu li biti "kaznjen"ako povremeno podizem temu koju sam je postavio ,da ne zastari,bez obzira da li se neko javlja ne nju ili ne?Naravno da je necu podizati sa postavljanjem nekih nebitnih gluposi nevezanih za temu,samo ozbiljno...U pitanju je tema Bluesblues u Muzika,pa valjda ce i neko drugi nesto postati tamo,ima tu jos mnogo,mnogo da se kaze i vidi.Bitno mi je da je odrzim.

Pozdrav!!!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Kolega, nismo mi ovdje da bi kažnjavali, nego da bi bilo reda :) Nekog tu i tamo treba malo prodrmati, a to je sve u dobroj namjeri. Kog god sam do sada banovo, to je i zaslužio svojim ponašanjem, a isto tako sam i povukao opomene koje su urodile plodom.
Tvoja tema, ako ima smisla, a da nema, već bi bila obrisana, je prvenstveno tvoja i slobodno ju dopuni kad god poželiš :icon_wink:
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
smijem da pitam zasto nesimijem na chat,i imam nekih problema sa linkovima kod unutarnje sadnje sve na jedno mjestu, nebacaju nigdje, imam problema sa smajlicima uopce ih nevidim :)
jos me nesto zanima ako smatram da je netko doprinjeo razvoju odnosno mom i tudem znanju kako se to moze nagraditi
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
za nagrade polako, jos se radi na tome, tek si tigao i nisi skontao da smo od nedavno presli na novi forum i da se problemi resavaju u toku, za chat trebas imati 50 objavljenih postova
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
power..airfire je jucer bio na chatu...pa je , najvjerojatnije, zbunjen shto sada ne mozhe na chat..

airfire...kao shto je power rekao..taman si uletio u neku "restaruraciju" foruma....pa se josh odradjuju i doradjuju neke finese..zato si jucher mogao na chat ,a danas ne mozhesh..
morash imati bar 50tak postova da bi mogao na chat...cini mi se da je tako bilo i prije "restauracije"...samo eto...nije bilo podesheno prvih par dana...
sva pitanja koja si imao na chatu..mozhesh postaviti u odgovarajuchim temama..

( ili ..ako si odluchio 90% ..ali imash josh neka pitanja...prezentiraj svoju zamisao-tj. kako si zamislio box...u temi-npr.o projektiranju boxa...i pitaj ljude shto bi ti sugerirali-kako da popravishako popravljati ishta treba...ili..otvori svoju temu koja bi pratila stvaranje tvog boxa i uzgoja..)

jedino shto ljudima ovdje pomalo ide na zhivce je kada se otvori tema sa pitanjima na koje se odgovore mozhe nachi vec pri najobichnijem pregledu foruma.tj. pitanja na koje se odgovaralo vech par stotina puta..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ok weed, i sta sad da podesim da ne bude am/pm nego od 00 do 24


1124nx0.jpg


ovo mi je posebno zanimljivo:
11ae3r6.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Smoke_Weed

Aktivan Član
10.09.2012
111
91
0
Dolina Vutre
Stvarno mi nije jasno, nisam ni obraćao pažnju, čačkao sam malo i nisam uspeo da pronadjem. Trebalo bi da bude u podešavanjima na forumu. A sto se tiče ove druge slike, mislim da sam prvo napisao post pa promenio vreme i onda je ostalo tako kako je..

edit: stvarno sam zbunjen sad :google2:
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
hvala na odgovoru, zlavjestica je odmah pogodila sta me muci, odnosno da sam jucer bio a danas nemogu, ali i to je malo bedara posto je forum širok i dugačak, nemogu bas sve da procitam, pod raznim naslovima se kriju neke finese, ovako pomoc iskusnih je itekako dobro dosla, uglavnom hvala :spcartman:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.