Novi početak , nove stranice života. "Veterani help"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.02.2014
0
0
1
Dobar dan svima na forumu, uvijek sam volio doci ovdje i pronjuskati ima li ekipa neke nove ideje za nesto .
I doslo je vrijeme kada bih poceo saditi sebi za svoj uzitak i prestati placati losu travu.
Moj budget je oko 2.5k do 3,000 kn . Zivim u Hrvatskoj i nikako nemogu pronaci u svojemu gradu svijetla CFL / crvenu / plavu .
Da li mozda neko zna gdje mogu da narucim svijetla na indoor growing. Sjeme isto.

Najbolje da napisem , da mi treba sve gdje mogu naruciti ili kupiti u hrvatskoj .
Dnevnik je tu , imam veliki ormar za grow , bit ce homemade growbox. Ima 2 metra visine i reko bi metar sirine ili mozda malo vise.
Prijatelj mi je rekao da je CFGl plava i crvena od 300W dobre sada ja to ne znam i treba mi dobri savjeti .
Kao sjeme bih uzeo Jack Herer: Sativa .
Hvala svima ganjaloveri.
 
26.02.2014
0
0
1
Oprosti druze , zato sam i došao ovdje da vas upitam da dobijem bolje informacije .
Ima HPS CFL LED,sada stvarno ne znam koje i sta.
Kada bi mi mogao reći koje tocno ,jer izgleda da nista tocno nisam rekao ovdje.
Istina ne dolazim ovdje cesto, ali znam da ovu stranicu odavno i imao sam account odavno ovdje . Samo nisam bio aktivan -
Svaka pomoc je dobrodosla .
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org

evo u tom podforumu ti je sve servirano i tamo imaš teme u kojima se postavljaju pitanja vezana za opremu, ti si nabrojao 3 vrste rasvjete od koje su 2 poprilično passe ali se i dalje koriste jer imaju svoju primjenu i ekonomsku računicu. za hobistu ništa povrh LED panela od 100-500 E ne treba.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Opet se nešto priča protiv cfl žarulja...::poguzi:::D:D, a ja i dalje tvrdim da kome nije toliko bitna količina nego kvaliteta ništa osim cfl-a ne dolazi u obzir:djede: Doduše, prebacit količinu od 0.5 grama po watt-u je vrlo teško.
 
26.02.2014
0
0
1
E takve vas volim, ako je vec ova tema pitana po stoti put ispricavam se i hvala na dalje gdje mogu to vidit .
Ali dok se ja snadem sa ovoliko tema covjece, mozete li mi preci precizno koje lampe , da znam traziti teme kako i sto s njima.
Ima dosta tema stvarno .. Hvala
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
mozete li mi preci precizno koje lampe , da znam traziti teme kako i sto s njima.
evo druze neke od teme koje ce ti biti od koristi:thumb: