Novi pocetak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
Evo ovako,sad mi je propalo 9skunk#1 fem.proklijale su stavio sam ih u biorazgradive posude od kokosa i nijedna nije izbila iz zemlje,:sick:...fuck....narucio sam ponovo i ocekujem ih svaki dan,e sad me zanima sledece:necu vise da se zajebajem s presadjivanjem i tim glupostima nego sam ih mislio odma u vece saksije u kojoj ce ostat do kraja pa me zanima u koje saksije da ih stavim,box je 1m 1m i visina 170cm.dobit cu 5skunk feminiziranih hps400w,ja sam mislio odma u saksije od 10l il 7l pa me zanima vase misljenje,nebi da se shebajem sa presadjivanjem jer necu da bude posljedica,DOSTA MI JE.ovaj put hocu da uspije:bis:,hvala na pomoci
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
e ovak te biorazgradive posude od kokosasu su golo ***** nista to nevalja samo usporava koren da se siri veruj mi probao i video...ali to nema veze sa tim sto nisu uspele
nije mi jasno kako kad su proklijale?
zajebi se fem semen bacas pare uradi neku domaju za pocetak utekaj pare za boks.
nego koje su bile velicine klice i kolko si ih duboko roknuo i temperatura bas me zanima???
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
klice su bile od nekih 5mm do 20mm,isle su 20-30mm u zemlju temp.28-29 a nekad i 31-32c,a a imam box od bijele iverice1m2 i imam sve potrebno.cool tube ph mjerac vent,i sve potrebno,zanima me u koje saksije da ih bacim necu da se shebajem s presadjivanjem,imas li neki prijedlig,hvala
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
a zasto ti je temperatura tolika?
sprzio si ih to su klice male bebe jedna greska i odeeeeeee pa ti opet naruci fem sta da ti kazem
saksije nemaju veze sa time mozes kako oces mozes da ih presedjujes i 4-5 puna a mozes odmau u bure
kako oces
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
cuo sam da sto veca saksija korijenu treba vise da se razvije,a temp,je takva kakva je napolju bude 36c pa je tesko da u boxu bude 25.a zar vegetacija ne trazi malo vecu temp.od27-30c
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
mjerim s termometrom i hidrometrom onaj obicni digitalni,neznam dal ocitava kako treba,tesko je kontrolisat temp.kad je napolju 35c,imam cool tube vent,za ispuh i jos dva u boxu al tako je kako je.sad me jos zanima box mi je od bijele iverice dal da stavim neku foliju da reflektuje il je ok sto je bijela,trba da dobijem mylar foliju al ako je ne dobijem jel ok.da ostane bijela il da uradim nesto drugo,
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
nikako iznad 30C! a i to je gornja gornja granica... posle 29C stomate na biljci che biti zatvorene 99%...

a mylar i mat bela se razlikuju u reflektivnosti 3-4% pa ti sam proceni dal ti se isplati ili ne...
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
vec sam narucio myler foliju pa ako je dobijem ok.a ako ne onda ce ostati ovako bijela,a tepm.cu pokusat spustit sto nize pa sta bude bude,i skunk odma ide u saksije od 10l bez presadjivanja pa cemo da vidimo,moram samo jos peroksid nabavit i bit cu spreman 100%pa cemo da vidimo.uglavnom izvjestavat cu vas